קורס משיטי יאכטות

קורס סקיפרים

קורס משיטי יאכטות
דמיינו את עצמכם עומדים על סיפונה של יאכטה, מרגישים את השמש מלטפת ברכות את גופכם, ונהנים ממשבי הרוח המרעננים. מסביבכם הים על עשרות גווניו התכולים, מנצנץ באור השמש, והגלים מערסלים אתכם בנעימות. אם ברצונכם להפסיק לדמיין, ולחוות במציאות סיטואציה חלומית זו – קורס סקיפרים מיועד עבורכם!

קורס זה, אשר מיועד לכל חובבי הים באשר הם, ולחובבי ספורט ואתגר ימי בפרט, אינו כה רחוק כפי שנדמה לכם – אין צורך ביאכטה פרטית, או אפילו בניסיון שיט כדי להתקבל ללימודים, וכל אחד להצטרף ללימודים וליהנות מהחוויה המופלאה של השטת יאכטה. לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לסקיפר המוצלח, וידאגו כי תיהנו משעות תרגול רבות – בהן תיהנו מהפלגה ליעדים קרובים, ולעיתים אף להפלגות לחופי יוון, קפריסין ותורכיה (בחלק מהמכללות). בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס סקיפרים.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

יאכטה היא כלי שיט קל, מהיר ומהודר (בדרך כלל), אשר אורכו נע בין 7 ל- 24 מטרים. היאכטה חביבה על שועי עולם, ורבים הם העשירים והמפורסמים (כמו גם העשירים והאלמונים) המתהדרים ביאכטה פרטית ומפוארת.

אם גם אתם רוצים להרגיש לחודשים מספר "על גג העולם", להתנסות בהשטת יאכטה ואף להוציא רישיון להשטתה – בואו ללמוד בקורס סקיפרים (משיטי יאכטות) ותיהנו מחוויה בלתי נשכחת.

אם אתם מתעניינים בקורס משיטי יאכטות, אולי תגלו עניין גם בלימודים בקורס אתגר וספורט ימי, קורס טיס אזרחי, קורס צניחה וכיו"ב.

תנאי קבלה

הלימודים בקורס משיטי יאכטות מיועדים לכל חובבי הים, ההפלגות והחיים הטובים באשר הם. לא נדרש ידע קודם או ניסיון בשיט על מנת להתקבל ללימודים, אולם עליכם להיות בני 18 ומעלה כדיי שתוכלו ליהנות מקורס ייחודי זה. כמובן שכדאי גם לדעת לשחות, על מנת שתוכלו ליהנות מהלימודים ללא חשש. חלק מהמכללות בתחום אף מקיימות ראיונות אישיים, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס סקיפרים משתנה בהתאם לרמות ההכשרה השונות ולקצב ההתקדמות של התלמידים. על אף הבדלים אלו, בדרך כלל נמשכים לימודי הכשרת סקיפרים מספר חודשים (בין חמישה לשמונה חודשים, בדרך כלל).

כמו כן, אם אתם מתעניינים בלימודי קורס סקיפרים, ודאי תשמחו לדעת כי מרבית המכללות בתחום מציעות קורסים המתאימים ללוח הזמנים האישי שלכם – בין אם ברצונכם ללמוד בשעות הבוקר, אחר הצהריים או הערב, בימי חול או בימי שישי בבוקר – תוכלו למצוא את מסלול הלימודים המתאים לכם ביותר!

נושאי לימודים

הלימודים בקורס משיטי יאכטות כוללים מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, וכמובן – חלק נרחב של התנסות מעשית חווייתית בהשטת יאכטות – לעיתים אף לחופי קפריסין ויוון!

לעיתים קרובות כוללים לימודי הכשרת משיטי יאכטות את הנושאים הבאים: ימאות – כלי שיט, חבלים, עוגנים, מפרשנות, מטרולוגיה, ניווט, קריאת מפות, תכנון נתיבי הפלגה, זרמים, מכונאות – משאבות, מנועים ומצברים, מכשירי קשר, ועוד מגוון נושאים מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס השטת יאכטות, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים.

בוגרים אשר ייגשו למבחן של רשות הספנות ויעמדו בו בהצלחה יהיו זכאים לקבל "תעודת משיט 30" המאפשרת להשיט יאכטות (עד גודל 24 מטר) במים הטריטוריאליים של ישראל בלבד. תעודת משיט 60, המאפשר להשיט את היאכטה גם מחוץ למים הטריטוריאליים, ניתנת רק לבעלי תעודת משיט 30 עם וותק של שנה לפחות, אשר עברו קורס הפעלת ציוד קשר, ואשר תפקדו כחברי צוות בהפלגה בינלאומית למשך 8 ימים לפחות.

סיכום

לסיכום, אם אתם חובבי ים והפלגות, ומעוניינים ברישיון להשטת יאכטה – קורס סקיפרים מיועד עבורכם. קורס זה מתאים, כמובן, גם למי אשר אין ברשותם יאכטה, אך הם מעוניינים להתנסות בחוויה העוצמתית והמרגשת של השטתה.

הלימודים בקורס יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשיט יאכטה במקצועיות, ואף יכינו אתכם למעבר מוצלח של בחינות רשות הספנות, הדרושות על מנת להוציא את רישיון השיט. אז אם גם אתם חולמים לעמוד על סיפונה של יאכטה יוקרתית, ולהשיטה במרחבי הים התכולים – בואו להפוך את החלום למציאות – בואו ללמוד בקורס משיטי יאכטות.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס משיטי יאכטות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?