קורס מדריכי ומאמני טניס

מכת הפתיחה לקריירה מוצלחת

קורס מדריכי ומאמני טניס
הטניס, הידוע גם בכינוי "הספורט הלבן", על שם הבגדים הצחורים בהם מתהדרים השחקנים בתחרויות השונות, הינו ספורט פופולארי במיוחד, הזוכה להצלחה רבה ברחבי העולם. אם אתם נמנים על חובבי המשחק, ומשתדלים להעביר את שעותיכם הפנויות על מגרש הטניס, כדאי שתדעו כי אתם יכולים להפוך את תחביב זה למקצוע מכניס!

עקב הפופולאריות ההולכת וגוברת של המשחק, קיימת דרישה רבה למדריכי טניס איכותיים (מדריכים מוסמכים, בד"כ, ללמד את רזי המשחק ולאמן ילדים ונוער עד גיל 16, ברמות לא מקצועיות), כמו גם למאמני טניס מקצועיים, היכולים לאמן את כל הרמות והגילאים – לרבות שחקנים מקצוענים – במשחק מרגש זה. הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות כדי לקבל את ההסמכה הנדרשת הוא להירשם לקורס מדריכי טניס. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס מדריכי ומאמני טניס.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

לימודי הכשרת מדריכי טניס ומאמני טניס מיועדים, כמובן, לכל חובבי "הספורט הלבן", המעוניינים להפוך את תחביבם למקצוע מרתק.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים נוספים להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט – קורס מדריכי ומאמני כדורגל, קורס מדריכי ומאמני כדורסל וכו'.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס הכשרת מדריכי טניס כוללים את הדרישות הבאות: בני 16 ומעלה, בעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, מעבר של ריאיון אישי ושל מבחן מעשי בטניס.

תנאי הקבלה לקורס הכשרת מאמני טניס כולל את הדרישות הבאות: בעלי תעודת מדריך טניס מוסמך (לעיתים נדרש גם ניסיון מעשי בהדרכה), בעלי אישור רפואי המעיד על בריאות תקינה וכשירות לעסוק בפעילות גופנית, מעבר של ריאיון קבלה ושל מבחנים עיוניים ומעשיים בטניס.

משך לימודים

קורס הכשרת מדריכי הטניס כולל, ברוב המכללות, בין 200 ל-250 שעות אקדמיות, וקורס הכשרת מאמני הטניס כולל, בדרך כלל, בין 300 ל-500 שעות לימוד.
 

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי ומאמני טניס משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומרתק, לבין שלל התנסויות חווייתיות במשחק מרגש זה.

קורס מדריכי טניס כולל, בד"כ, את הנושאים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, מבוא לפסיכולוגיה של הספורט, תולדות הטניס, טכניקה, טקטיקה, הכנה גופנית לילדים, מתודיקה, עזרה ראשונה, ועוד.

קורס מאמני טניס כולל, בד"כ, את התכנים הבאים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת האימון, פסיכולוגיה של הספורט, פציעות ספורט, פיתוח כוח והפעלת חדר כוח, תזונת ספורטאים, תורת התנועה, אימון מנטאלי, ניתוח תחרויות, טקטיקה, טכניקה, ועוד נושאים רבים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי טניס יהיו זכאים לתעודת הדרכת טניס, המאפשרת הדרכה של ילדים ונוער עד גיל 16 (ולעיתים גם להדריך בוגרים הנמצאים ברמת מתחילים), ואילו בוגרי קורס מאמני טניס זכאים לתעודת מאמן טניס, המאפשרת אימון טניס לכל הרמות והגילאים.

הענקת התעודות מותנית בעמידה בכל חובות הלימודים, השלמת קורס עזרה ראשונה, וביצוע חובת הסטאז' (התמחות).

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי משחק הטניס, ואתם גם בעלי יכולות הדרכה, אימון ומנהיגות – למה שלא תשתלבו במקצוע מרתק, מאתגר ורווחי, בו תיהנו מעיסוק יומיומי במשחק נפלא זה, ואף תעזרו להכשיר את הדור הבא של שחקני הטניס הישראליים?

קורס מדריכי טניס וקורס מאמני טניס יקנה לכם את כל הכלים, המיומנויות והידע הדרושים למדריך והמאמן האיכותי, ויסמיך אתכם בתעודה המאפשרת להשתלב בשלל העבודות בתחום.

אז בואו ללמוד בקורס להכשרת מדריכי ומאמני טניס – לימודים המהווים "מכת פתיחה" לקריירה מוצלחת ומהנה!
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי ומאמני טניס?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי ומאמני טניס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?