קורס פרחי באך

היכרות עם השיטה הייחודית

קורס פרחי באך
הטיפול בפרחי באך הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית מעולם הרפואה המשלימה, העושה שימוש בתמציות פרחים על מנת לטפל במגוון בעיות ועל מנת לשמור על בריאותו הפיזית והנפשית של האדם. שיטה זו, הקרויה על שם ממציאה – ד"ר אדוארד באך, הולכת וצוברת פופולאריות רבה במהלך השנים האחרונות, ורבים מבקשים להתנסות בטיפול ייחודי זה, בכדי להקל על התסמינים המציקים להם.

אם גם אתם מעוניינים להכיר שיטה זו מקרוב, בין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום וטיפול באחרים, ובין אם לצורך עניין אישי וטיפול בעצמכם, תוכלו להשתלב בלימודים אשר יקנו לכם את כל הידע והכלים הדרושים לטיפול בשיטה זו. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס פרחי באך.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הטיפול בפרחי באך יוצא מנקודת ההנחה כי מצבו הרגשי והנפשי של האדם הינו בעל השפעה מכרעת על מצבו הבריאותי והגופני, ועל כן טיפול במצבים מנטאליים ורגשיים מעיקים מהווה את דרך המלך לשמירה על הבריאות ותורם תרומה עמוקה לשלווה ולשמחת החיים.

לאור הנחות אלו פיתח ד"ר באך שיטה ייחודית, המשתמשת ב-38 סוגים של תמציות פרחים על מנת לטפל ב-38 המצבים הנפשיים הנפוצים השונים, בהם ראה ד"ר באך כאחראים לרגשות השליליים ולפגיעה בבריאות.

אחד מיתרונותיו הברורים של הטיפול בתמציות באך הינו העובדה כי הטיפול מבוסס על מרכיבים טבעיים בלבד, אשר הינם בטוחים לשימוש, ללא כל תופעות לוואי, ואינם יכולים לגרום להתמכרות או להזיק בשום צורה. כמו כן, הטיפול אינו פולשני כלל וכלל, ועל כן הוא מתאים לכל מי שחושש מעט מפרוצדורת חודרניות יותר.

יתרונותיה הרבים של השיטה הקנו לה קהל חסידים הולך וגדל, ועל כן היא הפכה במהירות לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחומי הרפואה המשלימה. כמו כן, כיוון שניתן לקבל הכשרה איכותית בטיפול בפרחי באך במהירות רבה יחסית (חודשים ספורים בלבד), רבים מבקשים ללמוד שיטה זו ולהשתמש בה ככלי טיפולי נוסף.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס פרחי באך מיועדים לכל המעוניינים להתמחות בשיטת טיפול ייחודית זו והם פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב, שכן ברוב המוחלט של מוסדות הלימוד בתחום אין מציבים כל תנאי קבלה לקבלה ללימודים.

הלימודים בקורס פרחי באך מתאימים במיוחד למטפלים בתחומים השונים של הרפואה המשלימה (כגון הרבליסטים קליניים ומטפלים בארומתרפיה, לדוגמא), המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בכלי מרתק וייחודי נוסף.

משך לימודים

לימודי פרחי באך כוללים, בדרך כלל, בין 45 ל 85 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מתעניינים בקורס פרחי באך ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד מציע קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ונוחות מרביים בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימוד

בין הנושאים הנלמדים במרבית המכללות שמציעות קורס פרחי באך: מבוא לפרחי באך, התאמת תרכובות צמחים למטופלים שונים ולבעיות שונות, הכרת תכונות התמציות, הרכבת והכנת התמציות, הריאיון הטיפולי, תהליך ההתפתחות של פרחי באך, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הקורס, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודה מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד שיטה טיפולית אלטרנטיבית מרתקת, הזוכה להצלחה הולכת וגוברת בשנים האחרונות – לימודים בקורס פרחי באך יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם.  

הלימודים בקורס אודות שיטה ייחודית זו, אשר על פי חסידיה היא יעילה לטיפול במגוון בעיות, ובכללן בעיות של לחץ וחרדה, דכאון וכעס, אשמה ובדידות ועוד, יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למטפל האיכותי בפרחי באך, כך שתוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום – כעצמאיים או כשכירים באחת מן הקליניקות לרפואה הוליסטית וטבעית ורפואה משלימה הפזורות ברחבי הארץ.
איפה אפשר ללמוד קורס פרחי באך?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פרחי באך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?