קורסים לנשים בלבד

מגוון אפשרויות לימוד

קורסים לנשים בלבד

קורסים לנשים בלבד מוצעים כיום במגוון רחב של מסלולים, ומאפשרים לכל אישה למצוא את תחום הלימודים המתאים לה. בין אם מבקשים ללמוד תואר ראשון, לימודי תעודה או העשרה לשעות הפנאי, קשת הנושאים עשירה וקולעת לכל טעם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים לנשים בלבד

נשים מהוות מעט יותר מחצי של האוכלוסייה, אולם מספרן של הנשים בעלות השכלה נמוך מזה של גברים בעלי השכלה. קורסים לנשים בלבד מאפשרים גם לנשים מחברות מסורתיות, אשר מבקשות לשמור על הפרדה בין גברים לנשים, לרכוש השכלה ולהתקדם מבחינה אישית ומקצועית אל אפיקים חדשים.

קורסים לנשים בלבד - מטרת הקורס

החזון העומד מאחורי קורסים המיועדים לציבור הנשי בלבד הוא מתן הזדמנות גם לנשים מכל המגזרים לרכוש השכלה, על מנת להעשיר את הידע, ולאפשר הזדמנויות חדשות. ישנם קורסים רבים ומגוונים המוצעים לנשים בלבד, בתחומי דעת שונים.

קורסים לנשים בלבד - קהל היעד

קורסים לנשים בלבד התפתחו בעקבות הצורך של נשים ממגזרים ספציפיים, אולם כמובן שנשים מכל המגזרים, המעוניינות באווירת לימודים חמה ותומכת, יכולות להשתלב בלימודים אלו.

קורסים לנשים בלבד - תנאי קבלה

דרישות הסף של הלימודים משתנות בהתאם לתחום הלימודים הספציפי, ויש לבדוק את תנאי הקבלה של כל מסלול בנפרד. בדרך כלל לקורסים ברמת מתחילות אין צורך בידע קודם או בניסיון, אולם מי שמעוניינת בלימודי תואר ראשון לנשים בלבד נדרשת להציג תעודת בגרות ופסיכומטרי.

קורסים לנשים בלבד - היקף הלימודים

מספר השעות של הלימודים תלוי בתכנים, מידת ההעמקה והאם ישנו תרגול מעשי כחלק אינטגראלי מהלימודים. קורס הכנה לפסיכומטרי לנשים בלבד אורך שלושה חודשים, ואילו תואר ראשון לנשים אורך שלוש או ארבע שנים, בהתאם לתחום הלימודים.

קורסים לנשים בלבד - שעות הלימודים

שעות המפגשים הלימודיים משתנה במידה ניכרת, בהתאם למסלול הלימודים. ישנם מסלולים המוצעים בשעות הבוקר בלבד, ואילו מסלולים אחרים מוצעים גם במתכונת של לימודי ערב, המתאימות לנשים עובדות או עסוקות. תדירות המפגשים משתנה אף היא, ונעה בין מפגש אחד בשבוע ועד חמישה ימי לימוד מלאים.

קורסים לנשים בלבד - תעודות

לאחר סיום הלימודים ועמידה בדרישות בהצלחה, כל בוגרת זכאית לתעודת גמר וכן לתעודת הסמכה המעידה על השתתפותה בלימודים. טיב התעודה משתנה בהתאם להתמחות, ומומלץ לוודא מראש עם מוסד הלימודים מה בדיוק מקנה תעודת הגמר.

קורסים לנשים בלבד - אפשרויות תעסוקה

כיווני התעסוקה הפתוחים בפני נשים הינם אינסופיים, ותלויים בעיקר ביכולותיה האישיות, וכמובן בידע אותו רכשה במהלך לימודי קורסים לנשים בלבד. ניתן להשתלב בתחומים מבוקשים ויוקרתיים דוגמת אמנות, עיצוב גרפי, מחשבים, תקשורת, שיווק ופרסום, ועוד.

קורסים לנשים בלבד - קורסים נוספים

קורס דולה
קורסים במקצועות ההלכה והיהדות
קורסי העשרה

איפה אפשר ללמוד קורסים לנשים בלבד?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים לנשים בלבד
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?