קורס קייט סרפינג

קורס גלישת עפיפונים

קורס קייט סרפינג
הקייט סרפינג (Kite surfing), או בשמו העברי – גלישת עפיפונים, הוא ספורט אתגרי ימי, אשר למרות גילו הצעיר, זוכה להצלחה כבירה בכל רחבי העולם המערבי, ולמעשה – הוא הספורט הימי הזוכה להתפתחות המהירה ביותר כיום. אין זה מפתיע כי ספורט זה זוכה לאהדה גדולה – שכן, מה יכול להיות מהנה יותר משילוב בין גלישה לתעופה?

דמיינו את עצמכם גולשים על פני הגלים, נהנים מהשמש החמימה המלטפת את גופכם, מטיפות המים המלוחות הניתזות ומרעננות אתכם, וממשבי הרוח העוזרים לכם לרחף ולדאות באוויר, ולאחר מכן לנחות בבטחה על פני גלי הים. אם אתם רוצים להפסיק לדמיין, ולהפוך את החלום למציאות, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע רב על הלימודים בקורס גלישת עפיפונים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הקיט סרפינג הוא ספורט ימי פופולארי ומהנה במיוחד, בו נעזרים הגולשים במצנח מיוחד ובכוחה של הרוח על מנת לגלוש, ועל מנת "לרחף" לרגעים אחדים – תלויים בין שמיים למים. אף כי מדובר בספורט צעיר למדי, הוא הפך תוך שנים ספורות לפופולארי ונפוץ במיוחד, ואין זה מפליא – שכן ההנאה מהעיסוק בו היא רבה במיוחד.

אם נדמה לכם כי על מנת להשתלב בגלישת העפיפונים יהיה עליכם להשקיע מאמצים רבים, לתרגל חודשים ארוכים ולהתכונן למפחי נפש רבים – יש לנו חדשות טובות עבורכם! כיום ניתן ללמוד בקורס קייט סרפינג – לימודים הנמשכים, בדרך כלל, שעות ספורות בלבד, ולהתחיל ליהנות מהעיסוק בספורט זה באופן כמעט מידי.

הקורסים בתחום מתקיימים בקבוצות קטנות (או אפילו באופן פרטני) כך שתזכו לקבל הכשרה המתאימה בדיוק לקצב התקדמותכם. אז בואו ליהנות מלימודים ייחודיים, חווייתיים ומהנים במיוחד – בואו ללמוד בקורס קיט סרפינג.

קהל יעד

הלימודים בקורס קייט סרפינג מיועדים עבור חובבי האתגרי ופעילויות האקסטרים, עבור חובבי גלישה וים, ועבור כל המעוניינים להתנסות בחוויה ייחודית זו.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחום הספורט האתגרי – קורס גלישת גלים, קורס צניחה, קורס סנפלינג וכו'.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל מיועדים הלימודים בקורס קייט סרפינג לבני 12 ומעלה, בעלי כושר גופני סביר, אשר יודעים לשחות. לא נדרש ניסיון בגלישה על מנת ליהנות מלימודים ייחודיים אלו.

משך ומתכונת הלימודים

הלימודים בקורס גלישת עפיפונים כוללים, בדרך כלל, בין 10 ל-30 שעות. חלק ניכר מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום אף מציעים קורסים ייחודיים, המותאמים לקצב ההתקדמות האישי של כל תלמיד ותלמיד.

כמו כן, אם אתם מתעניינים בלימודי גלישת עפיפונים, ודאי תשמחו לדעת שברוב המכללות ומוסדות הלימוד הקורסים נערכים בקבוצות קטנות (כשלושה עד חמישה משתתפים), כך שכל תלמיד ותלמיד זוכה ליחס אישי ומקדם.

נושאי לימודים

לימודי קייט סרפינג משלבים, כמובן, בין הקניית מיטב הידע העיוני הדרוש, לבין לימודים מעשיים והתנסות חווייתית בפעילות מהנה זו, בליווי צמוד של מדריכים עתירי ניסיון.

ברוב הקורסים בתחום, נלמדים, בין היתר, הנושאים הבאים: עמידה נכונה על הגלשן, מיומנות השליטה במצנח, קפיצות, תרגילים, בטיחות, תנאי הרוח, תנאי הים, הכרת הציוד הדרוש, חיבור המצנח, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס גלישת עפיפונים זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

סיכום

לסיכום, אם השילוב בין גלישה לתעופה נשמע גם לכם כמו השילוב האידיאלי – הלימודים בקורס קייט סרפינג מיועדים עבורכם. לימודים אלו יכשירו אתכם, תוך שעות ספורות, לפעילות ספורט אתגרי פופולארית ומהנה זו, בו תוכלו ליהנות הן מגלישה על פני גלי הים, הן מרחיפה מהנה בין רוחות השמיים.

אז בואו גם אתם "להתמכר" לאחד מענפי הספורט המהנים ביותר – בואו ללמוד בקורס גלישת עפיפונים. 
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קייט סרפינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?