קורס ERP

כל הפרטים על הקורס

קורס ERP
אם אתם רוצים להכיר את עולם מערכות המידע ולרכוש שלל כלים שיהפכו את עבודתכם לטובה ופשוטה יותר, או אם אתם מעוניינים להתמקצע בתחום, ולעזור לארגונים ועסקים רבים להטמיע מערכות אלו, תוך התאמה למטרותיהם הספציפיות של כל ארגון וארגון – לימודי ERP  יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודי ERP הם עולם ומלואו – ובין אם אתם מנהלי חשבונות, המעוניינים להכיר את המערכת, או אנשי מחשבים, המעוניינים להתמחות במערכות ERP – תוכלו למצוא את הקורס המתאים בדיוק למטרותיכם.

ה-ERP – Enterprise Resource Planning System – היא מערכת כוללת לניהול המידע הארגון – בתחומי כוח האדם, ניהול הלקוחות, הכספים ועוד – והיא עוזרת לארגונים רבים להשיג את יעדיהם. השימוש במערכות ERP הולך וגדל במהירות – ועל כן מכללות רכבות החלו להציע קורסים שונים בתחום. בואו לקרוא עוד על לימודי ERP.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס ERP מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר מערכת זו לצורך שיפור עבודתו (והיא יכולה לתרום לעובדים רבים – מנהלי חשבונות, מנהלי משאבי אנוש ועוד), כמו גם למי שמעוניין להתמקצע בעבודה עם מערכות ERP – ולעסוק בהתקנה, הטמעה והדרכה בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי ERP, אולי תגלו עניין גם בקורס ניהול מערכות מידע, קורס PRIORITY, קורס מדריכי ומטמיעי מערכות SAP ERP וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי ERP משתנים בין הקורסים השונים בתחום – ובעוד לקורסי המבוא והבסיס בתחום אין כלל תנאי קבלה (מעבר לידיעת אנגלית בסיסית והיכרות בסיסית – ברמת משתמש -  עם עולם המחשבים), קורסים מתקדמים ומקצועיים יותר בתחום מציבים בפני המועמדים שלל תנאים: סיום 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרש תואר ראשון), היכרות עם המערכת או ניסיון מקצועי רלוונטי, מעבר של ריאיון קבלה, היכרות מעמיקה יחסית עם עולם המחשבים ועוד.

מסלולי לימודים

קיימים מגוון רחב של קורסים בתחום ה-ERP, בעלי מטרות שונות והמיועדים לקהלי יעד שונים. בין הקורסים הנפוצים בתחום ניתן למצוא את קורס מדריכי ומטמיעי מערכות ERP, קורס ERP Priority, קורס SAP ERP, קורס ERP – ניהול לוגיסטי ממוחשב וקורס היכרות עם מערכת ERP.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ERP תלוי, כמובן, במטרתו של הקורס, ובעוד קורסי מבוא ל-ERP וקורסים בסיסיים בתחום נמשכים כ-40 שעות לימוד אקדמיות לערך, קורסים מתקדמים ומעמיקים בתחום – כקורס מדריכי ומטמיעי מערכות ERP, לדוגמא, כולל כ-200 שעות לימוד אקדמיות, לערך.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ומוסדות לימוד רבים בתחום מציעים אפשרות ללימודים בשעות הערב ו/ או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד (כמי שעובד במשרה מלאה, לדוגמא) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס ERP דואגים להכשיר את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות.

נושאי הלימוד המדויקים בקורס ERP תלויים, כמובן, במטרתו של הקורס – שכן, כאמור, קיימים מספר מסלולי לימוד שונים בתחום ה-ERP. יחד עם זאת, רבים מקורסי ה-ERP כוללים את התכנים והנושאים הבאים:

מבוא ל - ERP, הפעלת ישויות, צורות תצוגה, הזנת נתונים, תכנות חוקים עסקיים שליפת רשומות ועדכון נתונים, בניית דוחות, מודול שיווק ומכירות, מודל כספים, מודול רכש וניהול מלאי, מודול ייצור וניהול פרויקטים, מודול ניהול משרד ומשאבי אנוש, תוכנת priority, ייצוא וייבוא של מסדי נתונים ועוד תכנים נוספים, המתאימים לקורס הספציפי בו בחרתם.

תעודה

בוגרי קורס ERP, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס ERP?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס ERP
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?