קורס גלי אליוט

תלמדו, תשקיעו ותרוויחו!

קורס גלי אליוט
אחת הדרכים להצלחה בשוק ההון היא לדעת לזהות מבעוד מועד מגמות ודפוסים המאפשרים חיזוי של התנועות העתידיות בשוק. לצורך כך בוחרים רבים מהמשקיעים להשתמש בניתוח טכני, המאפשר לחזות (וליתר דיוק, להעריך, שכן לא מדובר בחיזוי מדויק) מגמות עתידיות של הנכס הפיננסי לטווחי זמן שונים. קיימות צורות ושיטות רבות לביצוע ניתוח טכני, כשאחת הפופולאריות שבהן היא השימוש בתאוריית הגלים של אליוט.

השיטה שפיתח אליוט נפוצה בקרב משקיעים רבים בשוק ההון ככלל, ובשוק המט"ח בפרט, אז אם גם אתם פועלים בשוק ההון ומעוניינים להרחיב ולהעמיק את ידיעותיכם והבנתכם בתחום הניתוח הטכני ככלל, והשימוש בגלי אליוט בפרט, כך שתוכלו לחזות ולזהות מגמות בשוק בהצלחה, להשקיע ביתר תבונה ולגרוף רווחים, הלימודים בקורס גלי אליוט מיועדים עבורכם! בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי גלי אליוט.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

ראלף נלסון אליוט פיתח בשנות ה-30 של המאה הקודמת תיאוריה המכה גלים עד היום – תיאוריית הגלים של אליוט, הזוכה לפופולאריות רבה בקרב סוחרים בשוק ההון. אליוט טען כי המחירים בשוק מתפתחים בתבניות מוגדרות ומושפעים במידה רבה מהתנהגות הצרכנים, הנעים כמטוטלת כל הזמן בין אופטימיות לפסימיות.

אליוט סיווג את מחזורי הגלים ואת תבניותיהם, וטען כי התנודה של השוק מורכבת משמונה גלים – 5 גלים של עלייה, ו-3 גלי ירידות (גלי תיקון), כך שמשקיע הבקיא בשיטה זו יכול לדעת, בהינתן מיקום מסוים על הגל, מה ההתפתחויות הצפויות בשוק הספציפי, ועל פי נתונים אלו לתכנן השקעותיו בצורה מושכלת.

מובן כי שיטה זו הינה מורכבת וסבוכה במיוחד, וההסבר לעיל הינו פשטני למדיי, אולם, אם תחליטו להצטרף לאחד מהקורסים המעולים ללימוד הנושא, תוכלו לקבל את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות שיעזרו לכם להבין שיטה זו לעומקה, ולהתחיל להשתמש בה ביעילות עת ביצוע השקעות.

קהל יעד

הלימודים בקורס גלי אליוט מתאימים במיוחד לסוחרים ומשקיעים מנוסים בשוק ההון, המעוניינים בהיכרות מעמיקה עם שיטה מוצלחת זו. בייחוד מתאימים הלימודים למשקיעים בשוק המט"ח, בו השימוש בגלי אליוט נפוץ במיוחד.

תנאי קבלה

אף כי רבים מהמכללות מוסדות הלימוד בתחום אינם מציבים תנאי קבלה ללימודים בקורס, רצוי לברר טרם תחילת הלימודים האם הם מתאימים גם לחסרי ידע וניסיון בתחום, שכן רבים מהקורסים הינם ברמה מתקדמת יחסית, ואינם כוללים לימודי בסיס ומבוא בשוק ההון.

משך לימודים

קורס גלי אליוט הוא קורס קצר למדי, ובדרך כלל נמשכים לימודי התחום שבועות אחדים בלבד – וכוללים, לרוב, בין מפגש אחד לעשרה מפגשים.

אם גם אתם מעוניינים להכיר לעומק את שיטת גלי אליוט, אך חוששים שלא תמצאו די זמן פנוי להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות את לימודי גלי אליוט במסלול לימודי ערב, כך שגם אם אתם עובדים (או עסוקים מכל סיבה אחרת) תוכלו להשתלב בקורס בקלות ונוחות יחסית.

נושאי לימוד

לימודי גלי אליוט כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: דוגמאות בסיסיות בעקרון הגלים, דפוס חמשת הגלים, אופן הגל, המחזור השלם, תואר הגלים, תיוג הגלים, גלים אימפולסיביים, גלים מורחבים, גל קטום, משולשים אלכסוניים, גלים מתקנים, שלשות כפולות ושלשות משולשות, קווים מנחים לתצורת הגל, התחלפות, טכניקת ערוצים, אישיות הגלים, יחסי פיבונאצ'י, ניתוח יחסים, חישובי גלים, ועוד נושאי לימוד רבים, כמו גם התנסות ותרגולים מעשיים, המכינים את בוגרי הקורס לשימוש מוצלח בשיטה זו.

סיכום

אז אם גם אתם סוחרים בשוק ההון ככלל, ובשוק המט"ח בפרט, וברצונכם לרכוש כלים חדשים ומתקדמים, כמו גם ידע מקיף ומעמיק, אשר יעזרו לכם לנהל השקעותיכם ביתר תבונה והצלחה, ולחזות מגמות ודפוסים בשוק תוך דיוק רב יחסית – הלימודים בקורס גלי אליוט יכולים להיות בדיוק מה שאתם מה צריכים.

בואו ללמוד את אחת משיטות הניתוח הטכני הנפוצות ביותר, הזוכה כבר מעל לשבעים שנה לחסידים רבים, אשר בעזרת השימוש בה הצליחו להגיע לתחזיות מדויקות על התנהגות השוק ולרווחים אדירים מהשקעותיהם.

איפה אפשר ללמוד קורס גלי אליוט?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס גלי אליוט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?