קורס sap

להכיר את תוכנת הERP המובילה

קורס sap
אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים, שיכולים לתרום רבות להתפתחותכם המקצועית – ולעזור לארגון בו אתם עובדים לעלות על דרכי הצמיחה וההצלחה, ואף לעזור לכם להתקבל ביתר קלות לעבודות רבות – הלימודים בקורס SAP יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי SAP נועדו להקנות לכם היכרות מעמיקה עם תוכנת ERP מובילה זו – ואין הם יכשירו אתכם להדרכת והטמעת מערכות SAP, אותם תוכלו ללמוד בקורס נפרד.

SAP היא מערכת מידע משולבת לניהול ארגוני, אשר שימוש נכון בה יכול לתרום רבות לקבלת החלטות ניהוליות נכונות, שכן היא עוזרת לארגן, לסדר ולנתח את כל הנתונים בארגון – בנושאי הכספים, הלוגיסטיקה, כוח האדם ועוד. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס SAP.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס SAP מיועדים, כמובן, לכל מי שמעוניין בהיכרות מעמיקה עם תוכנה מובילה זו. הלימודים מתאימים למנהלים בדרגים שונים ובמחלקות שונות המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחום ולשפר את איכות עבודתם, כמו גם לאנשי מחשבים ומערכות מידע המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי SAP, אולי תגלו עניין גם בקורס מפתחי ומטמיעי מערכות SAP ERP, קורס פריוריטי, קורס ERP, קורס ניהול מערכות מידע וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס SAP כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות בסיסית (ברמת משתמש) עם המחשב ויישומיו. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד בתחום מקבלים אל שורותיהם רק בעלי רקע או ניסיון רלוונטיים – כהיכרות עם עולם מערכות המידע, לדוגמא.

כמו כן, בחלק מהמכללות מתקיימים ראיונות קבלה, במטרה להעריך את מידת התאמתו של המועמד ללימודים בקורס ולעיסוק בתחום.

מתכונת לימודים

הלימודים בקורס SAP נערכים, בדרך כלל, במתכונת של מפגש לימודים אחד או שני מפגשי לימודים בשבוע.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חושבים כי תתקשו להשתלב בקורס, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס SAP תדאג להקנות לכם היכרות מעמיקה עם תוכנה מובילה זו. הקורסים בתחום משלבים בין לימודים תיאורטיים ועיוניים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים והתנסות מעשית רבה בעבודה על התוכנה, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא.

לימודי SAP כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: היכרות עם מערכת SAP, מבנה ומאפייני הפתרון במערכת SAP, , מבוא לתכנות SAP, מסדי נתונים ודו"חות ועוד.

כן כוללים הלימודים סקירה והיכרות עם המודולים השונים במערכת: המודולים הפיננסיים FI חשבונאות פיננסית-ספר ראשי, זכאים וחייבים, CO חשבונאות ניהולית- תקציב, בקרה ותמחיר, AA רכוש קבוע, RE נדל"ן, מודולים לוגיסטיים: MM   מלאי ורכש, SD מכירות והפצה, PS -  ניהול פרויקטים, PP ניהול יצור, PM/CS  תחזוקת אתר ושירות לקוח, QM ניהול האיכות, מודולים משותפים: DMS ניהול מסמכים,Classification סיווג אובייקטים, Variant Configurator  ניהול תצורה,ECM   ניהול שינויים הנדסיים,HR  משאבי אנוש - נקרא כיום HCM Human Capital Management.

תעודה

בוגרי קורס SAP, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

כיוון שתוכנת SAP היא תוכנה מובילה ונפוצה למדי בארגונים ועסקים שונים לא רק בישראל – אלא בעולם כולו, קיים ביקוש רב בשוק העבודה לעובדים המכירים תוכנה זו לעומקה, ועל כן בוגרי קורס SAP נושאים ביתרון משמעותי, המאפשר להם להתקבל בקלות יחסית לעבודות רבות.
איפה אפשר ללמוד קורס sap?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס sap
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?