קורס הילינג

לימודים מלאי אנרגיה

קורס הילינג
הילינג (Healing- ריפוי, בלעז) הוא שם כולל למגוון שיטות טיפוליות ייחודיות מתחום הרפואה ההוליסטית, המבקשות לרתום את היכולת שלנו לנתב את האנרגיה המצויה בכל דבר ודבר בעולם, לצורך ריפוי של מגוון בעיות פיזיות, נפשיות ורוחניות, ולצורך שמירה על איזון והתפתחות, צמיחה והעצמה אישית.

ההילינג נשען על ההנחה כי הבעיות בחיינו נובעות מחסימה של זרימת האנרגיה בגוף, וכי בעזרת העברה וניתוב של אנרגיה בשיטות שונות, המבוצעת על ידי ההילר (המטפל בהילינג) ניתן לרפא בעיות אלו, ולהחזיר למטופל את כוחות הריפוי הטבעיים שלו. הטיפול בהילינג אינו כולל מגע, בדרך כלל, ועל כן רבים רואים בו שיטת טיפול אידיאלית, המתאימה לכל אחד ואחת. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הילינג.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הילינג הינה שיטת טיפול מעולם הרפואה המשלימה, המבוססת על ניתוב זרימת האנרגיה בגוף ושימוש בשדה האנרגטי המקיף את האדם, ומצוי בכל דבר סביבנו. הילרים (מטפלים בהילינג) משתמשים בטכניקות מגוונות של הילינג לפתיחת ערוצי אנרגיה חסומים, הגורמים להשלכות שליליות על הגוף והנפש, ובכך מביאים לריפוי המיוחל.

על פי שיטה זו, בכל אחד מאתנו קיימת היכולת לחוש אנרגיה, להעבירה ולנתבה, אך עלינו ללמוד כיצד להגביר את הרגישות האנרגטית שלנו וכיצד להשתמש בה, על מנת שנדע כיצד  למלא חוסרים באנרגיה וכיצד לנווט עודפי אנרגיה על מנת להגיע לאיזון מושלם.

אם גם אתם רוצים לדעת כיצד ניתן ללמוד ולחדד את השליטה שלנו באנרגיה המקיפה אותנו וזורמת בנו – לימודי ההילינג מיועדים עבורכם. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות אפשרויות הלימוד בתחום.

קהל יעד

לימודי ההילינג מיועדים לאנשים בעלי משיכה לתחום הרוחני והאנרגטי, למיסטיקה ולניו אייג', המעוניינים להתמחות בשיטה טיפולית ייחודית זו – בין אם לצורך העשרה אישית מרתקת ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, ובעיקר לעוסקים בתחומי הריפוי האנרגטי – Body Spin, רייקי, תקשור וכיו"ב, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בכלי עוצמתי וייחודי זה.

תנאי קבלה

בדרך כלל, אין כלל תנאי קבלה ללימודים בקורס הילינג, אולם, חלק קטן ממוסדות הלימוד בתחום מקיימים ראיונות קבלה אישיים, טרם הקבלה ללימודים, במטרה לבדוק את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורסי ההילינג משתנה בהתאם למטרת הקורס וההכשרה הניתנת בו: לצד קורסים קצרים, בני חמישה עד עשרה מפגשים, אשר נועדו לפתוח צוהר בפני המשתתפים אל עולם ההילינג המרתק, אך אינם מסמיכים את בוגריהם כמטפלים, מתקיימים קורסים מעמיקים ואורכים יותר, להכשרת מטפלים בהילינג. קורסים אלו כוללים, בדרך כלל, בין 250 ל-500 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בהם נמשכים כשנה – שנה וחצי.

כדאי לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד המציעים קורסים בתחום ההילינג מקיימים הן מסלולי לימוד  בשעות הבוקר והן מסלולי לימוד בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים ליהנות מלימודים מרתקים ומעשירים אלו בזמנים הנוחים והמתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

קורסים בתחום ההילינג משלבים, בדרך כלל, בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומרתק, לבין שלל התנסויות חווייתיות מעשירות ומפתחות.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מהו הילינג? ההיסטוריה וההתפתחות של ההילינג, המבנה האנרגטי של גוף האדם, העלאת וחידוד הרגישות האנרגטית של המטפל, איתור חסימות אנרגטיות, סריקה אנרגטית, טיפול בעודף וחוסר אנרגטי, טכניקות בסיסיות ומתקדמות בהילינג, טיפול מרחוק, יחסי מטפל – מטופל, טיפול בצבעים, הילינג בעזרת הדמיון, הילינג אסטרלי, טיפול עצמי, שימוש בקריסטלים ואבני מרפא, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי הקורסים המקיפים להכשרת מטפלים בהילינג, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת "מטפל מוסמך בהילינג" מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, אם תמיד הרגשתם כי טמונים בכם כוחות אשר אתם אינכם יכולים להסביר, אם אתם מחפשים כלים להתפתחות וצמיחה אישית,  אם אתם מאמינים כי ניתן לשלוט במידת מה על האנרגיות המקיפות אותנו ועל האנרגיות הזורמות בגופינו, ואם אתם מחפשים כלי טיפולי ייחודי ורב עוצמה – לימודי ההילינג יכולים להתאים לכם עד מאד!

לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים להילר (המטפל בהילינג) האיכותי, כך שתוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום – כשכירים או כעצמאיים – ולסייע לרבים להתגבר על מגוון מצוקות ובעיות, בעזרת טיפול אנרגטי עדין אך עוצמתי. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי אנרגיה – בואו ללמוד בקורס הילינג.
איפה אפשר ללמוד קורס הילינג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הילינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?