קורס MCITP

לימודי ניהול רשתות תקשורת

קורס MCITP
אם עולם המחשבים מושך אתכם, ואתם מעוניינים להשתלב בעבודה מאתגרת ונדרשת בעולם זה – ולנהל רשתות תקשורת בסביבת מיקרוסופט – הלימודים בקורס MCITP מיועדים עבורכם. קורס זה  מחליף את קורס MCSE הישן יותר, והוא נועד להקנות לבוגריו את כל הידע התיאורטי והמעשי הדרוש לאיש המקצוע האיכותי בתחום ניהול רשתות תקשורת בארגונים וחברות.

קורס זה יכשיר אתכם, למעשה, כמנהלי מערכת בסביבת מיקרוסופט (system administrator) שהם אנשי המקצוע האחראים על תפעולה השוטף של מערכת מחשב או רשת מחשבים. תפקידו של מנהל הרשת עשוי להשתנות בהתאם למערכת שאותה יש לנהל, אולם לרוב הוא כולל בתוכו ניהול מערכת משתמשים, תפעול שוטף של החומרה, התקנה או הסרה של רכיבים, דאגה לגיבוי ולאמינות של המידע וכן התקנת תוכנות והסרתן. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי MCITP.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס MCITP וניהול רשתות מיועדים לכל המעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית שתעזור להם להשתלב בעבודה מבוקשת ורווחית בעולם המחשבים ורשתות התקשורת. הלימודים מתאימים במיוחד לטכנאי מחשבים המעוניינים להתקדם ולהתפתח מקצועית.

אם אתם מתעניינים בלימודי MCITP, אולי תגלו עניין גם בקורס ניהול רשתות תקשורת, קורס MCSA, קורס MCPD וקורסים נוספים מתחומי ההייטק והמחשבים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס MCITP כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: ידיעת אנגלית והיכרות (ברמת משתמש) עם עולם המחשבים (כלומר, יכולת שימוש בסיסית במחשב, היכרות עם מערכת ההפעלה חלונות – windows ויכולת גלישה באינטרנט). מכללות אחדות אף עורכות מבחני קבלה וראיונות אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס ניהול רשתות מיקרוסופט MCITP כוללים, בדרך כלל, בין 200 ל-350 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חצי שנה לשנה, בהתאם לסך שעות הלימודים הכולל, מספר מפגשי הלימוד בשבוע ואורכו של כל מפגש ומפגש.

אם אתם מעוניינים לזכות בהכשרה יוקרתית זו, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שגם סטודנטים, אנשים עובדים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

תכנית הלימודים של קורס ניהול רשתות MCITP דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום – ולהכינם גם לבחינות ההסמכה של חברת מיקרוסופט. על כן משלבים הלימודים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין תרגולים והתנסויות מעשיות רבות, כך שהכשרת הבוגרים היא מן המעלה הראשונה.

לימודי MCITP כוללים, בדרך כלל, את התכנים הבאים: ניהול סביבת עבודה של מיקרוסופט בארגון גדול הכרת חומרת המחשב, תקשורת מוצפנת, ניהול תחנות עבודה, ניהול שרתי אפליקציות מבוססת מייקרוסופט, הגדרה וניהול מערכת הפעלה מסוג ויסטה ו- windows server 2008, חשיבה מרחבית בסביבת רשת מגוונת ומסובכת ושילוב של טכנולוגיות מגוונות ועוד.

כן כוללים הלימודים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: ניהול תשתית רשת מתקדם, ניהול שרת כראוטר, הגדרה וניהול בסיסי של רשת מחשבים בארגון, אבטחת תשתית רשת בעזרת אפליקציות אינטרנטיות, ניהול תקשורת בין שרת לבין כל יחידות, מבוא לתקשורת Network Essentials, עיצוב, תכנון וניהול מתקדם של תשתית רשתות ושרתי 2008, מבוא להתקנה וניהול Microsoft Exchange Server 2007 ועוד.

תעודה

בוגרי קורס MCITP ניהול רשתות, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. בוגרים אשר ייגשו למבחנים החיצוניים של חברת מיקרוסופט ויעמדו בהם בהצלחה, יהיו זכאים להסמכה הבינלאומית היוקרתית מטעם Microsoft – MCITP Server Administrator.
איפה אפשר ללמוד קורס MCITP?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס MCITP
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?