קורס צניחה

לימודים ש"יעיפו" אתכם

קורס צניחה
צניחה חופשית היא אחד מענפי ספורט האקסטרים המהנים והמרגשים ביותר, והיא הולכת וצוברת פופולאריות רבה, בזכות הנגישות ההולכת ונהיית קלה (וזולה) יותר ויותר. משחר ההיסטוריה חלם האדם לעוף, ולהרגיש כי הוא תלוי בין שמיים לארץ, חופשי כציפור, אך רק ב-1495 נהגה לראשונה רעיון המצנח, ע"י לאונרדו דה וינצ'י. אולם, דה וינצ'י לא הוציא אל הפועל את רעיונו, כך שעד 1797 לא חזה העולם בצנחן אנושי. בשנה זו צנח לראשונה אנדרה ז'אק גונורין, והדהים את צופיו.

מאז, הלכה והשתכללה שיטת הצניחה החופשית, וכיום (כמעט) כל אחד יכול להתנסות בחוויה מרגשת זו, אשר על אף מה שנדמה – היא בטוחה למדיי (הסיכון למוות כתוצאה מצניחה בארה"ב הוא 0.0007% בלבד). אם גם אתם מעוניינים להתנסות בחוויה מעוררת החושים ועתירת האדרנלין של הצניחה החופשית, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי צניחה חופשית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם חשקתם בחוויה ש"תעיף" אתכם, תמלא את כל גופכם באדרנלין, ותגרום לכם להנאה מרובה – ייתכן כי קורס צניחה חופשית יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

קורסים אלו מתאימים לכל רמה, כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים לדרישותיו ומטרותיו, בין אם זה ניסיונו הראשון בצניחה ובספורט אתגרי בכלל, ובין אם ברצונו בקורסים מתקדמים יותר והוא כבר מנוסה ובקיא בפעילויות אתגריות - דוגמת דאייה

הקורסים בתחום מלווים כל תלמיד באופן אישי עת הוא עושה את צעדיו הראשונים בצניחה, ודואגים להכשרה איכותית במיוחד, המאפשר לחניך לצנוח בבטחה ובהנאה מרובה.

אז אם גם אתם חובבי ריגושים, אדרנלין וספורט אתגרי – בואו ללימודים שלא תשכחו במהרה – בואו לקורס צניחה חופשית.

קהל היעד

הלימודים בקורס צניחה החופשית מיועדים לכל המעוניינים בחוויה מלאת אדרנלין ומרגשת במיוחד – בין אם ברצונם בחוויה חד פעמית, או אם ברצונם להשתלב בספורט אתגרי זה על בסיס קבוע.

אם אתם מתעניינים בלימודי צניחה חופשית, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים אתגריים נוספים – קורס קייט סרפינג, קורס דאייה, קורס סנפלינג ועוד.
 

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים  בקורס צניחה נדרשים המועמדים להיות בני 17 ומעלה ובעלי בריאות תקינה ואישור רפואי המעיד על כך. קבלה לקורסים מתקדמים בתחום מצריכה, כמובן, השלמה של קורסי הבסיס.

משך לימודים

משך לימודי צניחה תלוי בקורס הספציפי בו אתם מעוניינים ללמוד (בסיסי, מתקדם וכו').

בדרך כלל כוללים הקורסים הבסיסיים בתחום כמפגש או שניים (8 שעות אקדמיות בממוצע) המוקדשים ללימודים תיאורטיים ולהתנסות מעשית "על יבש", ולאחר סיום לימודי החלק העיוני (והמבחן שבעקבותיו) פונים לחלק המעשי – ההתנסות בצניחה חופשית. בדרך כלל כוללים הקורסים הבסיסיים בתחום כשבע עד שמונה צניחות חופשיות מודרכות.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס צניחה בסיסי הם, כמובן, מעשיים ברובם, אולם הם כוללים גם חלק תיאורטי ועיוני, המוקדש לנושאים הבאים: הכרת ציוד הצניחה והטיפול בו, טכניקות בסיסיות של צניחה חופשית, כללי בטיחות, התמודדות עם תקלות ובעיות בצניחה, התמודדות עם זרמי אוויר ורוחות חזקות, שליטה על מהירות הצניחה, תקשורת עם צנחנים אחרים, ועוד מגוון נושאים רלוונטיים.

חלק מהקורסים בתחום כוללים גם לימודי עזרה ראשונה, כחלק מתכנית הלימודים. 

תעודה

בוגרי קורס צניחה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר "בוגר קורס צניחה" מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

על מנת לקבל רישיון צניחה בינלאומי (רישיון A) מטעם האיגוד הישראלי או האמריקאי לצניחה חופשית, נדרשים המועמדים לבצע עוד כ- 13-14 צניחות, ולעמוד בהצלחה בצניחת מבחן.
 

אפשרויות המשך לימודים

בוגרי קורס צניחה בסיסי יכולים להמשיך בלימודיהם בקורסים מתקדמים – קורס טנדם אתגרי, קורס צניחה חופשית מתקדם – סולו, ועוד.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם לעבור חוויה מרגשת, אשר תמלא את עורקיכם באדרנלין – קורס צניחה חופשית מיועד עבורכם.

חישבו על התענוג של נפילה בטוחה מגובה רב, כשאתם תלויים בין שמיים לארץ, מרגישים את הרוח בפנים, נהנים ממבט על מרהיב על נופיה המופלאים של ישראל, ומתחושת ריחוף נעימה, ותבינו מדוע רבים מבקשים להצטרף לקורסים בתחום.

אז בואו לחוות חוויה מופלאה – בואו ללמוד בקורס צניחה חופשית.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס צניחה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?