ניהול לוגיסטי ממוחשב erp

כל המידע על הלימודים

ניהול לוגיסטי ממוחשב erp
המערך הלוגיסטי, הכולל את מחלקות הרכש והקניינות, המחסן ואת ניהול שרשרת ההספקה, הוא נדבך מרכזי וחשוב בפעילותם של ארגונים ומפעלים רבים. ניהול וארגון יעיל של המערך הלוגיסטי יכול לתרום רבות להצלחת הארגון, למנוע בזבוז מיותר ולעזור לארגון להגדיל את רווחיותו ולהשיג את מטרותיו האסטרטגיות.

בדומה לתחומים רבים אחרים, אחת הדרכים לייעול של עבודת המערך הלוגיסטי היא שימוש במערכות ממוחשבות מתקדמות, דוגמת מערכת ה- ERP, העוזרות לנהל את המערך במקצועיות ויעילות, ולארגנו בצורה מופתית. כיום נדרשים מנהלי המחלקות לידע מעמיק וליכולת עבודה מתקדמת עם המערכות הממוחשבות השונות.  בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב ו-ERP Priority.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הניהול הלוגיסטי הוא תחום הכולל אחריות רבה, שכן המערך הלוגיסטי הינו אחד מעמודי התווך עליו נשען הארגון, ותפקוד המחלקות הלוגיסטיות השונות הינו בעל השפעה מכרעת על הצלחת הארגון ושרידותו בעולם העסקי התחרותי.

כיוון שניהול המערך הלוגיסטי דורש דיוק רב, סדר וארגון, כמו גם מעקב ופיקוח שוטף, נבנו תוכנות ומערכות מידע ייחודיות אשר נועדו להקל על עבודת המנהל הלוגיסטי, ולתרום לניהול אופטימלי של המערך הלוגיסטי. אולם, מערכות מורכבות אלו דורשות התמקצעות רבה והבנה מעמיקה על מנת לשלוט בשלל הפונקציות הקיימות בהן, ועל מנת להיעזר בהן עת ניהול המערך הלוגיסטי ומחלקותיו.

אז אם גם אתם מעוניינים להשתלב בתפקידים ניהוליים ובכירים בתחומי הלוגיסטיקה, יהיה עליכם לרכוש ידע חשוב זה, ואת כל המיומנויות והכלים הנוספים החשובים לעבודת המנהל הלוגיסטי. את כל הידע הדרוש להשתלבות בתפקידי ניהול לוגיסטי תוכלו לקבל בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב, המוצע לכם על ידי המכללות המובילות בתחום.

קהל יעד

הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי וניהול מחסן ממוחשב מיועדים לכל המעוניינים להתמחות ולרכוש ידע, כלים ומיומנויות בתחום חשוב זה, ובעיקר לעובדים מתחומי הלוגיסטיקה – מחסנאים, מנהלים לוגיסטיים, מנהלי תפעול, מנהלי מחסן, ראשי צוותים וכיו"ב – המעוניינים בלימודים שיפתחו בפניכם פתח להתקדמות מקצועית ולהיכרות מעמיקה עם תחומי הניהול הממוחשב, שיעיילו את עבודתם.

תנאי קבלה

המועמדים ללימודים בקורס ERP Priority וניהול לוגיסטי ממוחשב נדרשים, בדרך כלל, להיות בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף יש דרישה לתעודת בגרות מלאה) ובעלי רמת שליטה בסיסית בשפה האנגלית. פעמים רבות נדרשים המועמדים לעמוד בפני ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

בעוד חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לבעלי ניסיון רלוונטי בעבודה באחד מתחומי הלוגיסטיקה, קורסים אחרים פתוחים גם בפני מי שאינו בעל רקע או ניסיון תעסוקתי בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב משתנה בהתאם לעומק הלימודים והיקף ההכשרה, וקהל היעד אליו פונה הקורס (עם או בלי רקע וניסיון תעסוקתי רלוונטי בתחומי הלוגיסטיקה). בדרך כלל כוללים הקורסים בתחום בין 80 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים כשלושה עד שמונה חודשים, בהתאם למתכונת הלימודים בקורס – מספר המפגשים השבועיים (לרב כוללים הקורסים מפגש אחד או שניים בשבוע) ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מתעניינים בלימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב, אך חוששים כי לא תמצאו זמן לכך עקב עבודתכם הדורשנית, הממלאת את רוב שעות היום, יש לנו חדשות משמחות בשבילכם – חלק ניכר מהמכללות מציעות קורסים בשעות אחר הצהריים והערב, ולעיתים אף קורסים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים ללא צורך לוותר ולו על יום עבודה אחד.

נושאי לימוד

קורס ניהול לוגיסטי ממוחשב כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים, כמו גם הקניית שלל מיומנויות וכלים מעשיים, אשר ילוו את בוגרי הקורס בעבודה בתחום.

לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: הגדרת לוגיסטיקה, מרכיבי הלוגיסטיקה, ניהול מלאי במערכות מידע לוגיסטיות, רכש, הספקה ומערכי תמיכה, ניהול פרויקטים, תמחור, תחשוב, מערכות סחר אלקטרוני, התנהגות ארגונית, תובלה ושינוע ושרשראות הספקה, ERP Priority, ניהול צוות המחסן והלוגיסטיקה, דו"חות חשבונאיים, שיטות ניהול מתקדמות, ניהול פרויקטים בלוגיסטיקה, ניהול סיכונים בלוגיסטיקה, סחר בינלאומי, אתיקה מקצועית, בטיחות בעבודה, היבטים משפטיים רלוונטיים, ועוד שלל נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת מנהל לוגיסטי ומנהל מחסן ממוחשב מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום הלימודים בקורס ERP Priority יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון תפקידים ניהוליים במערך הלוגיסטי של חברות וארגונים רבים – ציבוריים ועסקיים כאחד. הבוגרים יוכלו למלא בהצלחה את תפקידי המנהל הלוגיסטי, מנהל המחסן הממוחשב, ניהול הרכש וכד'.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בעבודה נדרשת, בה תובילו את המערך הלוגיסטי ותוכלו לתרום רבות לארגון בו אתם עובדים – לימודי ניהול לוגיסטי ממוחשב מיועדים עבורכם!

לימודים אלו, השמים דגש על הקניית הכלים המתקדמים ביותר בתחום, והיכרות מעמיקה עם תוכנות המחשב הטובות והיעילות ביותר, נמשכים זמן קצר יחסית, כך שתוך חודשים ספורים בלבד, תקבלו הכשרה מעמיקה ואיכותית שתעזור לכם להשתלב במגוון העבודות בתחום שוקק זה. אז בואו להוביל ולהצעיד את עולם הלוגיסטיקה אל עבר העתיד – בואו ללמוד בקורס ניהול לוגיסטי ממוחשב.
איפה אפשר ללמוד ניהול לוגיסטי ממוחשב erp?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
ניהול לוגיסטי ממוחשב erp
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?