קורס פרסונולוגיה

לימודי קריאה בתווי הפנים

קורס פרסונולוגיה
פרסונולוגיה, הידועה גם כתורת הפנים, הינה שיטת אבחון לתכונות, מאפיינים ואופיים של אנשים, על פי ניתוח של תווי הפנים שלהם. חלק מחסידי השיטה אף טוענים כי ניתן "לקרוא" גם על עברו של האדם ועל עתידו מהתבוננות מעמיקה בתווי פניו, אולם רוב העוסקים בתחום מתרכזים בניתוח האופי והאישיות, ואינם מתמקדים בפן המיסטי של התחום.

ההסקה על אופיו של האדם ממראה פניו היא טבעית ואינטואיטיבית, ואנו מזהים בקלות את הגיבור הטוב והנבל המרושע בסרטים. אולם, על מנת לקרוא תווי הפנים במקצועיות ובדייקנות, יהיה עלינו ללמוד תחום זה לעומקו. את כל הידע והכלים לכך תוכלו לקבל בקורס פרסונולוגיה, המתאים לכל מי שרוצה לגלות את מסתרי הקריאה בתווי הפנים – מטפלים ברפואה משלימה, מטפלים באמנות, אנשי שיווק ומכירות וכו'. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הפרסונולוגיה – קריאה בתווי פניו של אדם על מנת להסיק על תכונותיו ואופיו, אמנם לא זכתה לתימוכין מדעיים, אך רבים מאתנו מרגישים כי קיימת אמת בבסיסה של תורה זו, וכי תווי פניו של האדם מסגירים, לכל הפחות, חלק מתכונותיו. אפילו ביטויים שונים בשפתינו מדגישים את הקשר בין תכונות האדם ואופיו למראה פניו – "העיניים הן מראה הנפש", מהווה דוגמא מצוינת לאופן בו אנו שופטים את פנימיותם של אנשים על פי מראה פניהם.

אם אתם מעוניינים ללמוד את כל הסודות של תורת האבחון על פי תווי הפנים, תוכלו לעשות זאת בקלות רבה אם תירשמו ללימודי קורס פרסונולוגיה. בעמוד זה תמצאו שלל פרטים אודות לימודי תחום מרתק וייחודי זה, ואף תוכלו להשאיר פרטיכם בכדי שיועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם ויפנו אתכם למכללות המובילות המציעות קורסים בתחום.

קהל יעד

לימודי פרסונולוגיה מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר תחום מרתק זה מקרוב ולשפר את יכולת האבחון והתקשורת הבינאישית שלו, הודות לכלי ייחודי זה של קריאה בתווי הפנים. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, כמו גם למאמנים (קואצ'רים), אנשי שיווק ומכירות, אנשי ביטחון, וכל מי שעבודתו יכולה להיתרם על ידי יכולת הקריאה בתווי הפנים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס קריאה בתווי פנים אינם גבוהים כלל וכלל – ולמעשה, במרבית המכללות פתוח הקורס בפני הקהל הרחב ולא קיימים כלל תנאי קבלה ללימודים. חלק ממוסדות הלימוד מקיימים ראיונות אישיים, טרם הקבלה ללימודים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמדים ללימודי התחום.

קורסים מתקדמים בתחום מיועדים לבעלי ידע וניסיון בתחומי האבחון והטיפול של עולמות הרפואה המשלימה, או לבוגרי קורס כירולוגיה - קריאה בכף היד. 

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פרסונולוגיה משתנה בהתאם למטרתו של הקורס: בעוד חלק מהקורסים כוללים מפגשים ספורים בלבד, והם נועדו רק לשמש כמעיין מבוא לתחום מרתק זה, קורסים אחרים הינם מקיפים ומעמיקים יותר, וכוללים לימודים יסודיים של תורת הקריאה בתווי הפנים. הלימודים בקורסים המעמיקים נמשכים, בדרך כלל, בין חודשיים וחצי לחצי שנה.

אם אתם מתעניינים בלימודי הפרסונולוגיה, וודאי תשמחו לדעת כי חלק ממוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים המתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב (לעיתים בנוסף ולעיתים במקום קורסי הבוקר), כך שגם אם אתם אנשים עובדים או סטודנטים תוכלו להשתלב בלימודים מרתקים אלו בזמן הנוח לכם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי פרסונולוגיה מקיפים מגוון נרחב של נושאי לימודים מרתקים ומעשירים, הדואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

בדרך כלל כוללים לימודי קריאה בתווי פנים את הנושאים הבאים: זיהוי וסיווג חלקי הפנים השונים, סוגים של מבני פנים, משמעויות של איברי הפנים השונים, הקשר בין הפרסונולוגיה והקבלה, סימנים על הפנים ומשמעותם – כתמים, סימני לידה, קמטים וכו', רפואה סינית וחוכמת הפנים, עור הפנים ומשמעותו, תקשורת בין אישית ושפת גוף, תרגולים של קריאה בתווי הפנים – במציאות ובתמונות, ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם תמיד הרגשתם כי תווי הפנים של האדם יכולים לגלות רבות על אופיו, מאפייניו ותכונותיו, אם אתם מעוניינים לרכוש כלי עוצמתי לאבחון ולשיפור התקשורת הבין האישית וההבנה של מי שעומד מולכם, ואם אתם מעוניינים לגלות את כל הסודות והמסתורין של קריאה בתווי הפנים – לימודי הפרסונולוגיה מיועדים עבורכם.

אז בואו ליהנות מחוויית לימודים מרתקת ומסעירה, אשר תקנה לכם ידע רב ושלל כלים לאבחון וקריאה בתווי הפנים – בואו ללמוד בקורס פרסונולוגיה.
איפה אפשר ללמוד קורס פרסונולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פרסונולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?