קורס מצנחי רחיפה

לימודים שיגרמו לכם לרחף

קורס מצנחי רחיפה
מאז שחר ההיסטוריה חלם האדם לעוף חופשי בשמיים, ואף כי עוד לא נמצא הפתרון שיאפשר לנו לעופף כאחת הציפורים, ניתן להתנסות בדאייה עם מצנחי רחיפה, וליהנות מחוויה מרגשת במיוחד של רחיפה ותעופה. הרחיפה בעזרת מצנח, אשר זוכה לפופולאריות רבה בשנים, הינה פעילות אתגרית ורוויית אדרנלין, בה המשתתף ממריא מגבעה, הר או צוק כשהוא רתום למצנח מיוחד, המאפשר לו להסתייע בזרמי האוויר העולים כדי לדאות ולרחף בשמיים.

מובן שעל מנת ליהנות מפעילות אתגרית זו דרושים ידע רב, כלים ומיומנויות, אשר יהפכו את הדאייה עם מצנחי רחיפה לפעילות בטוחה. אז אם גם אתם מעוניינים להתנסות בפעילות מרגשת זו, יהיה עליכם להירשם לקורס מצנחי רחיפה, שילווה אתכם בטיסותיכם הראשונות, וידאג כי תחזרו ממנה בשלום. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס מצנחי רחיפה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם תמיד חלמתם לעוף אז אמנם אין לנו את הפתרון המושלם עבורכם, ולא נוכל להמליץ על מוסד לימודים שיצמיח לכם כנפיים, אבל כן נוכל להציע לכם קורס מצנחי רחיפה – שיקנה לכם את החוויה הכי קרובה ללעוף שיש! בואו לקרוא על הלימודים בקורס מצנחי רחיפה.

קהל יעד

הלימודים בקורס מצנחי רחיפה מיועדים לכל המעוניינים בחוויה מרגשת זו. אם אתם חובבי ספורט אתגרי ופעילויות אקסטרים – אין ספק כי תיהנו עד מאד מהתנסות חווייתית זו.

אם אתם מתעניינים בלימודי דאייה, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס צניחה, קורס צלילה, קורס גלישה וקורסים נוספים מתחומי הספורט האתגרי.
 

תנאי קבלה

הקבלה לקורס מצנחי רחיפה אינה מותנית, בדרך כלל, בניסיון קודם עם מצנחי רחיפה או בפעילויות אתגרית כלשהי - כגלישת מצוקים, צלילה וכו', ומלבד לבריאות תקינה לא קיימים תנאי קבלה נוספים ללימודים.

בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד קיימת הגבלת גיל להשתתפות בקורס, ורק בני 15 ומעלה (לעיתים, בני 16 ומעלה), יכולים להשתתף בקורס.

משך לימודים

בדרך כלל, נהוג לחלק את הלימודים בקורס דאייה לשלושה חלקים – השלב הבסיסי (כולל, בדרך כלל, כארבעה – חמישה מפגשים), המקנה היכרות ראשונית עם מצנח הרחיפה. קורס גובה, הכולל אף הוא כחמישה מפגשים, בדרך כלל, וקורס מתקדם (נקרא לעיתים גם קורס רכס), הנמשך כארבעה עד חמישה מפגשים ומכשיר את החניך להטסה עצמאית של מצנח הרחיפה.

אם ברצונכם בהתנסות חד פעמית בדאייה במצנח רחיפה, תוכלו להסתפק בהשתתפות בקורס הבסיסי בלבד, אולם אם ברצונכם "להתמקצע" בתחום, וללמוד כיצד לשלוט על המצנח באופן עצמאי – יהיה עליכם להשלים את כל שלושת השלבים.
 

נושאי לימודים

גולת הכותרת של הלימודים בקורס מצנחי הרחיפה היא, כמובן, ההתנסות החווייתית המרגשת בדאייה.

לצד החלקים המעשיים, כוללים הלימודים גם חלק תיאורטי חשוב ומרתק, בו תלמדו, בין היתר, את הנושאים הבאים: אווירונאוטיקה, מטאורולוגיה, היגוי בסיסי, המראות ונחיתות, שליטה קרקעית במצנח, קריאת השמיים ומזג האוויר, התנהגות במצבי חירום, ניצול זרמי אוויר, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים, והתנסות מעשית מרגשת ברחיפה.

בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד נהנים התלמידים גם מלימודי עזרה ראשונה

תעודה

בוגרי קורס מצנחי רחיפה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, ומשלימים את כל חלקי הקורס – כולל לימודי הקורס המתקדם, זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד.

לאחר השלמות של טיסות חניכה נוספות (בדרך כלל כ- 12 עד 15 טיסות), זכאים הבוגרים לצאת לטיסות עצמאיות במצנחי רחיפה.

סיכום

לסיכום, אם תמיד חלמתם להרגיש איך זה לעוף – עכשיו יש לכם הזדמנות להתנסות בחוויה הקרובה ביותר לכך! אם אתם חובבים של פעילויות אקסטרים – חוויית מצנחי הרחיפה היא חוויה שאסור לכם לפספס! בוא להרגיש את הכיף והאדרנלין הנלווים לרחיפה עם מצנח, וליהנות מחוויה אותה לא תשכחו במהרה – בואו להשתתף בקורס מצנחי רחיפה.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מצנחי רחיפה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?