קורס עיסוי באבנים חמות

עיסוי בשיטה האינדיאנית

קורס עיסוי באבנים חמות
עיסוי באבנים חמות היא שיטת עיסוי אינדיאנית עתיקה, המשלבת במהלך הטיפול שימוש באבנים (חלוקי נחל) שונים, המחוממות יחד עם שמני מרפא. האבנים מגיעות, בדרך כלל, לטמפרטורה של כחמישים מעלות, ובמהלך העיסוי הן משחררות אט אט האת חומן, המתפזר לאורך חלקי הגוף ויוצר תחושה נעימה ומרגיעה. חסידי השיטה טוענים כי היא יעילה במיוחד לטיפול במגוון בעיות נרחב – דכאון, לחץ, חרדה, שרירים תפוסים, בעיות פרקים, נדודי שינה, כאבי גב ועוד.

שיטה זו, המשתייכת לעולם הרפואה המשלימה, הולכת וצוברת פופולאריות רבה במהלך השנים האחרונות, ורבים מבקשים ללמוד את נפלאותיה ולחוות את הנעימות הרבה שבטיפול זה. בכדי לענות על הביקוש הרב לטיפולים אלו, מציעות מכללות מובילות קורסים להכשרת מעסים בשיטה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי עיסוי באבנים חמות. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס עיסוי באבנים חמות מאפשר להכיר בצורה מעמיקה שיטת טיפול אינדיאנית עתיקת יומין זו, ולרכוש מיומנות מקצועית לשם טיפול בשיטה. באמצעות עיסוי באבנים חמות ניתן לטפל ולהקל על מגוון של בעיות רפואיות, גופניות ונפשיות כאחד, והיא אף יעילה ביותר גם למי אשר בריאותו איתנה, שכן היא נעימה, מרגיעה, ומפיחה אנרגיות חיוניות מחודשות בגוף.

קהל יעד

לימודי עיסוי באבנים חמות מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בסוג עיסוי ייחודי ומהנה זה. הלימודים מתאימים במיוחד למי אשר צברו ידע או ניסיון בעיסוי או באחד מתחומיה האחרים של הרפואה המשלימה (כגון מטפלים באיורוודה, ארומתרפיסטים, מטפלים ברפואה סינית וכו'), המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולמשוך בכך קהלי יעד נוספים.

תנאי קבלה

מרבית המכללות שמציעות קורס עיסוי באבנים חמות אינן מציבות כלל תנאי קבלה – וכל מי שמעוניין מוזמן לבוא ולהצטרף ללימודים. מכללות אחדות, לעומת זאת, מקבלות אל שורותיהן רק בעלי ידע או ניסיון באחד מתחומי הטיפול במגע – כגון בוגרי קורס עיסוי שוודי, בוגרי קורס עיסוי רפואי או מטפלים בשיאצו, לדוגמא.

משך לימודים

קורס עיסוי באבנים חמות הוא קורס ממוקד וקצר יחסית, הכולל, בדרך כלל, בין שתיים לשש פגישות (בין 8 ל – 30 שעות לימוד אקדמיות).

אם אתם מתעניינים בלימודי העיסוי באבנים חמות, ודאי תשמחו לדעת כי רבים ממוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים (לעיתים בנוסף, ולעיתים במקום, הקורסים המתקיימים בשעות הבוקר), כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים ליהנות מהאפשרות להשתלב בלימודים מרתקים אלו בזמן הנוח להם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס עיסוי באבנים חמות משלבים בין הקניית מיטב הידע העיוני בתחום, לבין התנסות חווייתית ונעימה בעיסוי ייחודי זה – הן כנותן העיסוי והן כמקבלו.

בדרך כלל כוללים לימודי עיסוי אינדיאני את הנושאים הבאים: החומרים מהם עשויות האבנים (אבני הבזלת החמות וחלוקי הנחל הקרירים), מידות האבנים ודרגת החום שלהן על פי מטרות השימוש, הנחת אבנים על המטופל בהתאם למרכזי הצ'אקרות בגוף, שילוב האבנים החמות יחד עם טכניקות עיסוי נוספות, שיטות הרפיה והרגעה, אמצעי זהירות, קשרי מטפל – מטופל, אתיקה מקצועית, ועוד מגוון נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מעסה מוסמך באבנים חמות" מטעם המוסד המלמד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס עיסוי באבנים חמות יכולים להשתלב בשלל העבודות בתחום – במרכזי ספא ונופש, במכוני עיסוי ובתי הארחה, במכוני כושר ובריאות, במרפאות הרפואה המשלימה של קופות החולים ובקליניקות פרטיות ועוד. כן יכולים הבוגרים לעבוד כעצמאיים בתחום ופתוח מרכז טיפולי משל עצמם.

סיכום

לסיכום, אם עולם הטיפול במגע והעיסוי מושך את לבבכם, וברצונכם ללמוד שיטת עיסוי ייחודית, מרתקת ויעילה במיוחד, אשר הולכת וצוברת תאוצה וחסידים רבים, לימודי העיסוי האינדיאני (עיסוי באבנים חמות) מתאימים לכם עד מאד.

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למעסה המקצועי והאיכותי בשיטה זו, כך שתוכלו להשתלב במגוון העבודות בתחום ולעזור ללקוחותיכם לשחרר לחצים פיזיים ונפשיים, להירגע, ואף להקל ולסייע בפתרון של מגוון בעיות גופניות.
איפה אפשר ללמוד קורס עיסוי באבנים חמות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס עיסוי באבנים חמות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?