קורס כירולוגיה

לימודי קריאה בכף היד

קורס כירולוגיה
הכירולוגיה היא תורת הקריאה בכף היד- בין אם לצרכי אבחון אופיו, תכונותיו ומצבו של האדם, ובין אם לצרכי חיזוי עתידו. תורה עתיקה זו, אשר קיימת כבר מעל ל-5000 שנה, הייתה נפוצה בקרב תרבויות קדומות רבות, ולמעשה, כמעט לכל אורך ההיסטוריה, חסידים רבים האמינו בנפלאותיה.

גם בימינו זוכה הקריאה בכף היד לפופולאריות רבה – שכן השילוב בין רפואה משלימה ופסיכולוגיה למיסטיקה קורץ לרבים. על כן, רבים פונים לכירולוגים מומחים, אשר יוכלו לקרוא בכף ידם ולגלות להם דברים שהם אינם יודעים על עצמם. אם גם אתם מעוניינים ללמוד נושא מרתק זה, בין אם לצרכים מקצועיים או לצורך העשרה אישית בלבד, תוכלו להירשם לאחד מהקורסים המעולים בתחום - בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי כירולוגיה. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

כירולוגיה היא שיטת אבחון וטיפול המתבססת על קריאה בכף היד, ואשר מזכה את הנועץ בה בהצצה נדירה אל נבכי ומעמקי נפשו (ועל פי דעות מסוימת – גם אל עתידו). קורס כירולוגיה מעניק לבוגריו ידע מעמיק בתחום, כמו גם כלים מקצועיים מתקדמים, ומאפשר להם להשתלב במגוון עבודות מרתקות בתחום ייחודי זה, המערב בין מיסטיקה לרפואה משלימה, בין פסיכולוגיה לרוחניות, ובין אבחון לחיזוי העתיד.

חשוב לציין, כי רבים מהקורסים בתחומי הקריאה בכף היד מתמקדים פחות בחיזוי העתיד, ויותר בקריאת המצב הקיים, בהתרחשויות העבר, באופיו, כוחותיו ומאפייניו של האדם, וברתימת הללו על מנת להתגבר על הקשיים ולנוע לעבר עתיד של הצלחה.

קהל יעד

הלימודים בקורס כירולוגיה מיועדים לכל המעוניינים להכיר את סודותיו של תחום מרתק ומסתורי זה, המושך את ליבם של רבים כבר אלפי שנים, בין אם לצורך העשרה אישית ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום, ושילוב הכירולוגיה בעבודתם הנוכחית. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים מענפיה השונים של הרפואה האלטרנטיבית, המעוניינים בכלי אבחוני רב ערך נוסף לארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי כירולוגיה, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס פרסונולוגיה - קריאה בתווי הפנים, קורס קריאה בקלפי טארוט, קורס אירידיולוגיה וקורסים נוספים מעולמות המיסטיקה, הרוחניות והרפואה המשלימה. 

תנאי קבלה

לרוב רובם של קורסי הקריאה בכף היד אין תנאי קבלה, והם פתוחים בפני הציבור הרחב. חלק מהמכללות מקיימות ראיונות קבלה טרם הקבלה ללימודים, במטרה לבדוק את התאמת המועמד לקורס ולעיסוק בתחום.   

משך לימודים

משך לימודי קריאה בכף היד משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס ומטרתו, ועל כן, לצד סדנאות בנות מפגשים אחדים, הפותחות צוהר לעולם מרתק זה, מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד המכשירים את בוגריהם לעבודה בתחום – כעצמאיים או כשכירים. קורסים מעמיקים אלו נמשכים, בדרך כלל, בין חצי שנה לשנה.

אם אתם מתעניינים בלימודי כירולוגיה, ודאי תשמחו לדעת כי מוסדות לימוד רבים בתחום מציעים מסלולי לימוד נוחים בשעות הערב ואחר הצהריים, ועל כן מאפשרים גם לאנשים עובדים ולסטודנטים עמוסים להשתלב בלימודים מרתקים ומעשירים אלו.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס כירולוגיה משלבים בין הקניית ידע עיוני מעמיק לבין שלל התנסויות מעשיות בתחום, לרבות השתתפות בפרקטיקום.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: ההיסטוריה של הכירולוגיה, כירולוגיה דיאגנוסטית, חקר קווי כף היד – כרומנטיקה, חקר צורת כף היד והאצבעות – כירונומיה, קו החיים, קו הבריאות, קו הלב, כירופסיכולוגיה, הגבעות, האצבעות, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

אפשרויות המשך לימודים
בוגרים המעוניינים להמשיך בלימודיהם יכולים לפנות ללימודים בקורסים שיזכו אותם בכלים אבחוניים וטיפוליים נוספים, המערבים את עולמות המיסטיקה והרפואה המשלימה - לימודי קריאה בקלפי טארוט, לימודי פרסונולוגיה, לימודי קבלה ועוד. 

תעודה

בוגרי קורס קריאה בכף היד, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים לימודים מרתקים ומעשירים, המשלבים בין תחומי האבחון והטיפול של עולם הרפואה המשלימה לבין נגיעות בעולמה הקסום של המיסטיקה – ייתכן כי לימודי כירולוגיה מיועדים בדיוק עבורכם. לימודים אלו יעשירו את רוחכם בידע עתיק ומודרני כאחד, ויכשירו אתכם בשלל כלים ומיומנויות הדרושים על מנת לקרוא בכף היד במקצועיות.
איפה אפשר ללמוד קורס כירולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס כירולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?