קורס פריוריטי

להכיר את תוכנת ה-ERP המובילה

קורס פריוריטי
אם אתם מחפשים לימודים שיעזרו לכם להתקדם בעבודה ויפתחו לכם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות בעולם העסקים, הנהלת החשבונות, הרכש, הלוגיסטיקה ותחומים רבים נוספים – כדאי שתכירו את תוכנת Priority, הנחשבת לתוכנת ה ERP המובילה והנפוצה בארץ. קורס פריוריטי יקנה לכם את מיטב הידע והכלים לעבודה עם תוכנה חשובה זו.

מערכת הפריוריטי (Priority) היא מערכת מידע לניהול עסקי כולל (ERP), הנמצאת בשימוש בארגונים בינוניים וגדולים רבים. המערכת כוללת מגוון מודולים - כספים, מכירות, שיווק, שרות ואחזקה, רכש, ועוד, ועל כן היא מאפשרת פיקוח וניהול טוב יותר של המחלקות השונות בארגון. מכיוון שארגונים רבים הפכו את הפריוריטי למערכת המרכזית לניהול עסקיהם, ידיעת פריוריטי יכולה לתרום רבות למי שמחפש עבודה בתחומו, כמו גם למי שמעוניין להתקדם בעבודתו. בואו לקרוא עוד על לימודי Priority.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס פריוריטי מיועדים להכיר או להרחיב את היכרותו וידיעותיו בתחום מערכות ה-ERP ככלל, ובתוכנת פריוריטי בפרט, כמו גם לאנשי מחשוב ומערכות מידע, תעשייה וניהול, כלכלה וכו', המעוניינים להתמחות בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד למנהלי חשבונות ורואי חשבון, כמו גם לאנשי רכש ולוגיסטיקה, היכולים להשתלב בקורס פריוריטי ייחודי, המיועד בדיוק עבורם.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס ERP Priority משתנים בהתאם למטרתו של הקורס הספציפי, ובעוד חלק מהקורסים הבסיסיים בתחום אינם מציבים תנאי קבלה נוספים, פרט לידיעת אנגלית ויכולות שימוש בסיסיות במחשב, קורסים מתקדמים – כקורס מיישמי ומטמיעי פריוריטי מיועדים לאקדמאים מתחומים רלוונטיים בלבד. חלק מהקורסים בתחום מיועדים לקהלי יעד ספציפיים – כקורס פריוריטי למנהלי חשבונות או קורס פריוריטי לאנשי לוגיסטיקה.

כמו כן, חלק מהמכללות עורכות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים בקורס.

משך לימודים

משך הלימודים בלימודי פריוריטי משתנה בין קורסים שונים בתחום בהתאם למטרתם והיקפם: קיימים מסלולי לימודי מקוצרים, הכוללים כ-8 שעות לימוד בלבד, כמו גם מסלולי priority לבעלי מקצועות שונים (מנהלי חשבונות, אנשי רכש ולוגיסטיקה וכו') הנמשכים, בדרך כלל, בין 40 ל-80 שעות לימוד אקדמיות. קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד בתחום –כקורס מיישמי Priority, כוללים כ-260 שעות לימוד לערך.

אם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים העסוקים מכל סיבה אחרת) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות יחסית, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס Priority היא מגוונת ועשירה, והתלמידים נהנים מלימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים, המלווים בתרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות בעבודה עם התוכנה, כך שהכשרתם הינה לעילא ועילא, ובסיום הלימודים הם אוחזים במיטב הידע והכלים לעבודה עם תוכנה חשובה זו.

נושאי הלימוד המדויקים בלימודי פריוריטי משתנים בין הקורסים השונים בתחום, בהתאם לאופיו הספציפי של הקורס (קורס פריוריטי כללי, קורס פריוריטי למנהלי חשבונות, קורס פריוריטי לאנשי רכש ולוגיסטיקה וכו'), אך לעיתים קרובות כוללים לימודי Priority את הנושאים והתכנים הבאים:

הכרת המערכת ושיטות עבודה, אתחול בסיסי, ספרור מסמכים, תפריט אישי, עיצוב שדות, הגדרת פרמטרים וסוגי לקוחות, סיווגים עסקים ותחומי עיסוק, מודולים פיננסיים (שליפת חשבונות, שנוי אחוז המע"מ והגדרתו, הגדרת שנת כספים ורבעונים), מודול רכש (חשבונית רכש שרות, זיכוי רכש, החזרת סחורה, הזמנת רכש, העברת יתרות מלאי), מודול שיווק ורכישות (הצעת מחיר ללקוח, הזמנת לקוח, תעודת משלוח ושליפת הזמנת לקוח, תעודת החזרה, דוחות, קבלות, הפקדות, תשלומים), מודול הנהלת חשבונות ועוד.

תעודה

בוגרי קורס פריוריטי, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד המלמד.
איפה אפשר ללמוד קורס פריוריטי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פריוריטי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?