קורס מפעילי בריכות שחייה

הכשרה איכותית לעבודה רווחית

קורס מפעילי בריכות שחייה
אם אתם מחפשים עבודה רבת אחריות ומרתקת, בה תדאגו לבריאותם של הרוחצים בבריכה – לימודים בקורס הכשרת מפעילי בריכות שחייה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים, שכן בריכות השחייה, אינן רק מקום מהנה ומלא שעשועים – אלא יכולות להיות גם מקום מסוכן ומזוהם – אם לא דואגים היטב לאחזקתן. על כן, קבע משרד הבריאות ב-1994, כי בכל בריכה חייב להיות מפעיל "שעמד בהצלחה בבחינות לעניין ניהול בריכת שחייה בתנאי תברואה נאותים".

על כן, אם ברצונכם לעבור את מבחני ההסמכה של משרד הבריאות בקלות – כדאי לכם לקורס הכשרה מקצועית ייחודי שיקנה לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למפעיל בריכות איכותי ומקצועי. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס מפעילי בריכות שחייה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

הלימודים בקורס מפעילי בריכות שחייה מיועדים למי שמחפשים הכשרה מקצועית איכותית לעבודה חשובה, בה הם ידאגו לתקינות בריכות שחייה ולבריאות המתרחצים בהן.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכשרת מפעילי בריכות שחייה, אולי תגלו עניין גם בקורס מצילים, קורס מנהלי אחזקה, קורס מדריכי שחייה וקורסים נוספים מתחומי האחזקה וההכשרה המקצועית.
 

תנאי קבלה

המועמדים ללימודים בקורס הפעלת בריכות שחייה מיועדים לבני 21 ומעלה ובוגרי 12 שנות לימודי (לעיתים נדרשת תעודת בגרות מלאה). כן נדרשים המועמדים לדעת לשחות. בחלק מהמכללות קיימת עדיפות בקבלה למצילים, מדריכי שחייה ואנשי אחזקה מהתחום.
 

משך לימודים

הלימודים בקורס הכשרת מפעילי בריכות שחייה כוללים בין 200 ל-240 שעות לימוד, והם נמשכים, בדרך כלל, בין שלושה לשבעה חודשים.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס הכשרת מפעילי בריכות שחייה, אך חוששים שמא לא תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים (ולעיתים גם ללימודים בימי שישי בבוקר) כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים, יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס מפעילי בריכות שחייה כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, המלווים בסיורים מקצועיים ובהתנסות מעשית מקיפה – הדואגת להכשרתם האיכותית והמלאה של הבוגרים.

תכנית הלימודים כפופה לדרישות משרד הבריאות ונמצאת בפיקוח המשרד, ועל כן כמעט ולא קיימים הבדלים בנושאי הלימוד בין הקורסים השונים במכללות השונות.

בדרך כלל כוללים לימודי מפעילי בריכות שחייה את הנושאים הבאים: תקנות משרד הבריאות לבריכת שחייה והפעלתן, תכנון בריכות שחייה, אחזקת הבריכה, חיטוי, חומרים רעילים, כימיה, פיזיקה ומיקרוביולוגיה של המים, סינון, איתור וסילוק גורמי סיכון בבריכה, הכרת ציוד העבודה, בדיקות שדה וניהול יומן, תפעול ותברואה ועוד.

תעודה

בוגרי קורס מפעילי בריכות שחייה, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

בוגרים העומדים בהצלחה במבחנים העיוניים והמעשיים של משרד הבריאות – יהיו זכאים לתעודת "מפעיל בריכות מוסמך" מטעם משרד הבריאות.

חשוב לברר טרם תחילת הלימודים האם המכללה בה בחרתם ללמוד מוכרת ומאושרת על ידי משרד הבריאות. כל המכללות המפורסמות בעמוד זה הן איכותיות – ומוכרות להכשרת מפעילי בריכות שחייה על ידי משרד הבריאות.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים וקבלת התעודה מטעם משרד הבריאות, יכולים הבוגרים להשתלב בעבודה כמפעילי בריכות שחייה ברחבי הארץ – בבריכות עירוניות, בבריכות של בתי מלון ומרכזי ספא, בבריכות של מכוני כושר וכיו"ב.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בעבודה בה תבלו את מרבית זמנכם בבריכות השחייה, ותדאגו לאחזקתן ותחזוקתן ותתרמו להנאת ובריאות הרוחצים בהן – לימודי הפעלת בריכות שחייה מיועדים בדיוק עבורכם.

אז בואו ליהנות מלימודים רטובים ומהנים – בואו ללמוד בקורס מפעילי בריכות שחייה.
איפה אפשר ללמוד קורס מפעילי בריכות שחייה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מפעילי בריכות שחייה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?