סדנת אמן

ליהנות מחוויה בלתי נשכחת

סדנת אמן
אם אתם רוצים לפגוש מקרוב, להכיר וללמוד מהאמנים והיוצרים המובילים – כדאי מאד שתכירו את סדנאות האמן: סדנאות בהן אמנים מובילים מתחומי היצירה, העיצוב והאמנות השונים (מחול, ציור, פיסול, מוסיקה, עיצוב גרפי ועוד) נפגשים עם כיתה קטנה לשעות ספורות (או מפגשים ספורים) ומלמדים אותם מניסיונם הרב בתחום. סדנאות אלו נערכות על ידי אמנים מובילים מהארץ ומכל רחבי העולם.

כל סדנת אמן נושאת אופי ייחודי – כנגזרת מאופיו ומטרותיו של האמן המעביר אותה, אך כולן יספקו לכם חוויה ייחודית, מעשירה ובלתי נשכחת – בה תיהנו הן משמיעת דעותיו של האמן המפורסם, והן מתרגולים והתנסויות מעשיות המלוות בביקורתו הבונה. אז בואו ליהנות מלימודים יוצאי דופן ולהכיר מקרוב את האמנים המובילים – בואו לקרוא עוד על סדנאות האמן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל יעד

הלימודים בסדנאות אמן מיועדים, בדרך כלל, לחובבי אמנות, עיצוב ויצירה ולבעלי ניסיון בתחום – כאשר כל סדנה וסדנה עוסקת, כמובן, בתחום יצירתי אחר – החל מכתיבה יוצרת, דרך פיסול, וכלה בעיצוב בזכוכית (ועוד). כיוון שסדנת אמן אינה כוללת את לימודי הבסיס בתחום – הלימודים בה מיועדים בעיקר ליוצרים ואמנים בעלי ידע בסיסי לפחות וניסיון בתחום.

אם אתם מתעניינים בלימודים בסדנת אמן – אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי האמנות והיצירה – קורס מוסיקה אלקטרונית, קורס פיסול, קורס ציור ואיור, קורס עיצוב גרפי ואחרים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה להשתתפות בסדנת אומן משתנים, כמובן, בהתאם לאופי הסדנה ומטרתה – אך לעיתים קרובות מיועדים הלימודים בה רק לבעלי ידע וניסיון בתחום בו נערכת הסדנה.

כמו כן, כיוון שבמרבית המקרים כמות המשתתפים בסדנה מוגבלת – ורבים רוצים ליהנות מההשתתפות בה – כדאי למהר ולהירשם – פן לא יישאר לכם מקום פנוי.
 

משך לימודים

משך הלימודים בסדנאות אמן משתנה בין סדנה לסדנה – אולם, ככלל, סדנאות האמן אינן ארוכות כלל וכלל – ופעמים רבות הן משאירות טעם של עוד – עקב קוצר היריעה של הלימודים.

לעיתים קרובות הסדנאות כוללות מפגש אחד בלבד, ולעיתים הן כוללות מספר מפגשים – אך בדרך כלל לא עולה משך הלימודים בסדנת אמן על 60 שעות לימוד אקדמיות.

מתכונת לימודים

לעיתים קרובות הלימודים בסדנת אומן נערכים בצורה "מרתונית" – כלומר, הלימודים נערכים במשך כמה ימים עוקבים (במיוחד במקרים בהן הסדנאות מועברות על ידי אמנים מחו"ל). במקרים אחרים, לעומת זאת – הלימודים כוללים מפגש אחד או שניים בשבוע, למשך שבועות אחדים.

לעיתים קרובות סדנאות האמן מתקיימות בשעות הערב ואחר הצהריים – כך שגם אם אתם אנשים עובדים או סטודנטים – תוכלו להשתלב בלימודים בקלות ונוחות.

נושאי לימוד

תכנית הלימודים בסדנת אומן משתנה, כמובן, מסדנה לסדנה – בהתאם לתחום הסדנא (האם מדובר בסדנת אמן בתחומי המוזיקה, הציור, הכתיבה וכו'), ואף בין סדנאות שונות באותו תחום – שכן אין סדנה עם אמן אחד דומה לסדנה בהנחייתו של אמן אחר – גם אם השניים עוסקים בדיוק באותו תחום וז'אנר.

על כל פנים, הלימודים בסדנאות אמן משלבים, בדרך כלל, בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים (הרצאה מפי האמן) לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות חווייתיות, מפתחות ומעשירות – בהנחייתו של האמן עצמו ועוזריו. כן נהנים המשתתפים מביקורת בונה על יצירותיהם מפיו של האומן ומשתתפי הסדנה.
 

תעודה

בתום הסדנא יהיו זכאים הבוגרים לתעודה המעידה על השתתפותם בה.

סיכום

לסיכום, אם אתם עוסקים בתחומי האמנות, היצירה והעיצוב – כדאי שתכירו את סדנאות האמן השונות בתחום – סדנאות שמקנות לכם הזדמנות ללמוד מקרוב מהאמנים והיוצרים המובילים – בין אם בתחומי הציור, הפיסול, המוסיקה, הכתיבה היוצרת – או כל תחום יצירתי אחר.

אז בואו ליהנות מלימודים באווירה אחרת – בואו להשתתף בסדנאות אומן.
איפה אפשר ללמוד סדנת אמן?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
סדנת אמן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?