קורס מדריכי ומאמני כדורעף

להשתלב בעבודה מרתקת

קורס מדריכי ומאמני כדורעף
הכדורעף (כמו גם כדורעף החופים) הוא משחק ספורט מהנה במיוחד, המשלב אלמנטים הלקוחים ממשחקי הטניס והכדוריד, וזוכה לפופולאריות רבה בקרב גברים ונשים כאחד, ובקרב בני כל הגילאים. אם אתם נמנים על חובבי המשחק, המבלים את מרבית זמנם הפנוי במשחק זה, כדאי שתדעו כי אתם יכולים להפוך את אהבתכם זו למקצוע מרתק ומכניס, אם תבחרו לעסוק בהדרכת ואימון כדורעף.

כמאמנים או מדריכים תוכלו לנטוע את האהבה למשחק בקרב תלמידיכם והמתאמנים בקבוצתכם, ותוכלו ליהנות מטיפוח דור העתיד של שחקני הכדורעף הישראליים. כיוון שהפופולאריות של ענף הכדורעף הישראלי נמצאת בהתפתחות מתמדת, אף סביר להניח כי תוכלו להשתלב בשלל העבודות הרווחיות בתחום בקלות ובמהירות יחסית. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות קורס הכשרת מאמנים ומדריכים בכדורעף.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

קהל היעד לקורס הכשרת מדריכי ומאמני כדורעף הוא, כמובן, כל המעוניינים לשלב את אהבתם למשחק עם מקצוע מרתק ורווחי.

אם אתם מתעניינים בקורס הכשרת מדריכי ומאמני כדורעף, אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים להכשרת מדריכים ומאמנים בספורט – קורס מאמני ומדריכי כדורסל, קורס מאמני ומדריכי טניס וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס מדריכי כדורעף הם: גיל 16 ומעלה, אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, מעבר של ריאיון אישי ומבחן מעשי בטניס.

תנאי הקבלה לקורס מאמני כדורעף הם: תעודת מדריך כדורעף (חלק מהמכללות גם דורשות ניסיון מעשי בהדרכה), אישור רפואי על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, מעבר של ריאיון קבלה ושל מבחנים עיוניים ומעשיים בטניס.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים לימודי הכשרת מדריכי כדורעף בין 200 ל-250 שעות אקדמיות, ולימודי הכשרת מאמני כדורעף כוללים, בדרך כלל, בין 250 ל-300 שעות אקדמיות.

מכללות אחדות בתחום מציעות אפשרות ללימודי ערב, במטרה להקל על אנשים עובדים או סטודנטים להשתלב אף הם בלימודים.

נושאי לימודים

הלימודים בקורסים להכשרת מאמני ומדריכי כדורעף הינם מרתקים ומגוונים במיוחד, וכוללים שילוב בין הקניית מיטב הידע העיוני והתיאורטי, לבין התנסות חווייתית במשחק ובהדרכה.

קורס הדרכת כדורעף כולל, בד"כ, את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, מבוא לפסיכולוגיה של הספורט, מתודיקה, מיומנויות טכניות, לימוד מכת פתיחה עילית, לימוד הנחתה, טקטיקות בהגנה, הכנה גופנית לילדים, תכנית עבודה לאימון יומי, שבועי ושנתי, תכנון טורנירים, אימון המדריך, ועוד.

קורס אימון כדורעף כולל את נושאי הלימוד הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט, פציעות ספורט, פיתוח כוח והפעלת חדר כוח, תזונת ספורטאים, תורת התנועה, התפתחות הכדורעף הישראלי, טכניקה, טקטיקה אישית וקבוצתית, דמות המאמן, תכנון אימונים, ניהול המשחק, ועוד מגוון נושאים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי כדורעף, העומדים בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת מדריך כדורעף מטעם המוסד המלמד. חלק מהמכללות מעניקות תעודה המאפשרת הדרכה של בני 16 ומטה בלבד, וחלק מהמוסדות – תעודה המתאימה להדרכת כל הגילאים, אך לא להדרכה בליגת העל.

בוגרי קורס מאמני כדורעף, העומדים בהצלחה בכל הדרישות, זכאים לתעודת מאמן מוסמך בכדורעף, מטעם המוסד המלמד. תעודה זו מאפשרת אימון כדורעף לכל הגילאים ולכל הרמות.

מומלץ לברר האם תכנית הלימודים בקורס בו אתם מעוניינים, והתעודה הניתנת בסיומו, עונה על דרישות חוק הספורט ומוכרת ע"י משרד החינוך.

סיכום

לסיכום, אם כדורעף הוא המשחק "שלכם", ואתם מעוניינים להשתלב בעבודה הסובבת סביב משחק זה – קורס הכשרת מדריכי ומאמני כדורעף יכול להתאים לכם עד מאד. כבוגרי קורסים בתחום תוכלו להשתלב בשלל עבודות מרתקות ומהנות, להחדיר את אהבת המשחק לבני הדור הצעיר, ולאמן שחקנים מנוסים ומקצועיים ולהובילם להישגים מרשימים בתחום.

אז בואו ללמוד בקורס הכשרת מאמני כדורעף או קורס הכשרת מדריכי כדורעף – "מכת הפתיחה" שלכם לקריירה מרתקת ומוצלחת!
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי ומאמני כדורעף?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי ומאמני כדורעף
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?