קורס גלישת גלים

ללמוד לעלות על הגל

קורס גלישת גלים
גלישת גלים נחשבת לספורט מלהיב ומרהיב במיוחד, מלא ריגושים ואדרנלין ומשרה שלווה מאידך. הגלישה מצריכה ריכוז רב, כמו גם קואורדינציה ושיווי משקל, והיא מספקת לעוסקים בה שעות רבות של הנאה. למעשה, הנאת הגולשים כה רבה היא, עד כי רבים מהגולשים "מתמכרים" לספורט זה, מבלים בגלישה את מירב זמנם הפנוי, ולעיתים אף יוצאים לטיולים לאתרי הגלישה המובילים בכל קצוות תבל.

אם גם אתם מעוניינים להצטרף לעשרות אלפי הגולשים המרוצים, הזוכים למבטים מעריצים משאר יושבי החוף, מומלץ כי תירשמו תחילה לקורס גלישה, אשר יקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות שיעזרו לכם להפוך לגולשים מן המניין. קורסים אלו מועברים על ידי מדריכים מנוסים, ונערכים בקבוצות קטנות (או באופן פרטי) כך שכל אחד מהמשתתפים זוכה ליחס אישי וללימודים המתאימים לקצב התקדמותו. בואו לקרוא מידע נוסף על קורס גלישת גלים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

גלישת גלים היא אחד מענפי הספורט הימי המפורסמים והפופולאריים ביותר, ובשנים האחרונות הוא זוכה גם בישראל לפריחה משמעותית, ומספר הגולשים צומח במהירות ומונה כיום מעל ל-40 אלף גולשים חובבים.

ישראל מהווה אתר מצוין לגולשים, הנהנים ממזג אוויר אידיאלי לגלישה במשך חודשים ארוכים כל שנה ומאתרי גלישה לכל אורכה של הארץ.

ספורט זה, אשר מקורו בתרבות הפולינזית העתיקה, נתגלה לאדם המערבי כבר בשלהי המאה ה-18, אולם רק במאה ה-20 הוא הפך לפופולארי ונפוץ ברחבי העולם המערבי, בצורה בה אנו מכירים אותו כיום.

אז אם גם אתם יושבים על החוף (או מול הטלוויזיה והמחשב) ומתקנאים בגולשים התופסים גלים, אולי הגיע הזמן כי תקומו מכיסא הנוח ותצטרפו לגולשים.

אמנם מדובר בספורט הדורש אימונים רבים על מנת לבצעו בהצלחה, אך כיום ניתן לקצר את הדרך לגלישה מקצועית באופן משמעותי, וללמוד בקורס גלישת גלים, המקנה, תוך זמן קצר, את כל מה שנדרש כדי להתחיל לגלוש כמו המקצוענים.

אז אם אתם חובבי ים, ריגושים ואדרנלין – סביר להניח כי תיהנו מאד מלימודים אלו. אז הצטרפו גם אתם לעשרות אלפי גולשים מרוצים – ובוא ללמוד בקורס גלישת גלים.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס גלישת גלים הוא, כמובן, כל מי שמעוניין להתחיל לעסוק בספורט ייחודי ומרגש זה – ילדים נוער ומבוגרים, בנות ובנים – כולם יכולים ליהנות מלימודים חווייתיים אלו. אז אם בריאותכם תקינה ואתם יודעים לשחות – תוכלו גם אתם להשתלב בלימודים שיהפכו אתכם לגולשים מיומנים.

אם אתם מתעניינים בלימודי גלישה, אולי תגלו עניין גם בלימודים בקורס צלילה, קורס אתגר וספורט ימי, קורס קייט סרפינג וקורסים נוספים מעולם הספורט האתגרי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס גלישת גלים משתנה בהתאם למתכונת הלימודים – אורכו של קורס הנלמד במסגרת קבוצתית שונה מאורכו של קורס הנלמד במסגרת של אחד על אחד.

בדרך כלל כוללים לימודי גלישה בין 3 ל-10 שיעורים, ולעיתים קרובות ניתן להמשיך בשיעורים על פי מידת ההתקדמות האישית. כמובן שהלימודים דורשים גם תרגול רב מעבר לזמן השיעורים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס גלישת גלים מתרכזים בחלק המעשי, וחלקם הגדול של הלימודים מוקדש להדרכה מעשית בגלישה על כל שלביה. כן כוללים הלימודים נושאים תיאורטיים שונים- הכרת הגלשן וציוד הגלישה, לימוד של טכניקות גלישה שונות, כללי בטיחות בגלישה, ועוד.

מכללות אחדות בתחום מציעות לבוגריהן אפשרות להמשיך מייד בסיום לימודי הגלישה ללימודי קייט סרפינג - וליהנות מחוויה מלאת אדרנלין נוספת. 

תעודה

בוגרי לימודי גלישת גלים, אשר עומדים בכל דרישות הקורס בהצלחה, זכאים, בדרך כלל, לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים הרלוונטי.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד את אחד מענפי הספורט ה"סקסיים" ביותר, ספורט בו תיהנו מתחושת החופש המוחלט של שהייה בין המים לשמיים, נהנים מחמימותה של השמש ומהגלים הצוננים, ומההתרגשות והאדרנלין של גלישה על גלי הענק הממהרים לחוף – קורס גלישת גלים מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם בשיעורים ספורים בלבד את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לגולש המתחיל, ואם תבחרו להמשיך ולהתאמן בספורט מרגש זה, תוכלו להפוך במהרה לגולשים מקצועיים. אז בואו ללמוד בקורס גלישה - הלימודים שיעלו אתכם על הגל!
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס גלישת גלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?