קורס אומנות הפרזנטציה

כל סודות הפרזנטציה האיכותית

קורס אומנות הפרזנטציה
העמידה והדיבור מול קהל יכולה להיות מאורע מלחיץ למדי, במיוחד אם עליכם לשאת נאום ארוך, להעביר מסרים מורכבים, או לשכנע את הקהל שמולכם בדבר מה. אולם, רבים נאלצים להתמודד עם לחצים ופחדים אלו, שכן, פעמים רבות, העברת הפרזנטציות היא חלק בלתי נפרד ממגוון תפקידים – מנהלים, מורים, מדריכים, אנשי מכירות, פוליטיקאים, ורבים אחרים נאלצים, לעיתים קרובות, לעמוד מול קהל רב ו"למכור" להם רעיון או מוצר.

איכות העברת הפרזנטציה היא בעלת השפעה מכריעה על שכנוע הקהל, ופרזנטציה מוצלחת יכולה לשכנע גם אסקימוסים לקנות קרח. אז אם גם אתם מעוניינים לדעת כיצד ניתן להפוך כל פרזנטציה לפרזנטציה מנצחת, המעבירה את המסר בצורה בהירה ויצירתית – כל שעליכם לעשות הוא להירשם לקורס אמנות הפרזנטציה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

היכולת להציג את המסרים שאנחנו מעוניינים להעביר בצורה ברורה, יצירתית ומסקרנת, באופן אשר יהיה מובן לקהל המאזינים וישכנע אותם כי דברינו אמת הם, היא יכולת היכולה לתרום רבות להצלחתנו בכל תחום ותחום בחיים – בראיונות עבודה, בשיחת מכירה, בשכנוע של משקיעים פוטנציאליים להשקיע בפרויקט, בהדרכת עובדים, ברפרט באוניברסיטה, ואפילו בדייט ראשון.

אולם, רבים נלחצים ברגע שהם צריכים לעמוד מול קהל, ולמעשה, הפחד מעמידה מול קהל הוא אחד הפחדים הנפוצים ביותר בעולם. אולם, אם נדע כיצד להעביר פרזנטציה נכונה, ונהיה בטוחים ביכולותינו, נצליח לא רק למזער פחד זה, אלא לשבות בקלות את לב שומעינו, ולצעוד בנתיבי ההצלחה.

כדיי להעביר פרזנטציה מוצלחת, חשוב להבין כי פרזנטציה נכונה הינה, למעשה, מכירה עקיפה. על מעביר הפרזנטציה לזהות את קהל היעד שלו, את הדרכים לזכות בתשומת ליבו ולבצע מכירה של הרעיון העומד בבסיס הפרזנטציה.

קורס אומנות הפרזנטציה נשען על ההנחה כי פרזנטציה טובה תקנה יתרון משמעותי למציג, ויכולה להוות את ההבדל בין הצלחה לכישלון. הקורס לאומנות הפרזנטציה מקנה את הכלים להעברת פרזנטציה מנצחת אשר תעביר את המסר הנבחר באופן בהיר ויצירתי בו זמנית.

קהל יעד

הלימודים בקורס אמנות הפרזנטציה (קורס עמידה ונאום מול קהל) מיועדים לכל מי שמעוניין לשפר את כישורי העמידה מול קהל שלו, להעביר מסרים באופן חד וברור, לשבות את לב שומעיו ולסחוף כל קהל, או, במילים אחרות – הקורס מיועד לכל אחת ואחד.

הלימודים מתאימים במיוחד למנהלים, מדריכים, מורים, יועצים ארגוניים, אנשי מכירות, וכל מי אשר נדרש כחלק מעבודתו או עיסוקיו היומיומיים לעמוד מול קהל ולהעביר מסרים בצורה בהירה וסוחפת.

תנאי קבלה

בדרך כלל פתוחים לימודי אמנות הפרזנטציה בפני הקהל הרחב, ואין הם מציבים כל תנאי קבלה בפני המבקשים ללמוד בהם. יחד עם זאת, חלק מהמכללות בתחום מקיימות ראיונות קבלה אישיים, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים בקורס.

כמו כן, חלק מהקורסים בתחום מיועדים לקהלי יעד ספציפיים – כגון קורס אמנות הפרזנטציה למנהלים, לדוגמא, וקורסים אלו מיועדים, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.

משך לימודים

בדרך כלל כוללים הלימודים בקורס עמידה ודיבור מול קהל בין 20 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודש לשלושה חודשים.

אם גם אתם רוצים להירשם לקורס אמנות הפרזנטציה, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס ימנע מבעדכם לעשות זאת – יש לנו חדשות מצוינות עבורכם! מרבית המכללות שמציעות קורסים בנושא, מקיימות את הלימודים בשעות אחר הצהריים והערב (או בימי שישי בבוקר) כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים בנוחות רבה להשתלב בלימודים, ללא צורך לפספס ולו יום לימודים או יום עבודה אחד.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס אומנות הפרזנטציה כוללים מגוון עשיר של נושאים מרתקים ומעשירים, כמו גם השתתפות בשלל סימולציות, תרגולים והתנסויות חווייתיות ומפתחות, שיכשירו את הבוגרים לא רק בכלים ומיומנויות להעברת פרזנטציה מנצחת – אלא אף יתרמו להעצמתכם האישית.

בד"כ כוללים הלימודים בקורס הכנת והצגת מצגות את התכנים הבאים: ארגון ובניית הרצאה, השימוש בשפת גוף וקול להעצמת ההופעה, בניית מצגת אפקטיבית ומרתקת, דגשים ומיקוד בהעברת מסרים, השימוש בדוגמאות, סיפורים והומור בהרצאה, זיהוי סגנון תקשורת אישי, טקטיקות להעברת מסרים, טקטיקות שכנוע והלהבת קהל, התמודדות עם פחד קהל, התמודדות עם התנגדויות והפרעות במהלך הפרזנטציה, התאמת אופן העברת ההרצאה לקהל היעד, רטוריקה, שיווק עצמי, כלים להעצמת הכריזמה, ועוד.

תעודה

בוגרי לימודי אמנות הפרזנטציה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת סיום, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס אמנות הפרזנטציה אמנם לא יוכלו להשתלב בעבודה חדשה רק הודות לסיום הלימודים, אך אין צל של ספק כי הלימודים יתרמו להם המון – מיומנויות העברת המסרים, התקשורת הבין אישית, העמידה מול הקהל, הכריזמה המפותחת וההתמודדות עם לחצים ופחדים אשר יקנו להם הלימודים, יעזרו להם, כמובן, לא רק עת העברת הרצאות ופרזנטציות, אלא גם במעבר מוצלח של ראיונות עבודה, למשל.

כמו כן, בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשלל תפקידי הדרכה והוראה, בהנחה כי יש להם את שאר הכישורים וההסמכות הדרושים להשתלבות בעבודה בתחום.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בידע, כלים ומיומנויות אשר יעזרו לכם להעביר פרזנטציות מלהיבות ומסעירות במיוחד, להעביר מסרים בצורה ברורה ונהירה, לכבוש את ליבו של הקהל ולשכנעו במהירות וביעילות – הלימודים בקורס אמנות הפרזנטציה מיועדים עבורכם. בואו ליהנות מלימודים מעשירים, מפתחים ומעצימים במיוחד – בואו ללמוד בקורס אמנות הפרזנטציה.
איפה אפשר ללמוד קורס אומנות הפרזנטציה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס אומנות הפרזנטציה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?