קורס קוסמטיקה

הכשרה מקצועית לעבודה רווחית

קורס קוסמטיקה
אם טיפוח הוא האהבה שלכם, אם אתם מבלים את זמנכם בחנויות הפארם בבחינת התכשירים הקוסמטיים החדשים ואוהבים לנסות ולהתנסות בטיפולים קוסמטיים שונים, ואם ברצונכם בהכשרה מקצועית איכותית לעבודה רווחית ומרתקת – עבודה מלאת יופי בה תתרמו רבות למטופליכם – הלימודים בקורס קוסמטיקה מיועדים עבורכם.

קורס קוסמטיקה, המשתייך, כמובן, לעולם היופי והטיפוח, ידאג להכשירכם בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לקוסמטיקאית (או הקוסמטיקאי) האיכותית, המעניקה למטופליה טיפולי יופי מקצועיים. כיוון שחשיבות היופי והטיפוח בעולמנו היא רבה – הביקוש לקוסמטיקאים עולה בהתמדה, ובשנים האחרונות גם גברים דואגים לבקר אצל הקוסמטיקאית לטיפול תקופתי. אז בואו ליהנות מיופי של לימודים – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי קוסמטיקה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס קוסמטיקה מיועדים, כמובן, לכל המעוניין לקבל הכשרה מקצועית איכותית שתעזור לו להשתלב בעבודה מרתקת ורווחית בתחומי היופי, הטיפוח והאסתטיקה.

אם אתם מתעניינים בלימודי קוסמטיקה, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס מניקור ופדיקור, קורס עיצוב גבות, קורס הלחמת ריסים, קורס שעווה, קורס בניית ציפורניים וכיו"ב.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס קוסמטיקאיות וקוסמטיקאים פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב, ותנאי הקבלה היחיד ללימודים הוא היות המועמד בן 18 ומעלה. מכללות אחדות אף דורשות כי המועמד יהיה בוגר 10 שנות לימוד.

משך לימודים

קורס קוסמטיקה הוא קורס הכשרה מקצועית איכותי, מקיף ומעמיק – ועל כן אין הלימודים בו קצרים כלל וכלל, ובמרבית המקרים כוללים הלימודים בסביבות כ-800 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים בין 10 חודשים לשנה וחצי (בהתאם לסך שעות הלימוד, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש).

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודי קוסמטיקה, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי להקדיש ללימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב או ללימודים בימי שישי בבוקר (בנוסף לקורסי הבוקר ה"רגילים"), כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס קוסמטיקה דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום. בעזרת שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים ומקיפים ושלל תרגולים והתנסויות מעשיות – זוכים הבוגרים להכשרה מקצועית מן המעלה הראשונה, המאפשרת להם להשתלב בקלות בשוק העבודה בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי קוסמטיקה את התכנים הבאים: מבוא לקוסמטיקה, מבנה העור, אבחון סוגי עור, דרמטולוגיה, גורמים המשפיעים על עור הפנים, ניקוי העור (פילינג, מסכות, ניקוי עמוק), היגיינה, תזונה נכונה, תכשירים קוסמטיים, קרם לחות, טיפול באקנה, שיטות טיפול, שיעור פנים וגוף, שעווה, מכשור קוסמטי חשמלי, עיסויים, כימיה, אנטומיה ופיזיולוגיה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס קוסמטיקה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר "קוסמטיקאי מוסמך", מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. מכללות רבות בתחום אף מזכות את בוגריהן בתעודת סיווג מקצועי מטעם משרד התמ"ת.

כמו כן, חלק מהמכללות בתחום מעניקות לבוגרים תעודות בינלאומיות יוקרתיות, ותעודות הכשרה נוספות – דוגמת תעודת מאפר מקצועי או תעודת טיפול בשמנים אתריים, בהתאם לתכנית הלימודים בקורס בו למדו.

אפשרויות תעסוקה

מיד לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כקוסמטיקאים וקוסמטיקאיות במכונים המובילים בארץ. כן יוכלו הבוגרים לצאת לדרך עצמאית – ולפתוח מכון לטיפולים קוסמטיים משל עצמם.

מכללות רבות מסייעות לבוגרים להשתלב בשוק העבודה – בין אם בעזרת ליווי ותמיכה בהקמת עסק חדש ובין אם באמצעות סיוע ביצירת קשר עם מעסיקים מובילים בתחום – כך שקליטתם של הבוגרים בעבודה בתחום צפויה להיות קלה ומהירה יחסית.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי קורס קוסמטיקאים יוכלו להמשיך ולהתמקצע בתחום ולרכוש שלל כלים חדשים לעבודתם, בעזרת פנייה ללימודים מתקדמים בתחומי היופי והטיפוח – קורס קוסמטיקה רפואית, קורס עיצוב גבות, קורס איפור, קורס מניקור ופדיקור וקורס הלחמת ריסים הם רק חלק מאפשרויות הלימודים המרתקות הפתוחות בפני בוגרי לימודי קוסמטיקה.
איפה אפשר ללמוד קורס קוסמטיקה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קוסמטיקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?