הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן

לימודים מרתקים -קריירה מבוקשת

הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן
עסקאות נדל"ן רבות מתקיימות בישראל מידי יום, וכיוון שמדובר בעסקאות המערבות סכומי כסף גדולים, אין זה נדיר כי מתגלעים חילוקי דעות, ואף סכסוכים, בין הצדדים המעורבים בעסקה. במקרים אלו של חוסר הסכמה בין המעורבים ניתן, כמובן, לפנות לבית המשפט, אולם הליכי התביעה בישראל אינם ידועים במהירותם הרבה, והליך התביעה יכול להיות יקר במיוחד. על כן, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים שנתקלים במקרי חוסר הסכמה עת ביצוע עסקאות נדל"ן בוחרים להיעזר בשירותיו של בורר מומחה בתחום.

הפופולאריות הרבה של פנייה לבוררי נדל"ן הובילה לביקוש גואה בשוק לבוררים מקצועיים ואיכותיים, והמשתלבים בעבודה בתחום נהנים מעבודה מרתקת ומגוונת, משכר נאה, ומשלל הצעות עבודה. אם גם אתם שוקלים להתחיל לעסוק בתחום, ומתעניינים באפשרויות הלימודים בו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי בוררות נדל"ן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

תחום הבוררות זוכה לפופולאריות רבה בשנים האחרונות בישראל, ורבים גילו כי פעמים רבות הליך זה הינו משתלם הרבה יותר מאופציית התביעה המשפטית, וכי הפנייה לבוררות חוסכת זמן יקר וכסף רב.

תחום בוררות הנדל"ן נהנה אף הוא מהפריחה בשוק הבוררות, והביקוש לבוררים מומחים בתחום הנדל"ן נמצא בעלייה מתמדת.

כיוון שעל מנת להיות בורר בתחום הנדל"ן נדרש ידע רב בתחום המקרקעין, שונה עבודת בורר הנדל"ן מעבודת הבוררים בתחומים אחרים, ורוב העוסקים בתחום הגיעו מרקע של עבודה בתחום הנדל"ן.

עובדים שונים בתחומי הנדל"ן אשר רכשו גם את ההכשרה הנדרשת לבוררים, נהנים ממגוון העבודות המרתקות והרווחיות בתחום זה, הכולל סמכויות רבות, אשר אחריות גדולה בצדן.

אז אם גם אתם מעוניינים בהכשרה מרתקת זו, אשר תקנה לכם את היכולת להשתלב בשלל העבודות בתחום, כדאי שתדעו כי כיום ניתן לקבל הכשרה איכותית ומקיפה בתחום תוך זמן קצר, באמצעות לימודים בקורס להכשרת בוררים בתחום הנדל"ן. אז למה אתם מחכים? הירשמו לקורס בוררות נדל"ן ותקבלו הכשרה איכותית ויוקרתית במיוחד.

קהל יעד

הלימודים בקורס הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן מתאימים למגוון קהלי ידע – לאדריכלים, שמאי מקרקעין, מהנדסים, משפטנים ואנשי מקצוע שונים מתחום התכנון והבנייה אשר מעוניינים להתמקצע בתחום בוררות הנדל"ן.

תנאי קבלה

המעוניינים להצטרף ללימודי בוררות נדל"ן נדרשים, בדרך כלל, לעבור ראיון קבלה, לצורך בדיקת התאמתם לתחום. חלק מהמכללות בתחום אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי רקע וידיעות בסיסיות (לכל הפחות) בתחום המקרקעין. חשוב לדעת כי לא נדרש ידע משפטי על מנת להתקבל ללימודים!

משך לימודים

לימודי הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-70 שעות אקדמיות, ונמשכים חודשים אחדים.

כדאי שתדעו כי רוב המכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד בשעות הערב, בנוסף למסלולי הלימוד בשעות הבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים להשתלב בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס בוררות נדל"ן כוללים, בדרך כלל, את הנושאים הבאים: מי הוא בורר הנדל"ן ומתי זקוקים לשירותיו, מבוא לעולם המשפט, חסינות המומחה מטעם בית המשפט, ההבדלים בין חוות דעת ותצהיר לבין טענות משפטיות, ניסוח שאלות הבהרה, חקירת המומחה, חוק הבוררות, ניהול הבוררות, יתרונות ומגבלות הבוררות, חקירה ראשית וחקירה נגדית, איך מבטלים הליך בוררות, חוקים ותקנות בתחום הבוררות, ערעור, חוות הדעת המקצועית, ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, אם אתם עוסקים בענפי הנדל"ן או המשפטים וברצונכם לנצל את המומחיות שלכם בתחומים אלו כדיי לרכוש מקצוע מכניס ומרתק נוסף – לימודי בוררות נדל"ן יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם.

לימודים אלו יקנו לכם, תוך חודשים ספורים בלבד, את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לבורר האיכותי והמקצועי, כך שתוכלו להשתלב בתפקידי בוררות מיד בסיום הקורס, וליהנות הן מעבודה מרתקת, הן מעזרה אמיתית ליישוב סכסוכים והן מאפשרויות פרנסה חדשות. 

איפה אפשר ללמוד הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הכשרת בוררים בתחום הנדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?