קורס עיסוי תאילנדי

לימודי שיטת העיסוי האפקטיבית

קורס עיסוי תאילנדי
עיסוי תאילנדי הוא אחד מסוגי העיסוי הנפוצים ביותר בעולם כיום והוא נחשב כיעיל במיוחד להשגת איזון ורוגע נפשיים, כמו גם להרגשת נוחות נעימה גופנית וטיפול בשלל בעיות – לחץ נפשי, כאבי ראש, שירים וגב, נדודי שינה ועוד. העיסוי התאילנדי משלב בתוכו אלמנטים הן מהרפואה ההודית והן מהרפואה הסינית, כמו גם מאפיינים ייחודיים לו, אשר התפתחו במהלך מאות שנים.

סוג עיסוי זה כולל כמה מאפיינים ייחודיים, המבדילים אותו משאר סוגי העיסוי הנפוצים – לרוב הוא מתבצע על מזרן רצפתי, ולא על מיטת עיסוי, והוא כולל שימוש בתרגילי רפיון וגמישות, ועל כן יש הרואים את העיסוי התאילנדי כ"יוגה פאסיבית". בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס העיסוי התאילנדי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

העיסוי התאילנדי, ההולך וצובר פופולאריות רבה ברחבי העולם המערבי כולו, ובישראל בפרט, הוא שיטת עיסוי ייחודית, המשלבת טכניקות שונות של מתיחות, לחיצות, לישות, ועבודה עם גוף המטפל, על מנת לשחרר חסמים אנרגטיים ולהוביל לזרימה תקינה ב"קווי האנרגיה" של הגוף.

עיסוי זה נחשב ליעיל בטיפול והקלה למגוון בעיות, ורבים מחסידיו טוענים כי הוא הצליח לעזור להם היכן ששיטות טיפוליות רבות אחרות כשלו. אם אתם מתעניינים בלימודי שיטת עיסוי ייחודית זו, הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות הקורסים להכשרת מטפלים מוסמכים בעיסוי תאילנדי.

קהל יעד

הלימודים בקורס עיסוי תאילנדי מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בסוג עיסוי זה, ההולך וצובר פופולאריות רבה במרוצת השנים האחרונות.

הלימודים מתאימים במיוחד למעסים ומטפלים במגע בשיטות אחרות (העוסקים בשיאצו, עיסוי איורוודי, עיסוי באבנים חמות, עיסוי שוודי וכיו"ב), כמו גם למטפלים מתחומיה השונים של הרפואה המשלימה (מטפלים ברפואה סינית, לדוגמא), המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי רב עוצמה ומבוקש זה, ובכך למשוך קהלי יעד חדשים רבים למרפאתם.

תנאי קבלה

לעיתים קרובות לימודי עיסוי תאילנדי פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים כל תנאים מקדימים לקבלה ללימודים. יחד עם זאת, מכללות אחדות בתחום דורשות כי המועמדים יהיו בוגרי 12 שנות לימוד, ולעיתים אף נערכים ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

כמו כן, קורסים מתקדמים בתחום, אשר אינם כוללים את לימודי המבוא ולימודי הרפואה המערבית הרלוונטיים (אנטומיה, פיזיולוגיה וכו'), מיועדים רק לבעלי היכרות עם תחומי הטיפול במגע או למי שהשלימו קורסים בסיסיים בתחום.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים לימודי עיסוי תאילנדי בין 100 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לשמונה חודשים.

כמו כן, ודאי תשמחו לדעת, כי מרבית מוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים (כמו גם קורסים המתקיימים בשעות הבוקר), כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בלימודים מרתקים אלו במועדים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

קורס עיסוי תאילנדי משלב בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מעמיקים ומקיפים ובין שלל התנסויות ותרגולים מעשיים, בהם תיהנו הן מקבלת עיסויים נעימים מחבריכם לכיתה, והן תצברו ניסיון רב במתן עיסויים בשיטה ייחודית זו.

בין הנושאים הנלמדים במרבים הקורסים בתחום: שימוש בטכניקות מגע שונות הייחודיות לעיסוי התאילנדי (לחיצה, מתיחה, דחיסה ועוד), שימוש בחלקי הגוף השונים של המטפל לצורך העיסוי (כפות ידיים, מרפקים, ברכיים ועוד), יוגה, נשימה נכונה ועבודה אנרגטית, יציבה נכונה של המטפל, תשאול ואבחון, אתיקה מקצועית, פיזיולוגיה, אנטומיה, טכניקות עיסוי בסיסיות ומתקדמות, אנטומיה ופתולוגיה של התנועה, מבוא למסורות ומנהגים של המזרח ותאילנד, ומגוון נושאי לימוד מרתקים נוספים.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "מטפל מוסמך בעיסוי תאילנדי" מטעם המוסד בהו השלימו את לימודיהם. חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים לבוגריהם תעודה המוכרת על ידי "איגוד מקצועות העיסוי בישראל".

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להתמחות באחד מסוגי העיסוי הנפוצים, הפופולאריים והיעילים ביותר – לימודי עיסוי תאילנדי יכולים להתאים לכם עד מאד! לימודים אלו, אשר יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, מתאימים הן לחסרי כל רקע וניסיון בתחום, הן למטפלים במגע המעוניינים בהתמחות יוקרתית נוספת. אז בוראו ליהנות מלימודים מרתקים ונעימים במיוחד – בואו ללמוד בקורס עיסוי תאילנדי.
איפה אפשר ללמוד קורס עיסוי תאילנדי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיסוי תאילנדי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?