קורס נהיגה מתקדמת

לנהוג כמו המקצוענים

קורס נהיגה מתקדמת
רובינו חושבים כי אנחנו נהגים מעולים, שמורה הנהיגה לימד אותנו הכל (או שהשלמנו את הפער בעצמינו) וכי אין לנו כל צורך בריענון לימודי הנהיגה או במיומנויות מתקדמות יותר. אולם, מידי פעם, כשאנחנו מגיעים למצב של "כמעט תאונה" או לנהיגה בתנאים אליהם אנחנו לא רגילים, אנחנו מבינים כי ייתכן ויש דבר או שניים שביכולתנו ללמוד, כדיי להתמודד טוב יותר עם מצבים מפתיעים ובלתי צפויים בנהיגה, וכדיי לדעת כיצד להימנע מלהיכנס למצבים כגון אלו.

אז בדיוק עבור כל מי שמעוניין לרכוש ידע, כלים ומיומנויות שיהפכו אותו לנהג טוב יותר – השולט ברכב באופן אופטימלי ויודע לצאת בבטחה גם ממצבים מפתיעים וחריגים הצצים במהלך הנהיגה, נועד קורס נהיגה מתקדמת - קורס חווייתי ומהנה במיוחד, הכולל חלק נרחב של נהיגה מעשית במגוון מסלולים מרגשים, ותרגול מעשי של התמודדות עם מצבים שונים העלולים להפתיע אותנו בנהיגה. בואו לקרוא עוד על לימודי נהיגה מתקדמת.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס נהיגה מתקדמת הוא קורס חשוב לכל נהג ונהג באשר הוא – גם אם אתם חושבים כי אתם יודעים להתמודד עם כל מצב בכביש וכי אתם "מבינים" היטב את מכוניתכם – סביר להניח כי עדיין תוכלו ללמוד דבר או שניים (או יותר) מקורס זה, ודברים אלו שתלמדו בקורס הנהיגה המתקדמת לא רק שיכולים להציל את חייכם ביום מן הימים, אלא, כפי שתגלו, יהפכו את נהיגתכם היומיומית למהנה הרבה יותר.

אז בואו ללמוד בקורס חווייתי, מרגש, מאתגר ומלא אדרנלין אשר יקנה לכם יכולות נהיגה מתקדמות, ילמד אתכם כיצד להימנע מלהיכנס למצבי סיכון בנהיגה, ויקרנה לכם מיומנויות שיכולות להוציא אתכם בשלום גם מהמצבים המסוכנים ביותר.

קהל יעד

הלימודים בקורס נהיגה מתקדמת מיועדים לכל מי שאוחז בידו רישיון בר תוקף (כולל נהגים חדשים), וברצונו לשפר את מיומנויות הנהיגה שלו, ולרכוש מיומנויות חדשות לנהיגה בטוחה יותר. כן מתאימים הלימודים לחובבי אקשן ואדרנלין, המעוניינים להתנסות בנהיגה במצבים ומסלולים לא שגרתיים – בכבישים רטובים, במסלולי ראלי, כבישי עפר וכיו"ב.

הלימודים בקורס מתאימים גם לארגונים ומוסדות המעוניינים ביום כיף בעל ערך מוסף לעובדיהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי נהיגה מתקדמת, אולי תגלו עניין גם בקורס נהיגת שטח, קורס נהיגה על רכב כבד וקורסים נוספים מתחומי הנהיגה והתחבורה.

תנאי קבלה

המועמדים לקורס נהיגה מתקדמת נדרשים להיות בעלי רישיון נהיגה וביטוח חובה בתוקף.

משך לימודים

הלימודים בקורס נהיגה מתקדמת כוללים, בדרך כלל, בין 6 ל-10 שעות אקדמיות.

לעיתים קרובות נלמד הקורס ביום מרוכז אחד, אולם, לעיתים, נפרשים הלימודים על פני יומיים (אפשר גם בשעות הערב), בהתאם להחלטת המכללה המלמדת.

נושאי לימודים

קורס נהיגה מתקדמת וקורס נהיגה בטיחותית משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים לבין התנסות מעשית חווייתית במגוון מצבי נהיגה.

בד"כ כוללים לימודי נהיגה מתקדמת את הנושאים הבאים: מהי נהיגה מתקדמת, מה משפיע על זמן התגובה וכיצד ניתן לקצר את זמן התגובה, מגבלות הנהג ומגבלות הרכב במצבים שונים, תנוחת הנהיגה המתקדמת, ירידה לא מתוכננת לשוליים, בלימת חירום בכביש רטוב והכרת מערכת ה-ABS, נהיגת שטח, התחמקות ממכשול בכביש רטוב, החלקות בסיבובים, תרגול הנהיגה המתקדמת במסלול "מכשולים", ועוד מגוון נושאי לימוד ותרגולים מרתקים.

תעודה

בוגרי לימודי נהיגה מתקדמת, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים להיות נהגים טובים יותר, לדעת כיצד להתמודד עם מצבי חירום שונים בכביש וכיצד להימנע מלהיכנס למצבים אלו – קורס נהיגה מתקדמת מיועד עבורכם.

קורס זה יקנה לכם, תוך יום לימודים מרוכז אחד (או לכל היותר – יומיים), את כל הידע, הכלים והמיומנויות שיהפכו אתכם לנהגים מוצלחים יותר. אז אם גם אתם מעוניינים בלימודים חווייתיים ומלאי אדרנלין במיוחד, אשר הינם גם חשובים ויכולים למנוע סיכונים מיותרים ואף להציל חיים – בואו ללמוד בקורס נהיגה מתקדמת.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס נהיגה מתקדמת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?