קורס שיטת פאולה

ללמוד לטפל בשיטה ייחודית

קורס שיטת פאולה
שיטת פאולה היא שיטת טיפול ייחודית, המשלבת בין עולמות הרפואה המשלימה וההתעמלות. מטופלים רבים בשיטה מעידים על יכולותיה המופלאות ותרומתה הרבה לבריאותם ואיכות חייהם. למעשה, חלק גדול מהטיפולים שנדהמו מהתוצאות המהירות ומהעלייה באיכות חייהם כתוצאה מהטיפול, הפכו בעצמם למטפלים בשיטה, והם בין האחראים להפצתה בציבור הרחב, ולפופולאריות ההולכת והגוברת של השיטה.

אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד שיטה ייחודית ומרתקת זו – הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות לימודי שיטת פאולה, ואף תוכלו ליצור קשר עם המכללות המובילות שמציעות קורסים אלו, אשר יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים, והמיומנויות הנדרשים על מנת לתרגל את השיטה ולטפל באמצעותה. אז בואו ללמוד בקורס שיטת פאולה – ותופתעו מהתוצאות המהירות והמרשימות! 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שיטת פאולה, הקרויה על שם מפתחת השיטה פאולה גרבורג, הינה שיטת טיפול והתעמלות ייחודית, המבוססת על יכולות הגוף לרפא את עצמו. השיטה מתמקדת בהפעלה של השרירים הטבעתיים (השפתיים, העפעפיים, פי הטבעת, צינור השופכה ועוד), מתוך מחשבה כי תרגול והפעלה של שרירים אלו הינו בעל השפעה גם על שרירים ומערכות אחרות בגוף.

חשוב לציין כי שיטת פאולה מתאימה לא רק לטיפול בבעיות ובמחלות, וכי תרגולה השוטף של השיטה תורם גם לאנשים בריאים, המעוניינים לשפר את הרגשתם הכללית, להגיע לאיזון פיסי ונפשי, ולתרום ולחזק את בריאותם.

כמו כן, בניגוד להרבה שיטות אחרות מתחומי הרפואה המשלימה, מחקרים ראשוניים אשר בדקו את יעילות השיטה מצאו כי היא אכן תורמת לשיפור במצבים רפואיים שונים – כגון בריחת שתן, ואגינזמוס ועוד, כן נמצאה השיטה כיעילה לחיזוק האגן.

יתירה מכך – פאולה עצמה פיתחה את השיטה לאחר שחלתה במחלת שרירים ניוונית והרופאים חזו כי תהא מרותקת לכיסא גלגלים עד סוף ימיה, ופאולה – אשר התחילה לפתח את השיטה בעקבות כך (השרירים הטבעתיים היו מהבודדים שהיא יכלה להפעיל באופן מלא ובקלות) הצליחה לשפר את מצבה הבריאותי במידה ניכרת.

אז אם גם אתם רוצים להתמחות בשיטה ייחודית ויעילה זו – הלימודים בקורס שיטת פאולה יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

קהל יעד

הלימודים בקורס שיטת פאולה מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר את שיטה ייחודית זו מקרוב, להתנסות בה ולהתמחות בה- בין אם לצורך העשרה אישית ובין אם לצורך השתלבות בעבודה בתחום.

הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים בשיטות רפואה משלימה אחרות (כמטפלים בשיטת אלכסנדר, לדוגמא), כמו גם למטפלים בשיטות קונבנציונאליות יותר (אין זה נדיר למצוא רופאים בקורסים בתחום), המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם, ולהתמחות בשיטה ייחודית זו.
 

תנאי קבלה

לעיתים קרובות פתוחים הלימודים בקורס שיטת פאולה בפני הקהל הרחב, ואין הם מציבים כלל דרישות קבלה. חלקם מהמכללות, לעומת זאת, מקבלות ללימודים רק מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד, ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים ולטיפול בשיטה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס שיטת פאולה תלוי, כמובן, באופיו ומטרתו של הקורס: קיימים קורסים בנושא המיועדים לפתוח צוהר אל שיטת טיפול מרתקת זו, ונמשכים חודשים אחדים (ולפעמים אפילו רק שבועות ספורים). לעומתם, קורסים מקיפים ומעמיקים להכשרת מטפלים בשיטה נמשכים, בדרך כלל, בין שנתיים ושלוש, כאשר חלק ניכר מהלימודים מוקדש להתנסות מעשית (סטאז').

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות קורסים בשעות הערב וקורסים המתקיימים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים יכולים להשתלב בקלות ונוחות בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימודים

קורס שיטת פאולה כולל מגוון נושאי לימוד מרתקים, ובדרך כלל משלבים הקורסים בתחום בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, לשלל התנסויות מעשיות חווייתיות, לרבות ביצוע התמחות (סטאז' הכולל העברת טיפול לחולים – בחלק מהמכללות בתחום).

בד"כ כוללים לימודי שיטת פאולה את הנושאים הבאים: העקרונות של שיטת פאולה, אבחון, שיטות טיפול לבעיות השונות, אנטומיה, פיזיולוגיה, הקשבה פנימית, התנועה החופשית והאותנטית, איזון שרירי רצפת האגן, הכרת התרגילים השונים, השפעת התרגילים על הנשימה והיציבה, שחרור והרפיה, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים והתנסויות מעשירות.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להתמחות בשיטת טיפול ייחודית ומרתקת זו, ההולכת וצוברת קהל אוהדים נרחב, ואשר יעילותה מתגלה אט אט גם במחקרים מדעיים – לימודים בקורס שיטת פאולה יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להתחיל לטפל בשיטה (בהנחה שנרשמתם לקורס הכשרה מקיף, ולא לקורס מבוא והיכרות בלבד) ולתרום לבריאותם של מטופלים רבים.
איפה אפשר ללמוד קורס שיטת פאולה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שיטת פאולה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?