קורס php

לימודי שפת התכנות החשובה

קורס php
אם יש לכם גישה למחשבים ואתם חולמים להשתלב בעבודה בעולם ההייטק הפורח – כדאי שתכירו את קורס PHP – קורס איכותי ומעמיק, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ. קורס PHP מכשיר את בוגריו לעבודות תכנות עם שפה נפוצה וחשובה זו, אשר כמה מאתרי האינטרנט החשובים והגדולים ביותר נבנו בעזרתה – כפייסבוק, לדוגמא, ועל כן הוא מהווה מקפצה מצוינת לקריירה בעולם המחשבים וההייטק.

PHP (ראשי תיבות של Personal Home Page Hypertext Preprocessor) היא בעלת יתרונות רבים: היא קלה יחסית להבנה ולמידה, היא מתאימה למגוון נרחב של מערכות הפעלה ושרתים, היא שפת קוד פתוח וחינמית, והיא מתאימה במיוחד לפיתוח אפליקציות אינטרנט ואתרים דינאמיים. אז אם גם אתם רוצים להכיר שפה זו ולהתחיל לעבוד איתה, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי PHP.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס PHP מיועדים לכל מי שמעוניין שפת תכנות נפוצה זו ולהשתלב במשרות רווחיות בעולם ההייטק והמחשבים. הלימודים מתאימים הן לחסרי רקע וידע בתכנות והן למתכנתים מנוסים, המכירים כבר שפות תכנות אחרות.

אם אתם מתעניינים בלימודי PHP, אולי תגלו עניין גם בלימודי קורסים נוספים מהתחום: קורס פיתוח אפליקציות פייסבוק, קורס דוט נט, קורס תכנות,  קורס C+ וכיו"ב.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס PHP כוללים, בדרך כלל, דרישה ליכולות קריאה וכתיבה באנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשב והאינטרנט. מכללות אחדות אף מקיימים ראיונות קבלה ומבדקי התאמה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

מכללות אחדות אף דורשות מהמועמדים היכרות עם שפת תכנות אחת לפחות (כ-C, לדוגמא), אך רוב רובן של המכללות בתחום פותחות שעריהן גם בפני חסרי כל רקע בעולם בתכנות.

משך לימודים

הלימודים בקורס PHP הם לימודים מקיפים ומעמיקים – ועל כן גם אינם קצרים כלל, ומרבית הקורסים בתחום כוללים בין 400 ל-500 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים בין חצי שנה לשנה וחצי, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד בשבוע ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, היכולים להוות עבורכם שער כניסה לעולם ההייטק, אך חוששים כי סגר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש  לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב  ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס PHP ידאגו להכשירכם במיטב הידע והכלים בתחום, ועל כן במהלך הקורס תיהנו לא רק מהרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, אלא גם משלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות השתתפות בפרויקט גמר מונחה, הכולל פיתוח אפליקציית WEB.

לעיתים קרובות כוללים לימודי PHP את הנושאים והתכנים הבאים: תבניות טקסט, פיתוח שירותי web, קוד פתוח וארכיטקטורת LAMP, גישה לקבצים, תכנות מונחה עצמים, ביטויים, תקשורת, טיפול בשגיאות ותקלות, PHP עםHTML, עבודה עם מסדי נתונים, אבטחת מידע, מערכים, תבניות עיצוב, פונקציות, ספריית הפונקציות, היכרות עם CSS 3, עבודה בארכיטקטורת MVC, עבודה עם API, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, שיקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום.

תעודה

בוגרי קורס PHP, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס PHP יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון עבודות מרתקות בעולם ההייטק – בחברות פיתוח תוכנה ותיקות ובסטארטאפים חדשים. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף מסייעים לבוגריהם להשתלב בשוק העבודה בתחום, כך שקליטתם בו צפויה להיות מהירה וקלה יחסית.  
איפה אפשר ללמוד קורס php?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס php
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?