קורס נטורולוגיה

לימודי תזונה טבעית

קורס נטורולוגיה
נטורולוגיה היא תורת התזונה הטבעית, ומטרתה היא להתאים לכל אחד ואחת את התפריט האופטימלי למאפייניהם השונים ולמצבם. חסידי הנטורולוגיה מאמינים כי ביכולת התזונה לא רק לשמור על בריאות תקינה, אלא אף לסייע בטיפול וריפוי של מגוון בעיות פיזיות ונפשיות. אמונתם זו של הנטורולוגים זוכה לתימוכין מדעיים, ובשנים האחרונות עולה פלאים המודעות – הן בקרב הציבור הכללי והן בקרב אנשי מדע ומחקר- לחשיבות התזונה הנכונה והטבעית והשפעתה המיטיבה על הבריאות ואיכות החיים.

לימודי הנטורולוגיה, המשתייכים לעולם הרפואה המשלימה, הם לימודים מקיפים ומעמיקים במיוחד, שיכשירו אתכם בידע נרחב ובשלל כלים ומיומנויות להתאים לכל אחד ואחת את התפריט הרצוי להם, כך שתוכלו להשתלב בקלות בשלל העבודות בתחום מבוקש זה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי נטורולוגיה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

בשנים האחרונות עולה כפורחת המודעות לחשיבות השמירה על תזונה נכונה ומאוזנת, והשפעתה המיטיבה של תזונה טבעית על בריאות הגוף והנפש. מחקרים רבים, המתפרסמים חדשות לבקרים, מגלים את מה שידעו הנטורולוגים כבר מזמן – המזון אותו אנו מכניסים לגופינו הוא בעל השפעה מכרעת על הבריאות, ומזון טבעי, לא מעובד ומסונתז, צריך למלא את תפריטינו.

לימודי תזונה טבעית (נטורולוגיה) נועדו להכשיר אנשי מקצוע מיומנים אשר יידעו כיצד לייעץ, לטפל ולהתאים לכל אחד את התפריט (המבוסס על מזונות טבעיים) המתאים לו – לאורחות חייו, למאפייניו האישיים ולמצבו הבריאותי.

קהל יעד

לימודים בקורס נטורולוגיה מיועדים עבור כל המעוניינים לרכוש היכרות מעמיקה ומקיפה בתחום חשוב זה, בין אם לצורך העשרה אישית ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום זה, הזוכה להצלחה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. הלימודים מתאימים במיוחד לדיאטנים ולעוסקים בענפיה השונים של הרפואה המשלימה (מטפלים ברפואה סינית, מטפלים באיורוודה וכיו"ב), המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי קבלה

בדרך כלל פתוחים הלימודים בקורס תזונה טבעית (קורס נטורולוגיה) לקהל הרחב, ואין כל תנאים מקדימים לקבלה ללימודים. יחד עם זאת, חלק ממוסדות הלימוד בתחום מקבלים לשורותיהם רק בוגרי 12 שנות לימוד, העומדים בהצלחה בראיון הקבלה האישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

לימודי נטורולוגיה הם לימודים מקיפים ומעמיקים, הנמשכים, בדרך כלל, בין שלוש לארבע שנים, וכוללים בין 1200 ל-1500 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי חלק גדול ממוסדות הלימוד מציעים מסלולי ערב, לצד או במקום מסלולי הבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מרתקים אלו. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים גמישות מסוימת בהרכבת תכנית הלימודים, במטרה להקל על הסטודנטים ולהתאים את הלימודים לצרכיהם.

נושאי לימוד

לימודי נטורולוגיה משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק ובין שלל התנסויות ותרגולים מעשיים מרתקים. חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים לסטודנטים להשתתף התמחות קלינית (פרקטיקום), כך שכבר במהלך לימודיהם צוברים הסטודנטים ניסיון מעשי בעבודה בתחום.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מהי תזונה טבעית? תזונה טבעית וריפוי, שיטות תזונה – תזונה סינית, תזונה הודית, תזונה טבעונית, פרחי באך, אבות המזון ותפקידיהם, צומות, התאמת תפריט למצבים שונים ולאנשים שונים, בניית תפריט לשמירה על הבריאות, קשרי גוף – נפש, התאמת תוספי מזון, יחסי מטפל – מטופל, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי נטורולוגיה יוכלו להשתלב במגוון העבודות בתחום – בקופות החולים ובקליניקות פרטיות, בחנויות טבע ובמרכזי ספא ועוד. כן יכולים הבוגרים להתחיל לעבוד באופן עצמאי בתחום ולעסוק בתפקידי ייעוץ וטיפול בתזונה.  

סיכום

לסיכום, אם גם אתם מרגישים כי למה שאנחנו אוכלים יש השפעה רבה על מצבינו הבריאותי – הפיזי, הנפשי והרוחני, ואתם מעוניינים לרכוש ידע, כלים ומיומנויות על מנת להפוך את התפריט שלכם לנכון, בריא ומזין, ואף להשתלב בעבודה בתחום ולייעץ ולטפל באחרים באמצעות התאמת תפריטים למאפייניהם ולמצבם – לימודי הנטורולוגיה מיועדים עבורכם! בואו ליהנות מלימודים טעימים ומזינים במיוחד – בואו ללמוד בקורס נטורולוגיה.
איפה אפשר ללמוד קורס נטורולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס נטורולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?