קורס רישום אקדמי

כל הפרטים על הלימודים

קורס רישום אקדמי
אם אמנות ויצירה מושכות את ליבכם, אם אתם מחפשים לימודים שיעוררו את כוחות היצירה שלכם ואם אתם מעוניינים ללמוד כלים ומיומנויות מתקדמים בתחומי הרישום והציור – קורס רישום אקדמי, שיכיר לכם את כל רזי שיטה חשובה זו, יכול להתאים לכם עד מאד.

רישום אקדמי הוא שיטת רישום שפותחה בתקופת הרנסנס, ומבוססת על חוקי הפרספקטיבה. הלימודים בקורס מקנים מיומנות רישום מתקדמת אשר מבוססת על הבנת הפרספקטיבה ותפיסת האובייקט - ולא רק על העתקתו. דרך יישום השיטות הנרכשות בקורס רישום אקדמי ניתן לשפר פלאים את יכולות הרישום והציור, ואף  לפתח את יכולות הביטוי וההבעה של היוצר. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס רישום אקדמי.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בקורס רישום אקדמי מיועדים עבור כל מי שמעוניין לפתח את כישוריו היצירתיים והאמנותיים, ובייחוד לחובבי ציור – המעוניינים לפתח את יכולותיהם וכשרונם בתחום.

הלימודים מתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית בלבד והן למי ששוקל לפתח קריירה בתחומי האמנות – שכן קורס זה יכול להוות נקודת זינוק מעולה ללימודים מתקדמים בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודי רישום אקדמי, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון באמנות, לימודים בקורס איור, לימודים בקורס ציור ולימודים בשלל קורסים נוספים מתחומי האמנות, העיצוב והיצירה.

תנאי קבלה

ברובן המכריע של המכללות שמציעות קורס רישום אקדמי לא דרוש ידע או ניסיון בציור ורישום, ולמעשה –  אין כלל תנאי קבלה – וכל המעוניין בלימודים מעשירים ויצירתיים אלו – מוזמן לבוא וליהנות.

משך לימודים

קורס רישום אקדמי אינו קורס ארוך במיוחד – ובדרך כלל הוא כולל בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, ונמשך בין שלושה לשבעה חודשים. משך הלימודים בקורס תלוי, כמובן, בעומק והיקף הלימודים, כמו גם בכמות הזמן המוקדשת לתרגולים כיתתיים.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים יצירתיים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בקורס – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות בתחום מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, כמו גם ללימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עסוקים במיוחד, אנשים עובדים וסטודנטים, יכולים להשתלב בנוחות בלימודים – בזמנים והשעות המתאימים להם ביותר.

נושאי לימוד

הלימודים בקורס רישום אקדמי משלבים, כמובן, בין חלק מעשי נרחב ומקיף – הכולל שלל תרגולים, ובין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, כך שהכשרת הבוגרים היא מן המעלה הראשונה, ובסיום הלימודים הם שולטים היטב בטכניקת הרישום האקדמי.

לעיתים קרובות כוללים לימודי רישום אקדמי את הנושאים הבאים: קומפוזיציה – אופן מיקומו של הרישום על גבי הדף. נקודת מבט – ההחלטה החזותית מאיזו זווית לתאר את הדימוי ברישו, חלל- התייחסות או חוסר התייחסות למרחב בו נמצא הדימוי המצויר, קצב – תיאור תחושת מקצב ברישום, באמצעות תיאור דימויים שונים בצבע, אפיו דמויות, מרקם (טקסטורה) – תיאור פני השטח של האובייקטים, ציור בשכבה אחת, ציור בשכבות מרובות, ועוד שלל נושאי לימוד, מלווים בתרגולים שוטפים.
 

תעודה

בוגרי קורס רישום אקדמי, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. כן יקבלו הבוגרים תיק עבודות, בו יאוגדו מיטב התרגילים והעבודות שביצעו במהלך הקורס.

אפשרויות המשך לימודים

שליטה בכל רזי הרישום האקדמי יעזרו לבוגרי הקורס להתקבל ללימודים מתקדמים בתחום – קורס ציור, איור ורישום מתקדם, קורס טיפול באמנות, לימודי תואר ראשון באמנות יצירה וכיו"ב.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם לקרוא דרור ליצירתיות המפעמת בכם, ולרכוש כלים ומיומנויות בתחומי הרישום והציור – הלימודים בקורס רישום אקדמי מיועדים עבורכם. אז בואו ליהנות מלימודים מלאי חדוות יצירה, שיכשירו אתכם ביכולות ליצירת רישומים ברמה גבוהה – בואו ללמוד בקורס רישום אקדמי.
איפה אפשר ללמוד קורס רישום אקדמי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס רישום אקדמי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?