קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק

קורס מרתק והכשרה איכותית

קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק
אם אתם מעוניינים בלימודים איכותיים שיקנו לכם דריסת רגל בעולם ההייטק או אם אתם מעוניינים להפוך את הרשת הפופולארית בעולם – פייסבוק (Facebook) למוקד עבודתכם – ייתכן כי הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות פייסבוק הם בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים מרתקים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום – כך שבסופם תוכלו גם לעסוק בפיתוח אפליקציות שונות לרשת החברתית – ואולי אף לכבוש את הרשת כולה עם אפליקציה פרי יצירתכם.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו ודאי תשמחו לדעת כי קיים מגוון קורסים בתחום – חלקם מיועדים למתכנתים מנוסים וחלקם לחסרי רקע וניסיון בתחום – כך שתוכלו להשתלב בקורס המתאים בדיוק לרמת ידיעותיכם וניסיונכם בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק מתאימים, כמובן, עבור המעוניינים להתחיל לפתח אפליקציות לרשת החברתית המובילה בעולם – בין אם ברצונכם לפתח משחקי פייסבוק, אפליקציות פרסומיות שונות, אפליקציית היכרויות ושידוכים – או כל אפליקציה אחרת – תקבלו בקורס זה את הכלים שיעזרו לכם להשתלב בשלל העבודות בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי פיתוח אפליקציות לפייסבוק, אולי תגלו עניין גם בקורס פיתוח אפליקציות מובייל, קורס פיתוח אפליקציות לאייפון, קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, קורס תכנות וקורסים נוספים מתחום המחשבים וההייטק.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס פיתוח אפליקציות פייסבוק כוללים את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית ברמה גבוהה והיכרות טובה עם עולם האינטרנט והרשתות החברתיות. חלק גדול מהמכללות בתחום אף דורשים מהמועמדים להיות בקיאים בלפחות שפת תכנות אחת (C++ לדוגמא), אולם קיימים גם קורסים בתחום שאינם דורשים ידע תכנותי קודם.

חלק מהמכללות בתחום אף מקיימות מבחני קבלה וראיונות אישיים, המבקשים לבדוק את מידת התאמתו של המועמד ללימודים.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות פייסבוק משתנה בהתאם לרמת ההכשרה ההתחלתית של התלמידים (בעלי רקע וניסיון בתכנות או חסרי רקע בתחום) ובהתאם לעומקם והיקפם של הלימודים(כמה שפות תכנות ייעודיות לפייסבוק נלמדות בקורס), ושעות הלימודים המוקדשות לתרגול בקורס.

הקורסים הקצרים ביותר בתחום כוללים בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות (קורסים אלו מיועדים לבעלי ידע והיכרות עם שפות תכנות), ואילו הקורסים הארוכים והמקיפים בתחום כוללים בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מפתחים אלו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים –יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות לימודים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק היא עשירה ומרתקת, ודואגת לשלב בין נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים רבים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות, המקנים לבוגרים את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף נהנים המשתתפים מביצועו של פרויקט גמר מונחה, הכולל פיתוח אפליקציית פייסבוק מ-א' ועד ת', כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, והם זוכים לצבור ניסיון מעשי בעבודה בתחום כבר במהלך לימודיהם.

לימודי פיתוח אפליקציות פייסבוק כוללים, לעיתים קרובות, את התכנים הבאים: מבנה אפליקציה בפייסבוק, הגדרת בסיסי הנתונים, כתיבת האפליקציה, תכנות מונחה עצמים, עקרונות התכנות הפרוצדורלי, שימוש בכלי הפייסבוק השונים, כלים סטטיסטיים וכלים עסקיים, השקת אפליקציה ופרסומה, פקודות בסיסיות ב PHP, שפת הסימון FBML, שפת הסימון FQL, API, שפת הסקריפט FBJS, בדיקות ותיקונים באפליקציה, XHTML, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס פיתוח אפליקציות פייסבוק, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס פיתוח אפליקציות לפייסבוק
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?