קורס שפת C

הכרת שפת התכנות הנפוצה

קורס שפת C
אם אתם חולמים להיות מתכנתים ולהשתלב בעבודה מרתקת ורווחית בעולם ההייטק – רצוי מאד שתכירו את שפת התכנות C - שפת תכנות פרוצדורלית, הנחשבת לאחת משפות התכנות הבסיסיות ביותר. שפה זו, אשר פותחה בתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20 היא אחת השפות המהירות והיעילות ביותר, ועל כן השימוש בה נפוץ עד ימינו אנו. שפה זו אף השפיעה רבות על פיתוח שפות תכנות אחרות, כשפת C++, לדוגמא.

קורס שפת C, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ, הוא קורס קצר יחסית, הנמשך, בדרך כלל, חודשים אחדים, אך רמתו גבוהה היא והוא ידאג להכשירכם בכל הידע והכלים לשימוש בשפה נפוצה זו – כך שכבוגרי הקורס תוכלו גם אתם להשתלב בתעשיית ההייטק המשגשגת. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי שפת C.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס שפת C מיועדים למי שרוצים להשתלב בעולם המחשבים וההייטק ומעוניינים להכיר שפת תכנות בסיסית וחשובה זו. כן מתאימים הלימודים למהנדסים ואקדמאים המעוניינים בהסבה מקצועית לעולם התכנות.

אם אתם מתעניינים בלימודי שפת C, אולי תגלו עניין גם בקורס תכנות, קורס פיתוח אפליקציות, קורס C++ וקורסים נוספים מעולם המחשבים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס שפת C כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית, השלמת 12 שנות לימוד (לעיתים נדרשת תעודת בגרות מלאה או תואר ראשון) ומעבר של מבחני קבלה וראיון אישי, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים.

חלק מהקורסים בתחום אף דורשים מהמועמדים להיות בעלי רקע או ניסיון בתחומי המחשבים או ההנדסה, או לשלוט באחת משפות התכנות האחרות.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס שפת C נע, בדרך כלל, בין חודשיים לארבעה חודשים, אך ניתן ללמוד שפה זו גם כחלק מהלימודים בקורס תכנות, הנמשך זמן רב יותר (בין שלושה חודשים לשנה וחצי, בהתאם למספר שפות התכנות הנלמדות). בעלי היכרות מעמיקה עם שפות תכנות אחרות יכולים למצוא קורס שפת C מקוצר, הנמשך בין חודש לחודשיים.
 
אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים, סטודנטים או עסוקים מכל סיבה אחרת – תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

כמו כן, ניתן ללמוד קורס C און-ליין – וכך תוכלו להתאים את מערכת השעות של הלימודים בדיוק לזמן הפנוי שלכם.
 

נושאי לימודים

קורס שפתתכנות C נועד להקנות לבוגריו את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים לשליטה מלאה בשפת תכנות בסיסית וחשובה זו. לימודי שפת C  כוללים תכנים עיוניים ומעשיים, ולצדם, כמובן, שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, אשר יבטיחו כי תפנימו את החומר הנלמד היטב.

לימודי שפת C כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מבנה תכנית בשפת C; כתיבת תכנית פשוטה; מבוא ללוגיקה; תרשימי זרימה; סוגי נתונים; מבני נתונים דינאמיים; קלט - פלט בסיסי; תכנות לולאות; תנאים ביטויים לוגיים מורכבים; קבלת החלטות; עבודה עם תכניות בהיקף רחב; תפקודי תכנית; אינדקסים; קבצים; ניפוי שגיאות; מערכים; מחרוזות; פונקציות; Bitwise ; מצביעים; רקורסיה; רשומות; העברת פרמטרים ועוד.

תעודה

בוגרי קורס שפת C, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס תכנות בשפת C יוכלו, כמובן, להשתלב בשלל משרות מרתקות ורווחיות בעולם המחשבים וההייטק, ולעסוק בפיתוח תוכנות המתבססות על שפת תכנות נפוצה זו.

אפשרויות המשך לימודים

בוגרים המעוניינים להמשיך להתפתח מקצועית יכולים להמשיך לשלל קורסים מתקדמים בתחום וללימודי שפות תכנות נפוצות. רבים מהבוגרים בוחרים לפנות ללימודים בקורס שפת C++, קורס קובול, קורס דוט נט, קורס ג'אווה וקורסים רבים נוספים מהתחום.
איפה אפשר ללמוד קורס שפת C?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שפת C
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?