קורס אבני מרפא

להכיר את עולם הקריסטלים

קורס אבני מרפא
אבני מרפא הינם גבישים אשר נוצרו כתוצאה של פעילות גיאולוגית בת אלפי שנים. על פי האמונה המיסטית לכל אבן ישנו כוח המאפשר ריפוי וטיפול באדם המחזיק בה, ועולם הרפואה המשלימה עושה בקריסטלים שימוש רב. האבנים שונות זו מזו בצבע, בצורה, במגע, ולכל אחת יכולת אנרגטית שונה, ועל כן אבנים שונות מתאימות לאנשים שונים ולמצבים שונים.

קורס אבני מרפא מקנה את הידע הדרוש לשם שימוש באבני המרפא, היכרות עם הערך הרפואי שלהן ותכונותיהן, ודרכי התאמתן לכל מטופל ומטופל. קורס קריסטלים ואבני מרפא מפגיש את חניכיו עם עולמם הקסום של הקריסטלים ועם יכולתם האנרגטית לרפא ולהעניק כוח ועוצמה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי קריסטלים ואבני מרפא.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הטיפול באבני מרפא (קריסטלים) היה נפוץ בשלל תרבויות ועמים במהלך ההיסטוריה, ודתות רבות נהגו לייחס לאבנים טובות כוחות ריפוי ומאגיה שונים. ניכר, אם כן, כי גבישים יפהפיים אלו, אשר התגבשו הודות לתהליכים גיאולוגיים שונים במשך מיליוני שנים, הטילו את קסמיהם על האדם עוד משחר ההיסטוריה ועד לימינו אנו.

הטיפול בעזרת אבני מרפא יוצא מנקודת ההנחה כי בכל קריסטל אצורים כוחות אנרגטיים ייחודיים לו, היכולים לתרום לרפואה, לאיזון ולבריאות של מי שנושא את האבן. אולם, לא כל אבן מתאימה לכל אחד ולכל בעיה, ודרוש ידע רב על מנת להתאים לכל אדם את האבן המתאימה לו ביותר ואת זו אשר תוביל לשיפור הרב ביותר במצבו. על כן, על מנת לטפל באמצעות אבני מרפא דרוש ללמוד את התחום לעומקו.

קהל יעד

הלימודים בקורס קריסטלים ואבני מרפא מיועדים לכל המעוניינים להכיר לעומק עולם מרתק זה ולמעוניינים להתחיל לטפל – בעצמם ובקרוביהם או באחרים – בשיטה ייחודית זו. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים באחד ממקצועות הרפואה המשלימה, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ובייחוד לעוסקים בתחומים של ריפוי אנרגטי – הילינג, רייקי וכיו"ב.

תנאי קבלה

בדרך כלל אין תנאי קבלה לקורס אבני מרפא, והלימודים פתוחים בפני הקהל הרחב – כל המעוניין ללמוד קורס מרתק זה – מוזמן.

משך לימודים

לימודי אבני מרפא וקריסטלים כוללים, בדרך כלל, בין 15 ל-20 מפגשים, כאשר אורכו של כל מפגש הוא בין שעתיים לשלוש. לצד קורסים מקיפים אלו מתקיימות גם סדנאות קצרות וממוקדות, אשר נועדו לפתוח צוהר אל עולם הקריסטלים המרתק, וכוללות מפגשי לימודים בודדים.

כדאי לדעת כי חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מציעים מסלולי לימוד נוחים במיוחד, המתקיימים בשעות הערב ואחה"צ, ואשר נועדו להקל על אנשים עובדים וסטודנטים להשתלב בלימודים מרתקים ומעשירים אלו.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס קריסטלים ואבני מרפא כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים לצד שלל התנסויות מעשיות חווייתיות בעבודה עם אבני מרפא, בדמיון מודרך, במדיטציה וכיו"ב.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מהם הקריסטלים?, מבוא לעולם הגבישים, הכרת אבני המרפא השונות ותכונותיהן, בחירת אבן המרפא המתאימה לי אישית, התאמת אבן המרפא למטופל, למצב ולבעיה, תמציות גבישים לשתיה, השפעות הגבישים על הגוף ועל הנפש, הפעילות האנרגטית של אבני המרפא, בניית מערכי טיפול, אבני מרפא להעצמה אישית, ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים לימודים אשר יעשירו את נפשכם ורוחכם, לימודים אשר יעזרו לכם להתחבר לאנרגיות המצויות סביבנו ולכוחות הטמונים בכם, ואף יכשירו אתכם להשתמש באבני המרפא והקריסטלים על מנת לעזור ולטפל במגוון בעיות ואנשים – הלימודים בקורס אבני מרפא מיועדים עבורכם.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אבני מרפא
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?