קורס לינקדאין LinkedIn

הכרת הרשת החברתית הפופולארית

קורס לינקדאין LinkedIn
אם אתם מעוניינים ללמוד לנצל את רשת האינטרנט על מנת למצוא עבודה חדשה, לגייס עובדים, ליצור קשרים עסקיים חדשים, להכיר עמיתים למקצוע או פשוט לקדם את הארגון והעסק בו אתם עובדים – כדאי לכם את הרשת החברתית לינקדאין (LinkedIn) – רשת חברתית ייחודית ליצירת קשרים עסקיים ומקצועיים, הזוכה לפופולאריות רבה בעולם בכלל ובישראל בפרט – ונכון ל2014 יותר ממיליון ישראלים רשומים ברשת חברתית זו.

קורס לינקדאין הוא קורס קצר במיוחד, הנמשך, לרוב, פחות מ-30 שעות לימוד, אך על אף קוצר היריעה של הקורס הוא חשוב מאין כמוהו – ויכול לתרום רבות להתפתחותכם המקצועית, שכן הוא ידאג כי תכירו את כל הנפלאות שמציעה רשת חברתית זו. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי LinkedIn.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

קורס לינקדאין מיועד לכל המעוניינים לנצל את רשת חברתית ייחודית זו בכדי למצוא עבודה; למנהלי משאבי אנוש ועובדי חברות השמה, המעוניינים ללמוד כיצד לגייס מועמדים איכותיים שאינם מחפשים עבודה באופן אקטיבי ולקבל נתונים המסייעים בבניית אסטרטגיית גיוס.

כן מיועדים הלימודים למנהלים ובעלי עסקים המעוניינים לקדם את עסקיהם באמצעות רשת חברתית זו, ע"י איתור לקוחות חדשים, פניה אליהם ומיצוב ומיתוג החברה.

תנאי קבלה

ברוב רובם של המכללות ומוסדות הלימוד בתחום, אין כל תנאי קבלה לקורס  LinkdIn והם פתוחים בפני כל המעוניין בכך.

קורסים אחדים בתחום מיועדים לקהלי יעד ספציפיים- כקורס לינקדאין למנהלים או קורס לינקדאין למנהלי משאבי אנוש, והקבלה לקורסים אלו מותנית, כמובן, בהשתייכותכם לקהל היעד הרלוונטי.

משך לימודים

הלימודים בקורס לינקדאין אינם ארוכים כלל וכלל, ובדרך כלל הם כוללים כ-15 שעות לימוד אקדמיות בקורסים המקיפים בתחום, ואילו סדנאות לינקדאין ממוקדות ובסיסיות כוללות רק כ-4 עד 8 שעות שעות לימוד אקדמיות, כך שתוך שבועות אחדים תכירו גם את שימושיה השונים של רשת חברתית זו ותוכלו לנצלה לתועלתכם.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם המלא והעמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות רבות מציעות לכם אפשרות ללימודי ערב ולימודי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות.

כמו כן, חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף מציעים אפשרות ללימודים און ליין – בהם אתם יכולים לקבוע מהם שעות הלימוד ולהתאימן בדיוק לסדר יומכם.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים בקורס לינקדאין תדאג להכיר לכם את כל הנפלאות הטמונות ברשת חברתית ייחודית זו, המציעה יתרונות רבים לחברים בה. הלימודים בקורס משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות, לבין עבודה מעשית רבה, כך שהבוגרים מכירים ואוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים לשימוש ברשת חברתית זו.

 נושאי הלימוד המדויקים משתנים, כמובן, בהתאם להיקף הקורס – וסדנת לינקדאין הכוללת מפגש אחד או שניים אינה מקיפה את כל הנושאים הנלמדים בקורסים הארוכים בתחום. על אף הבדלים אלו, לעיתים קרובות כוללים לימודי לינקדאין את הנושאים והתכנים הבאים:

דרכים לאתר לקוחות חדשים; הדרכים לבנות רשת קשרים רחבה ורלוונטית; עקרונות לבניית פרופיל מקצועי ואטרקטיבי; פנייה מתאימה לאנשי קשר; בניית עמוד חברה; איתור אנשי המקצוע הרלוונטיים למטרות העסקיות של המשתמש על ידי שימוש בכלי החיפוש המתקדמים; שיווק נכון בלינקדאין; אמצעים וטכניקות לחיפוש עבודה באמצעות הרשת; מיתוג אישי – בניית פרופיל מקצועי מלא ואטרקטיבי; ייצור הזדמנויות מקצועיות; איתור משקיעים ברשת וגיוס כספים; בניית עמוד חברה; דרכים להצלחה ביצירת קשרים מקצועיים באמצעות הרשת; גיוס עובדים; פילוח שוק ממוקד ועוד.

תעודה

בוגרי קורס LinkedIn, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
איפה אפשר ללמוד קורס לינקדאין LinkedIn?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס לינקדאין LinkedIn
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?