היכרות עם עולם הנדל"ן

לימודים שיעזרו לכם להצליח

היכרות עם עולם הנדל"ן
עולם הנדל"ן (נכסי דלא ניידי) הינו עולם נרחב ומרתק אשר משפיע על חייהם של חלק ניכר מהציבור, שכן רבים מבצעים, בשלב זה או  אחר של חייהם, עסקאות נדל"ן גדולות – במכירת דירה או ברכישתה. כמו כן, כולל שוק הנדל"ן הזדמנויות השקעה מפתות רבות, המושכות לא רק יזמים, אלא גם אנשים פרטיים רבים, המעוניינים לנסות מזלם בתחום.

אם גם אתם שוקלים לפתח קריירה בעולם מרתק זה או להשתלב בהשקעות בו, אך מעוניינים, קודם כל, להבין מעט יותר בתחום, בכדיי לראות האם הוא באמת מתאים לכם, יש לנו חדשות טובות עבורכם! מספר מכללות איכותיות מציעות לכם קורסים קצרים וממוקדים, אשר יפתחו בפניכם את השער לעולם הנדל"ן, ויכירו לכם אותו מקרוב. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי היכרות עם עולם הנדל"ן.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

קורס היכרות עם עולם הנדל"ן הוא קורס מרתק במיוחד, המתאים לכל אחד ואחת, ומיועד להקנות לבוגריו הבנה בסיסית בתחום חשוב זה, הנוגע לחייהם של רבים מהציבור.

אז אם גם אתם מוצאים עצמכם מבולבלים אל מול שלל המושגים בתחום הנדל"ן, המיסים וההיטלים השונים והחוקים והתקנות הרבים – קורס זה מיועד עבורכם, והוא יקנה לכם הצצה מרתקת אל תחום חשוב זה, ויהפוך אותו לברור, מובן ונגיש הרבה יותר עבורכם.

קהל יעד

הלימודים בקורס היכרות עם עולם הנדל"ן מיועדים לקהל הרחב – כל מי שמתעניין בתחום ורוצה להבין בו מעט יותר, להכיר את המושגים הנפוצים בעולם זה, ואת אנשי המקצוע השונים הפועלים בו – מוזמן להצטרף ללימודים.

בעיקר מתאים הקורס למי אשר שוקל להתחיל להשקיע בנדל"ן, ולמי אשר שוקל להשתלב בקריירה בתחום (כגון השוקלים להיות סוכני נדל"ן או יזמי נדל"ן, לדוגמא), ומעוניין לקבל, קודם כל, טעימה קטנה מעולם מרתק זה, אשר תעזור לו לקבל את החלטה מושכלת יותר.
 

תנאי קבלה

לימודי היכרות עם עולם הנדל"ן אינם מציבים כל תנאי קבלה, ואף לא נדרש ידע או ניסיון קודם בתחום, על מנת להתקבל ללימודים.

משך לימודים

קורס היכרות עם עולם הנדל"ן נחשב לקורס קצר יחסית, הכולל, בדרך כלל, בין 10 ל-25 שעות לימוד אקדמיות ואשר הלימודים בו נמשכים שבועות אחדים.

כדאי שתדעו כי מרבית המכללות ללימוד היכרות עם עולם הנדל"ן מציעות מגוון מסלולים לימוד נוחים – מסלולי יום, מסלולי ערב ומסלולי שישי, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בקלות בלימודים מרתקים אלו, בזמן המתאים להם ביותר.

נושאי לימוד

לימודי מבוא לעולם הנדל"ן כוללים, במרבית המקרים, את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא לעולם הנדל"ן, מימון ומינוף בנקאי, סקירה של שוק הנדל"ן הישראלי, תחזיות על שוק הנדל"ן, ההבדלים והדמיון בין עסקאות נדל"ן בארץ לעסקאות נדל"ן בחו"ל, קבוצת רכישה, "השחקנים" בשוק הנדל"ן, חוקים ותקנות רלוונטיים, מיסוי בעולם הנדל"ן, תמ"א 38 ופינוי בינוי ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים.

סיכום

לסיכום, בין אם אתם שוקלים קריירה בעולם הנדל"ן ובין אם אתם שוקלים להתחיל להשקיע בעסקאות נדל"ן כעיסוק צדדי - קורס מבוא לעולם הנדל"ן מיועד עבורכם.

לימודים קצרים ומרתקים אלו יפרשו בפניכם את הבסיס והיסודות של עולם הנדל"ן, כך שתוכלו לקבל החלטה מושכלת האם לקשור את עתידכם (או חסכונותיכם) בשוק הנדל"ן. כמו כן, גם אם אתם מעוניינים בהעשרה אישית חשובה בתחום הנדל"ן, הנוגע בצורה או אחרת בחייו של כל אחד ואחד מאתנו, מומלץ כי תירשמו לאחד מהקורסים המרתקים להיכרות עם עולם הנדל"ן.
איפה אפשר ללמוד היכרות עם עולם הנדל"ן?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
היכרות עם עולם הנדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?