קורס מורי נהיגה

להיות מורי נהיגה מעולים

קורס מורי נהיגה
מורה נהיגה הוא איש המקצוע האחראי על הכשרתם של נהגים חדשים, והוא המלווה אותם את כל הדרך עד להוצאת הרישיון. כיוון שבישראל מעוגנת בחוק דרישה להשלמת 28 שיעורי נהיגה מעשיים טרם האפשרות לגשת לטסט (מבחן הנהיגה המעשי), נהנים מורי הנהיגה מ"קהל שבוי", ועל כן מורים איכותיים, אשר שמעם עובר מפה לאוזן, זוכים ללקוחות רבים ולמשכורות נאות במיוחד.

האחריות המוטלת על כתפיו של מורה הנהיגה היא רבה, וביכולתו לעצב את דמותם של הנהגים החדשים אשר זוכים להדרכתו, ולהקנות להם את רזי הנהיגה הנכונה והזהירה, ובכך להשפיע על תרבות הנהיגה של מאות נהגים. על מנת לקבל הסמכה כמורה נהיגה, יהיה עליכם להשתתף בקורס הכשרה מקצועית, שיקנה לכם את מיטב הידע והכלים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס מורי נהיגה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מורה הנהיגה הוא מקצוע מרתק ומאתגר, הדורש מהעוסקים בו אחריות רבה, יכולות נהיגה מעולות, כישורי אנוש טובים, ויכולת הדרכה מרשימה. מורי נהיגה איכותיים נהנים מפרנסה מכובדת במיוחד, ומיכולת רבה להשפיע ולעצב את דור הנהגים הבא של ישראל.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה כמורי נהיגה – בואו ללמוד באחד מהקורסים המעולים בתחום, ותיהנו מהכשרה מקצועית איכותית במיוחד, ומיכולת להשתלב בשלל העבודות בתחום.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס מורי נהיגה הוא, כמובן, כל המעוניינים להשתלב בעבודה כמורי נהיגה, לחנך ולהכשיר את דור העתיד של הנהגים בישראל, ולתרום לשיפור התרבות הנהיגה בארץ.

אם אתם מתעניינים בלימודי מורי נהיגה, אולי תגלו עניין גם בלימודים בקורס נהיגה מתקדמת, קורס נהיגת שטח וקורסים נוספים מתחומי הנהיגה, הרכב והתחבורה.

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים בקורס מורי נהיגה נדרשים המועמדים לעמוד בכל התנאים הבאים: בני 21 ומעלה, תושבי ישראל, בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים נדרשת תעודת בגרות מלאה), מעבר של בדיקה רפואית בהצלחה, מעבר של בדיקת עיניים וראייה בהצלחה, היעדר רישום פלילי ותעבורתי, אוחזים ברישיון נהיגה במשך 3 שנים לפחות, מעבר מוצלח של מבחני ההתאמה ושל מבחני הידע הרלוונטיים, ומעבר של מבחן נהיגה מעשי.

תנאים אלו הם התנאים הרווחים לקבלה ללימודים, אולם ייתכנו מכללות מוסדות לימוד אשר יציבו בפני המועמדים תנאים נוספים, ומוסדות אשר לא ייכללו חלק מתנאים אלו בדרישות הקבלה.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הוראת נהיגה נע בין 550 ל- 710 שעות לימוד אקדמיות.

נושאי לימודים

קורס הכשרת מורי נהיגה הוא קורס מקיף ומעמיק במיוחד, הכולל לימודים עיוניים ותיאורטיים נרחבים, לצד התנסות מעשית ותרגול מעשי רב.

בד"כ כוללים לימודי הכשרת מורי נהיגה את התכנים הבאים: דיני תעבורה, נהלי רישוי, הגורם האנושי בנהיגה, נהיגה נכונה, נהיגה מונעת, הנדסת תנועה, הכרת הרכב, יציבות הרכב בתנועה, התנהגות הרכב, מבוא לפסיכולוגיה, אתיקה מקצועית, יישומי מחשב, תקשורת בינאישית, לקויות למידה, עזרה ראשונה, כיבוי אש, תכתובת מנהלית, תורת המבחנים, ועוד מגוון נושאים.

תעודה

בוגרי קורס מורי נהיגה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים – לרבות מעבר מוצלח של כל המבחנים הפנימיים והחיצוניים, ויעמדו בכל דרישות משרד התמ"ת ואגף הרישוי במשרד התחבורה, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד, לתעודת גמר ממשלתית מטעם האגף להכשרה מקצועית במשרד התמ"ת, ולרישיון להוראת נהיגה מטעם אגף הרישוי באגף התחבורה.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי נהיגה, בעלי כישורי הדרכה טובים, ואתם אנשים אחראיים במיוחד – קורס הכשרת מורי נהיגה יכול להתאים לכם עד מאד.

הקורסים בתחום ידאגו להכשיר אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למורה הנהיגה המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו להשתלב בקלות ומהירות יחסית בשלל העבודות הרווחיות בתחום – שכן, הדרישה למורי נהיגה טובים תמיד קיימת, אף בעתות של משברים והאטה כלכלית.

כמורי נהיגה תזכו ליהנות מעבודה מגוונת ומאתגרת, בה תכשירו את מאות נהגים חדשים, ותתרמו רבות לשיפור תרבות הנהיגה בארץ. אז בואו ליהנות מלימודים שיסיעו אתכם קדימה – בואו ללמוד בקורס מורי נהיגה.
איפה אפשר ללמוד קורס מורי נהיגה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מורי נהיגה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?