קורס קוד התדר האנושי

שיטת אבחון רבת עוצמה

קורס קוד התדר האנושי
לכל אחד מאתנו יש "קוד תדר אנושי" המשקף בצורה מדויקת את המהות האמתית שלו ואת האיכויות השונות המרכיבות אותו ומשפיעות על הדרך בה הוא תופס את העולם. בד"כ איננו מודעים לקוד הזה, הטמון מאחורי הקלעים, אך משפיע על דרך קבלת ההחלטות שלנו ומערכות היחסים שאנו מקיימים. קוד התדר האנושי הוא קורס החושף את השפה הפנימית הקיימת בכל אדם ומשפיעה על הדרך בה הוא מפרש את המציאות בה הוא חי. 

זיהוי זה, מלבד סיועו בקבלת החלטות נבונה ונכונה יותר, תורם להבנה יסודית של צרכים ומניעים אישיים, פיענוח פחדים ואתגרים ייחודיים ועוד. אבחון "קוד התדר האנושי" הינו אבחון מדויק ובעל עוצמה, המעניק "מפת דרכים" מפורטת וספציפית לכל אדם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי קוד התדר האנושי במכללות המובילות לרפואה משלימה
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אבחון באמצעות שיטת קוד התדר האנושי, שיטה אשר פותחה על ידי שוש מניקס, נעשה ע"י בחירת המאומן באחת מתוך 11 תמציות אתריות. התמציות מורכבות משילוב של תמציות צמחים, הזהות בתדרים לאלו של "קוד התדר האנושי" האישי של כל אדם. בחירת התמצית חושפת את השפה הנסתרת הפנימית של האדם, את המניעים, את המכשולים והאתגרים וכן את איכויותיו ואת הפוטנציאל הטמון בו.

החשיפה שמאפשר אבחון "קוד התדר האנושי" למחסומים הסמויים באדם מאפשרת הכרה והתגברות עליהם ומביאה למיצוי פוטנציאל אישי גבוה. האבחון בשיטת קוד התדר האנושי משמש ככלי להתפתחות וצמיחה אישית המסייע לאדם להשתחרר מקיבעונות, להגיע לאיזון ולרמות גבוהות יותר של תפקוד.

בעקבות האבחון יכול אדם לראות בבירור את דפוסי ההתנהגות שלנו, להבין מדוע הוא מתנהג בצורה מסוימת ומה המחיר שהוא משלם בעבור זה. האבחון מביא להפסקת ההתנהלות האוטומטית ובנוסף, ההבנה כי ישנם 11 טיפוסים שונים מאפשרת הבנה וקבלה של הסובבים אותנו ומקלה על ההתמודדות עם השונה.

קהל יעד

הלימודים בקורס קוד התדר האנושי מיועדים לכל המעוניינים לקבל הכשרה מעמיקה ואיכותית כמאבחנים ומאמנים בקוד התדר האנושי, כמו גם עבור המעוניינים בהעשרה אישית בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למאמנים מוסמכים (קואצ'רים) המעוניינים להתמחות בתחום האימון הרוחני, כמו גם עבור העוסקים בתחומי הטיפול, הייעוץ והחינוך השונים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות, עו"סים וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי עוצמתי ומרתק זה. כן מתאימים הלימודים לעוסקים בתחומי הרפואה המשלימה.

תנאי קבלה

בעוד חלק גדול מהמכללות ומוסדות הלימוד שמציעים קורס קוד התדר האנושי פתוחים בפני הקהל הרחב ולא מציבים כלל תנאי קבלה, קורסים אחרים מיועדים רק לבעלי ניסיון מעשי רלוונטי (מטפלים באמנות, מטפלים ברפואה משלימה, מאמנים וכו'). כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי קוד התדר האנושי נמשכים, בדרך כלל, חודשים אחדים, וכוללים בין 100 ל- 180 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בלימודי קורס מרתק זה, ודאי תשמחו לדעת כי מרבית מוסדות הלימוד בתחום מציעים מסלולי לימוד בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בנוחות בלימודים מעשירים ומרתקים אלו.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס קוד התדר האנושי כוללים מגוון נרחב של נושאים מרתקים: מהו קוד התדר האנושי, טכניקות אבחון על פי גישת קוד התדר האנושי, מיומנות שאילת השאלות, התאמת מודל האימון לטיפוס האישיות, אבחון התדר האישי והקוד הרגשי, טכניקות הקשבה מתקדמות, סגנונות מתאמנים על פי קוד התדר האנושי, יישום קוד השטח האנושי בשטח, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודה מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. תעודה זו מסמיכה אותם כמאבחנים בגישת קוד התדר האנושי, ופותחת בפניהם את השער להשתלבות בשלל העבודות בתחום מרתק זה. 
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קוד התדר האנושי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?