קורסי העשרה

מגוון קורסים מרתקים

קורסי העשרה
אם אתם אנשים רחבי אופקים שמאמינים כי ידע זה כוח, שמעוניינים להתפתח ולהתעצם ושרוצים לגלות עולמות חדשים, לפתח תחביבים מרתקים, ולרכוש כלים שיתרמו לכם רבות – הלימודים בקורסי העשרה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים! עולם קורסי העשרה הוא רחב ומגוון – כך שבין אם אתם מעוניינים להעשיר ידיעותיכם בעולם היהדות וההלכה, להבין כיצד משתמשים בדמיון מודרך או כיצד מגדלים גינה אורגנית בחצר– תוכלו למצוא את הקורס המתאים לכם.

אז אם אתם מעוניינים ללמוד לא לצורך הכשרה מקצועית – אלא לצורך הנאה: הצטרפו גם אתם ללימודים בקורס העשרה. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על חלק מהקורסים הפופולאריים ביותר, ואף תוכלו ליצור קשר עם מכללות ומוסדות לימוד מובילים. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס העשרה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קהל היעד

הלימודים בקורסי העשרה, העצמה, תרבות ופנאי מיועדים לכל אחד ואחת – כל מי שמעוניין להעשיר את עולמו בידע מרתק, לקבל כלים להעצמה והתפתחות אישית ולהיפתח לעולמות חדשים – ימצא קורס, מתוך מגוון הקורסים העשיר בתחום, שימשוך את ליבו ויתרום לו רבות.

כמו כן, יש קורסי העשרה רבים המיועדים לקהלי יעד ספציפיים – קורסי העשרה לנשים, קורסי העשרה למנהלים, קורסי העשרה לציבור הדתי, קורסים לבני גיל הזהב, קורסי העשרה למטפלים וכיו"ב.

אם אתם מתעניינים בקורסי העשרה – אולי תגלו עניין גם בקורסים בתחומי האמנות והיצירה, וקורסים בתחומי הרפואה המשלימה.

תנאי קבלה

קורסי העשרה פתוחים בפני הקהל הרחב והם אינם מציבים, בדרך כלל, כל תנאי קבלה בפני המועמדים – וכל שדרוש על מנת להתקבל אליהם היא מוטיבציה ורצון ללמוד. קורסים אחרים בתחום, בהם האווירה האינטימית חשובה, מקיימים ראיונות קבלה, הבודקים את מידת התאמת המועמד ללימודים ולקבוצה.

כמו כן, קורס העשרה הפונה לקהלי יעד מסוימים (כקורס לנשים או קורס למטפלים, לדוגמא), מקבל אל שורותיו, כמובן, רק את מי שנמנה על קהל היעד הרלוונטי.
 

משך לימודים

משך הלימודים בקורסי העשרה משתנה, כמובן, בהתאם לקורס הספציפי בו תבחרו – ואין משך הלימודים בקורס אקולוגיה ואיכות סביבה דומה למשך הלימודים בקורס טנטרה, אך רוב רובם של הקורסים בתחום אינם ארוכים במיוחד – והלימודים בהם נמשכים חודשים ספורים.

אולם, על אף ההבדלים במשך הזמן של קורסי העשרה השונים – רובם נושאים מאפיין משותף: ניתן להשתלב בקורסים בשעות הבוקר, שעות אחרי הצהריים והערב, ואפילו, לעיתים, בימי שישי בבוקר – כך שכל אחד – גם אם הוא עובד במשרה מלאה או סטודנט עמוס במיוחד – יכול למצוא את הזמן המתאים לו ביותר על מנת ליהנות מהלימודים המעשירים.

מגוון קורסים

כאמור, העולם של קורסי ההעשרה הוא רחב ומרתק – ו(כמעט) כל אחד יכול למצוא קורס העשרה המתאים לו כמו כפפה ליד.

בין הקורסים הפופולאריים בתחום ניתן למצוא את התחומים הבאים:
קורסים בתחומי היהדות וההלכה – כגון קורס קבלה וקורס חופה וקידושין, לדוגמא.

קורסים בתחומי האקולוגיה ואיכות הסביבה – כגון קורס איכות סביבה, קורס פרמקלצ'ר, וקורס גינון אקולוגי, לדוגמא.

קורסים להתפתחות והעצמה אישית – כגון קורס טנטרה וקורס פיתוח אינטואיציה, לדוגמא.

קורסים לשיפור התקשורת – כגון קורס שפת גוף וקורס תקשורת בין אישית, לדוגמא.

ושלל קורסים מרתקים נוספים – קורס דמיון מודרך, קורס תולדות האמנות, קורס קלפי טארוט, קורס הומור וצחוק, קורס ניהול פנאי ורבים אחרים.
 

תעודה

בוגרים של קורסי ההעשרה השונים, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לתעודת גמר/ תעודת השתתפות, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.
 

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מרתקים, להתעמק במה שמעניין אתכם, לגלות עולמות חדשים של ידע ולרכוש שלל כלים לחיים טובים יותר – הלימודים בקורסי העשרה מיועדים עבורכם!
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסי העשרה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?