קורס יועצי משכנתאות

הכשרה איכותית למקצוע מבוקש

קורס יועצי משכנתאות
עבור רבים, המשכנתא הפכה להיות צעד בסיסי בדרך לרכישת דירה, וכל מי שאין בידו את ההון הדרוש לקניית נדל"ן, נאלץ להתחייב לתשלומים קבועים לשנים ארוכות. על מנת לקבל את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם ללקיחת משכנתה, אשר תתאים לצורכיכם ויכולות ההחזר שלכם, יהיה עליכם להכיר עולם סבוך ומורכב זה מלפני ומלפנים, או – לקחת יועץ משכנתאות, אשר ידאג כי תקבלו את ההצעה האידיאלית עבורכם.

יועץ המשכנתאות הפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש ורווחי במיוחד, שכן, העלייה המתמידה במחירי הדיור, בשילוב עם רצונם של רבים לדירה משלהם, מובילה רבים ליועצי משכנתאות. בין אם אתם מעוניינים להבין ולהכיר את תחום המשכנתאות, כדיי לנהל בעצמכם את הליך לקיחת המשכנתא, ובין אם אתם מעוניינים לקבל הכשרה איכותית לעיסוק בתחום מבוקש זה, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע על לימודי ייעוץ משכנתאות.  
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

משכנתא היא הלוואה גדולה וארוכת טווח, הכוללת את שעבוד נכס המקרקעין כבטוחה להחזרת ההלוואה. עקב מחירי הדיור הגבוהים בישראל, אנשים פרטיים רבים נאלצים לקחת משכנתא עת רכישת דירה, ולהחזיר מידי חודש סכומים נכבדים לבנק – נותן המשכנתא.

כיוון שלא תמיד ניתן לסמוך על הבנק והיועץ מטעמו שירכיבו עבורכם את חבילת המשכנתא האידיאלית, מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות, מקצוע הזוכה לפריחה רבה בשנים האחרונות, אשר תפקידו לבנות לכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם ולהשיג לכם את הריביות הזולות ביותר מהבנק.

בין אם אתם מעוניינים להשתלב בעבודה כיועצי משכנתאות, ולהתחיל ליהנות מאפשרויות הפרנסה הגבוהות בתחום, ובין אם אתם מעוניינים לקבל את מיטב הידע והכלים שיעזרו לכם להבין את עולם המשכנתאות הסבוך, תוכלו להירשם לקורס ייעוץ משכנתאות, ולקבל הכשרה איכותית, מקיפה ומעמיקה.

קהל יעד

קורס הכשרת יועצי משכנתאות מיועד לקהלים רבים – למעוניינים בהשתלבות בעבודה בתחום, לרוכשים דירות בפעם הראשונה ולרוכשי דירות להשקעה, המעוניינים להבין לעומק את עולם המשכנתאות, וליועצי ומתווכי נדל"ן, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם המקצועיות בתחום. כן מתאים הקורס לעובדי בנקים ואנשי פיננסים.
 

תנאי קבלה

לימודי ייעוץ משכנתא דורשים מהנרשמים לקורס להיות בוגרי 12 שנות לימוד, ולעיתים אף יידרשו המועמדים לעמוד בריאיון אישי. חלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי היכרות בסיסית או ניסיון בעולם הבנקים והפיננסים, אולם – מוסדות לימוד רבים אחרים אינם מציבים כל דרישות קבלה.

משך לימודים

קורס יועצי משכנתאות אינו קורס ארוך בדרך כלל,  ולרוב יימשכו הלימודים בו כחודשיים בערך, ויכללו כ-40 שעות אקדמיות בממוצע.

כדאי לדעת כי רבות מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד נוחים וגמישים במיוחד – בשעות הבוקר, אחה"צ והערב, בימי השבוע וימי שישי – כך שכל אחד, גם אם הוא עובד במשרה מלאה, יכול להשתלב בלימודי הקורס בזמנים הנוחים והמתאימים לו ביותר.

נושאי לימוד

לימודי הכשרת יועצי משכנתאות כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: מבוא לשוק המשכנתאות בישראל, מושגי יסוד בנדל"ן ובנקאות, דיני מקרקעין, חריגות ובעיות בהתנהלות לקוח, התאמת המשכנתא לצרכי הלקוח, גרירת משכנתאות מנכס אחד לאחר, בניית תמהילי משכנתא, סוגי משכנתאות, סוגי לקוחות למשכנתאות, פירעון משכנתא, אשראי פרטי ומסחרי, שמאות, חוק המכר, הלוואות קצרות מועד וארוכות מועד, ושלל נושאי לימוד מרתקים נוספים.

סיכום

לסיכום, אם ברצונכם להשתלב במקצוע רווחי ומבוקש, בו תוכלו לסייע ללקוחותיכם לחסוך הון רב, ולעזור להם להגשים את חלום קניית הדירה – קורס יועצי משכנתאות יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם: תוך חודשים ספורים תלמדו ותרכשו את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, ותוכלו להשתלב בשלל עבודות מרתקות – כשכירים או כעצמאיים.

גם אם אינכם מעוניינים בקריירה בתחום, אך אתם עומדים בפני רכישת נדל"ן – למגורים או להשקעה, לימודי ייעוץ משכנתאות מיועדים עבורכם, ויעזרו לכם להבין את התהליכים המורכבים הנלווים ללקיחת משכנתא, ולהשיג את ההצעה המשתלמת ביותר.
איפה אפשר ללמוד קורס יועצי משכנתאות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס יועצי משכנתאות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?