קורס הקלדה עיוורת

ללמוד להקליד כמו המקצוענים

קורס הקלדה עיוורת
הקלדה עיוורת, בה אין צורך להסיט מידי שניה את העיניים מצג המחשב למקלדת וחוזר חלילה, עוזרת לנו לא רק להקליד במהירות מפליאה – אלא גם להקל ולמנוע את תחושות העייפות והתשישות המלוות את הישיבה הממושכת מול המחשב. כיוון שבימינו רבים מבלים זמן רב בכתיבה מול המחשב – יש חשיבות רבה לשליטה ביכולת ההקלדה העיוורת.

סטודנטים, מזכירות, מנהלים, עיתונאים – ועוד עובדים רבים, מבלים חלקים ניכרים מיומם בהקלדה, ויכולת להקלדה עיוורת תעזור להם להגיע להספק מכובד הרבה יותר בעבודתם, ותקל את תחושת העייפות והתשישות המלווה את ההקלדה. אז בואו ללמוד כיצד להקליד מדויק ומהר – בואו ללמוד בקורס הקלדה עיוורת.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

הקלדה עיוורת היא שם כולל למגוון שיטות הקלדה (כתיבה במחשב) בהן אין המקליד להסיט עיניו כל הזמן ממסך המחשב למקלדת. הקלדה עיוורת עוזרת להקליד כמויות רבות יותר של מידע ביותר זמן, למנוע שגיאות וטעויות בהקלדה, ולהקל על תחושת העייפות והתשישות בהקלדה ממושכת.

יתרונותיה הרבים של ההקלדה העיוורת הפכו אותה למיומנות כמעט הכרחית – עבור מי שמבלים זמן רב בהקלדה, ועל כן החלו מספר מכללות להציע קורסים ייחודיים להקלדה עיוורת, שמלמדים את בוגריהם כיצד להשתמש ביעילות בשיטה זו. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי הקלדה עיוורת.

קהל יעד

הלימודים בקורס הקלדה עיוורת מתאימים כמעט לכל אחד ואחת – שכן כישורי ההקלדה העיוורת יכולים לתרום רבות לכולם – לסטודנטים העסוקים בכתיבת עבודות, למזכירות, עורכי תוכן, עורכים לשוניים, מתרגמים, מנהלים – ולכל מי שעבודתו כוללת הקלדה מרובה.

אם אתם מתעניינים בלימודי הקלדה עיוורת, אולי תמצאו עניין גם בקורס הכרת המחשב, קורס וורד או קורס אקסל.

תנאי קבלה

ברוב המכריע של המכללות בתחום אין כל תנאי קבלה ללימודים בקורס הקלדה עיוורת.

קורס הקלדה עיוורת בשפות זרות (כקורס הקלדה עיוורת באנגלית, לדוגמא) מיועד, כמובן, למי ששולטים בשפה.

כמו כן, קורסי הקלדה עיוורת המיועדים לקהלי יעד ספציפיים (כקורס הקלדה עיוורת למזכירות ומנהלות לשכה, לדוגמא) מיועדים, כמובן, רק למי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס הקלדה עיוורת משתנה בהתאם לעומקו, היקפו ומטרתו של הקורס (שכן, לעיתים, משולבים לימודי הקלדה עיוורת עם לימודי תוכנות האופיס או לימודי הכרת המחשב), כמו גם בהתאם לרמת ההיכרות ההתחלתית של התלמידים עם המחשב ותוכנות עיבוד התמלילים.

קורסים המתרכזים בלימודי הקלדה עיוורת בלבד ומיועדים למי שהם בעלי יכולת בסיסית לעבודה עם מחשב, הם קצרים יחסית וכוללים בין 5 ל-20 שעות לימוד אקדמיות בלבד, וקורסים מקיפים יותר, הכוללים גם את לימודי הכרת המחשב, כוללים בין 30 ל-50 שעות לימוד אקדמיות.

כמו כן, קיימים קורסים להקלדה עיוורת בהם משך הלימודים נקבע בהתאם לקצב התקדמות התלמידים בקורס.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודי הקלדה עיוורת, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לכך – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורס הקלדה עיוורת בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים וכל מי ששעות יומו אינן פנויות – יכול להשתלב בלימודים בקלות ונוחות יחסית.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הקלדה עיוורת יקנו לכם, כמובן, את היכולת להקליד במהירות וקלות. הלימודים כוללים תרגולים רבים (בדרך כלל תרגולים אלו נושאים אופי משחקי ומהנה)– ולאט לאט עולה רמת הקושי של התרגולים, עד שמצליחים התלמידים להקליד להשתלט על משימות ההקלדה במהירות ובהצלחה.

תעודה

בוגרי קורס הקלדה עיוורת, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

סיכום

לסיכום, אם גם אתם רוצים ללמוד כיצד להקליד לא רק מהר – אלא גם באופן שימנע מכם תשישות ועייפות – לימודי הקלדה עיוורת מיועדים עבורכם.

לימודים אלו, הנמשכים שבועות ספורים בלבד, יכשירו אתכם במהירות הבזק – להקליד במהירות הבזק, כך שבין אם אתם סטודנטים, פקידים, עיתונאים, עורכי תוכן או מנהלים – תוכלו להעלות את תפוקת עבודתכם פלאים. אז בואו ליהנות מלימודים שמביאים תוצאות – בואו ללמוד בקורס הקלדה עיוורת.  
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס הקלדה עיוורת
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?