הנהלת חשבונות סוג 1

הצעד הראשון לקריירה מבטיחה

הנהלת חשבונות סוג 1
תמיד אמרו לכם שאתם מסודרים ומאורגנים? אתם ידועים בדייקנותכם ובשימת הלב שאתם נותנים לפרטים? אתם מעוניינים להתעסק עם כספים ונושאים פיננסיים ויש לכם יכולת אנליטית גבוהה? אתם מעוניינים ללמוד תחום אשר יקנה לכם יכולת להשתלב במקצוע מבוקש, ואשר בו תוכלו להתקדם אט אט לתפקידים בכירים ורווחיים יותר ויותר? אם התשובה לחלק משאלות אלו היא כן – קורס הנהלת חשבונות סוג 1 יכול להיות מושלם עבורכם!

לימודי הנהלת חשבונות 1, המהווים את הצעד הראשון בדרך לקריירה מפוארת, יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת לעבור בהצלחה את הבחינות החיצוניות של משרד התמ"ת ולהשיג את רישיון המקצוע הנכסף, שבעזרתו תוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בשלל העבודות בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הנהלת חשבונות סוג 1.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

מנהלי חשבונות איכותיים ומיומנים זוכים לביקוש נרחב בשוק העבודה, וביכולתם להשתלב בשלל משרות נחשקות. זאת ועוד – תחום הנהלת החשבונות טומן בחובו אפיקי התקדמות רבים, והעוסקים בתחום נהנים מאפשרויות קידום מקצועי רבות, המבטיחות להם קריירה רווחית ומרתקת לאורך שנים רבות.

הצעד הראשון שיהיה עליכם לעשות כדיי להשתלב בתחום שוקק זה – הוא להירשם לקורס הבסיסי ביותר בנושא – קורס הנהלת חשבונות סוג 1, אשר יפתח בפניכם עולם חדש של אפשרויות עבודה. אז תתחילו לתכנן את הקריירה שלכם – בואו ללמוד בקורס הנהלת חשבונות סוג 1.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס הנהלת חשבונות סוג 1 בסיסי הוא, כמובן, כל המעוניינים להשתלב בעולם הנרחב והמרתק של הנהלת החשבונות והתפקידים הקרובים לו.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל דורשות המכללות מהמועמדים לקורס הנהלת חשבונות סוג 1 להיות בוגרי 12 שנות לימוד (או בוגרי 11 שנות לימוד והצלחה בבחינת הכניסה במתמטיקה) וברוב המקומות אף נערכים ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמדים ללימודים ולעבודה בתחום.

בחלק מהמכללות אף נדרשים המועמדים לעמוד במבחני קבלה ייעודיים – מתמטיקה, אנגלית ועוד.

משך לימודים

הלימודים בקורס מנהלי חשבונות סוג 1 כוללים בין 180 ל-250 שעות אקדמיות.

כדאי שתדעו כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מגוון מסלולי לימודים – בשעות הבוקר, בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים מרתקים אלו.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הנהלת חשבונות סוג 1 כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא להנהלת חשבונות, התהליך החשבונאי, מס ערך מוסף, מלאי, כללים ועקרונות חשבונאיים, עריכת דו"חות כספיים, התקינה החשבונאית, מושגי יסוד בכלכלה, מושגי יסוד בביטוח ובנקאות, מבוא למערכת המיסים בישראל, חישובי רווח והפסד, חישובי ריבית, הצמדה והפרשי שער, חשבונאות מעשית ממוחשבת, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס הנח"ש סוג 1, המסיימים את לימודיהם בהצלחה, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. בוגרים העוברים בהצלחה את הבחינות החיצוניות, זכאים גם לתעודת מקצוע "מנהל חשבונות סוג 1 – בסיסי", מטעם משרד התמ"ת, המאפשרת את ההשתלבות בעבודות בתחום.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם לפתוח בקריירה בתחום מבוקש ורווחי, ואתם בעלי משיכה לתחומי הפיננסים, בעלי יכולת אנליטית גבוהה, מסודרים, מאורגנים, דייקנים וקפדניים – לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת לעבור בהצלחה את מבחני משרד התמ"ת ולהתחיל לעסוק במקצוע. לאחר סיום הלימודים אף תוכלו להמשיך לקורסים מתקדמים בתחום (הנח"ש 2, חשבי שכר ועוד), אשר יפתחו בפניכם את השער להשתלבות בשלל משרות נחשקות ורווחיות במיוחד.

אז בואו לעשות את הצעד הראשון בדרך לקריירה מזהירה – בואו ללמוד בקורס הנהלת חשבונות סוג 1.
איפה אפשר ללמוד הנהלת חשבונות סוג 1?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הנהלת חשבונות סוג 1
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?