סדנת רו פוד

לימודי Raw Food

סדנת רו פוד
רו פוד הוא למעשה מזון צמחי חי (נא, לא מבושל), מלא בערכים תזונתיים חיוניים, הזמינים לגוף ונותנים לו את כל צרכיו. כל אחד יכול להכין שפע ומגוון של מתכוני רו פוד פשוטים וטעימים עד מאוד בקלות ופשטות, וליהנות מתזונה אשר אינה רק טעימה, אלא אף בעלת כוחות ריפוי עוצמתיים.

סדנת רו פוד משלבת לימודים של חומר תיאורטי מקיף אודות העקרונות הבסיסיים העומדים מאחורי תורת ה Raw-Food ויתרונותיה הרבים, כמו גם הכנה של מתכונים טעימים במיוחד אותם תוכלו להכין, לאחר מכן, במטבח הפרטי שלכם. קורסים מעמיקים יותר בתחום אף יכשירו אתכם להשתלבות בשוק העבודה כשפים מומחים ל-רואו פוד. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי Raw Food.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הרו פוד (טבעונאות) הולך וקונה לו חסידים רבים בשנים האחרונות, שכן הוא מייצר האטה משמעותית דרמתית ומורגשת בתהליך הזדקנותו של הגוף, ובנוסף מחזק את מערכות הגוף.

כמו כן, התזונה המבוססת על רו פוד מתאימה להתמודדות עם מגוון בעיות: סוכרת, שיפור תפקוד הלב וכלי הדם, שיפור במחלות ראומטיות והקלה על כאבי פרקים, פתרון בעיות במערכת העיכול, הקלה על כאבי ראש, מיגרנות וכאבי שרירים, שיפור בבעיות עור שונות, הקלה על בעיות עייפות ונדודי שינה, החזרת האנרגיה לגוף ולנפש ועוד.

אז בואו גם אתם ללמוד איך להכין מאכלים טעימים ובריאים – בואו ללמוד בקורס רואו פוד.

קהל יעד

ההשתתפות בסדנת רואו פוד מיועדת, כמובן, לכולם – לטבעונים, צמחונים, ואפילו לקרניבורים !

כל מי שמעוניין להכיר מקרוב את העולם הטעים והבריא של מאכלי ה-רו פוד מוזמן להצטרף ללימודים, להכיר את היתרונות הבריאותיים של השיטה וליהנות מהיכרות עם מגוון מתכונים מעוררי תיאבון.

הלימודים מתאימים במיוחד לטבחים ושפים המעוניינים להתמחות בתחום, כמו גם לעוסקים בתחומי התזונה והתזונה טבעית ודיאטנים, המעוניינים להכיר את שיטת הטבעונאות מקרוב.

תנאי קבלה

ברוב המוחלט של המכללות בתחום, הלימודים בקורס Raw Food פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מציבים כל תנאי קבלה.

קורסים אחדים בתחום מיועדים רק לטבחים ושפים המעוניינים להתמחות בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס וסדנת Raw Food משתנה בהתאם להיקף הלימודים ועומקם – וההכשרה לה זוכים הבוגרים, ועל כן, לצד סדנאות קצרצרות בנות מפגשים אחדים (ולעיתים בנות מפגש בודד) קיימים גם קורסים ארוכים וממצים יותר, הנמשכים חודשים אחדים.

אם אתם להוטים לגלות כבר את סודות ה-רואו פוד, אך חוששים כי לא תוכלו ליהנות מלימודים מעוררי תיאבון אלו עקב עיסוקיכם הרבים, יש לנו חדשות טובות עבורכם! רבות מהסדנאות והקורסים בתחום נערכים בשעות אחר הצהריים והערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להצטרף בקלות ובנוחות ללימודים. 

תעודה

בוגרי קורס רואו פוד, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי רו פוד (לימודי טבעונאות) ייהנו, בראש ובראשונה, מהיכולת לפנק את עצמם ואת קרוביהם במגוון מאכלים בריאים וטעימים.

בוגרי קורסים מעמיקים ומקצועיים יותר, יוכלו אף להתמחות בתחום, ולהשתלב בעבודה במעדניות, בתי קפה ומסעדות המתמחות באוכל בריא. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח עסק פרטי משל עצמם – בין אם יבחרו להעביר סדנאות רו פוד, או לפתוח מסעדה המבוססת על עקרונות שיטת תזונה מופלאה ובריאה זו.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להכיר מקרוב את תנועת ה-רו פוד, ולסגל לעצמכם הרגלי תזונה בריאים ומאוזנים יותר, ללא לפגום בטעם ובהנאה הנלווים לאכילה – הלימודים בסדנאות רו פוד (סדנאות טבעונאות) מיועדים עבורכם!

הקורסים בתחום מתאימים גם לעוסקים בתחומי התיירות והמזון, המעוניינים ללמוד את כל רזי ה- Raw Food, ולהשתלב בטרנד אופנתי זה, ההולך וכובש לו חסידים רבים ומושך לקוחות רבים. אז בואו ליהנות מלימודים עם טעם טוב – בואו ללמוד בקורס רו פוד.
איפה אפשר ללמוד סדנת רו פוד?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
סדנת רו פוד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?