שוק ההון למגזר הדתי

ללמוד, להשקיע ולהרוויח

שוק ההון למגזר הדתי
לימודי שוק ההון הם מן הלימודים הפופולאריים ביותר בישראל. אין זה מפליא, אם כן, כי גם בקרב הציבור הדתי והחרדי מבקשים רבים ללמוד נושאים אלו, המכשירים את בוגריהם בידע חשוב וכלים מעשיים הן לצורך השקעות ומסחר עצמאי, והן לצורך השתלבות במגוון תפקידים נחשקים ורווחיים – יועצי השקעות, מנהלי תיקים, ברוקרים ורבים אחרים.

עקב העלייה בביקוש של דתיים וחרדים ללימודים אשר יתחשבו בדרישותיהם ההלכתיות והאחרות, אנו עדים בשנים האחרונות לעלייה תלולה במספר המכללות שמציעות מסלולי לימוד ייעודיים לקהל הדתי והחרדי. מסלולי לימוד אלו כוללים, לעיתים קרובות, הפרדה בין גברים ונשים, ושמים דגש רב על התחשבות בזמני התפילות, במועדים ושבתות. כיוון שרבים מהדתיים והחרדים הינם בעלי משפחות גדולות, מציעים הלימודים בקורסים הייעודיים לקהל זה מסלולי לימוד נוחים וגמישים במיוחד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי שוק ההון לדתיים וחרדים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שוק ההון, כפי שיודעים רבים, מציע שלל הזדמנויות לגריפת רווחים נאים, אולם, הוא כולל גם סיכונים רבים, ועל כן דרושה התמקצעות על מנת להשקיע ולסחור בו בהצלחה. לימודי שוק ההון מתאימים לרבים במגזר הדתי והחרדי, עקב החופש היחסי שהם מאפשרים לעוסקים בהם, ושעות העבודה הנוחות והגמישות בתחום, הכולל, לעיתים קרובות, עבודה מהבית בזמן המתאים לכם.

חשוב לציין כי על אף האיסור ההלכתי להלוואה בריבית, רב הרבנים מאשרים את העיסוק בתחום, לרבות העיסוק בהשקעות אג"ח, המהוות הלוואה בריבית (כמעט) לכל דבר.

היכולת האנליטית המרשימה אותה רוכשים רבים מהציבור הדתי והחרדי במהלך לימודיהם בילדות ובבחרות, מהווה יתרון אדיר עת לימודי התחומים השונים בשוק ההון, ומקלה מאד על השתלבותם המוצלחת (ורווחית) בשוק שוקק ודינאמי זה.

קהל יעד

מובן כי הקורסים השונים בתחום מיועדים בראש ובראשונה לציבור הדתי והחרדי, המעוניינים להתחיל ליהנות מהמסחר המרגש בשוק ההון – ומהרווחים הטמונים בו. הלימודים מתאימים הן למי שמחפשים להשתלב בעבודה במשרה מלאה בתחום, כמו גם למי שמעוניינים בהכשרה לעיסוק צדדי – שיעלה בקנה אחד עם לימודיהם או עבודתם הנוכחית.

תנאי קבלה

רבים מהקורסים בשוק ההון אינם מציבים כל תנאי קבלה, וגם חסרי ניסיון וידע בכלכלה ושוק ההון יכולים להשתלב בהם. בין קורסים אלו ניתן לציין את קורס מסחר עצמאי בשוק ההון, קורס מסחר במט"ח, קורס אג"ח, ורבים אחרים. קורסים אחרים הינם מתקדמים יותר, ומיועדים לבוגרי קורסי הבסיס בתחום, או לבעלי ניסיון ורקע במסחר והשקעות. בין הקורסים המתקדמים ניתן למנות את קורס מסחר בשיטת גאן, קורס גלי אליוט ורבים וטובים נוספים.

משך לימודים

משך הלימודים תלוי, כמובן, בקורס הספציפי אותו אתם מעוניינים ללמוד. ככלל, רב הקורסים בתחום שוק ההון אינם ארוכים במיוחד, ובדרך כלל - גם המעמיקים והמקיפים שבהם נמשכים מספר חודשים בלבד. קיימים גם קורסים קצרים יותר בתחום, הנמשכים שבועות ספורים בלבד, ואפילו קורסים קצרצרים הכוללים שתיים-שלוש פגישות.

חשוב לציין, כי מרבית הקורסים בתחום מתנהלים במתכונת לימודים גמישה ונוחה, וניתן ללמוד במסלול בוקר, מסלול ערב, מסלול שישי ומסלולים משולבים שונים. ניתן גם להירשם ללימודי תואר ראשון בתחום, הנמשכים כשלוש- ארבע שנים.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד נגזרים אף הם מהקורס הספציפי בו בחרתם. כדאי לדעת כי בחלק ניכר של הקורסים בשוק ההון ישולבו הלימודים העיוניים והתיאורטיים עם שלל התנסויות ותרגולים מעשיים מרתקים ומפתחים, לרבות התנסות במסחר בזמן אמת וניהול תיק השקעות (בקורסים הרלוונטיים). בדרך כלל מלווים התרגולים בפיקוח של סגל ההוראה בקורס.

בין הקורסים הפופולאריים ביותר בתחום ניתן למנות את: קורס ייעוץ מס, קורס מבוא לשוק ההון, קורס ניהול פיננסי, קורס מסחר במט"ח, קורס ניתוח טכני, קורס מסחר יומי, ועוד רבים וטובים נוספים.

סיכום

לסיכום, אם אתם נמנים על המגזר החרדי או הדתי ומעוניינים בלימודי שוק ההון – אין עוד צורך בביצוע פשרות! תוכלו ללמוד בדיוק מה שאתם רוצים, במתכונת המתאימה וההולמת את אורח חייכם – עם הקפדה על קלה כחמורה, ובחברת לומדים רצינית ואיכותית. אז בואו ללמוד בקורס שוק ההון – ותתחילו להרוויח!
איפה אפשר ללמוד שוק ההון למגזר הדתי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
שוק ההון למגזר הדתי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?