קורס חשבונאי פיננסי

להתקדם בעולם הנהלת החשבונות

קורס חשבונאי פיננסי
חשבונאי פיננסי הוא איש מקצוע העוסק ברישומם וניתוחם של האירועים הפיננסיים בארגונים ובחברות, בסיכום תוצאות הניתוח ובדיווח עליהם למנהלי הארגון, למחזיקי המניות, לשלטונות המס וכו'. חשיבותו רבה היא לכל חברה, ארגון ופירמה, שכן דו"חותיו מתארים ומעידים על מצבה ביצועי הארגון ועל מצבו הכלכלי. חשבונאי פיננסי הוא תפקיד בכיר יחסית בעולם הנהלת החשבונות, ורק בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 2 לכל הפחות (או בעלי ניסיון מעשי ארוך שנים בתחום) יכולים להתקבל ללימודים מרתקים אלו.

אז אם גם אתם עוסקים בתחומי הנהלת החשבונות, וברצונכם להתחיל להתקדם לתפקידים בכירים ורווחיים יותר בתחום – קורס חשבונאות פיננסית הוא בדיוק מה שאתם צריכים. קורס זה יקנה לכם את מיטב הידע והכלים בתחום, ואף יכין אתכם למעבר הבחינות החיצוניות הנדרשות לשם קבלת רישיון העיסוק בתחום. בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס חשבונאות פיננסית.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם השלמתם זה מכבר את קורס הנהלת החשבונות סוג 2 וזכיתם לתעודת הסיווג המקצועי, או אם צברתם ניסיון מעשי בעבודה בתחום, והחלטתם כי הגיע הזמן להתקדם אל עבר משרות בכירות ורווחיות יותר – קורס חשבונאות פיננסית מיועד עבורכם.

קורס מעמיק ומקיף זה יפתח בפניכם את האפשרות להשתלב בשלל משרות יוקרתיות, הכוללות אחריות רבה, ובצדן תנאי העסקה איכותיים ומשכורת נאה.

קהל יעד

קהל היעד ללימודים בקורס חשבונאות פיננסית הוא בעלי רקע וניסיון בתחומי הנהלת החשבונות (ותחומים קרובים) המעוניינים בקידום מקצועי.
 

תנאי קבלה

המועמדים לקורס חשבונאי פיננסי נדרשים, בדרך כלל, להיות בעלי תעודת הנהלת חשבונות סוג 2 או הנהלת חשבונות סוג 3 או יועצי מס, או להיות בוגרי 12 שנות לימוד בעלי ניסיון של 5 שנים לכל הפחות בעבודה בתחום הנהלת החשבונות.

חלק מהמכללות אף מקבלות מועמדים אשר חסרים ניסיון מעשי בעבודה, אך הינם בעלי בגרות 5 יח"ל בחשבונאות ו-5 יח"ל בחשבונאות פיננסית. כמו כן, חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים לעבור ריאיון קבלה, הבודק את התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

הלימודים בקורס הכשרת חשבונאיים פיננסיים כוללים, בדרך כלל, בין 120 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חצי שנה לשנה.

אם אתם שוקלים להירשם ללימודים אלו, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהמכללות בתחום מציעות מגוון מסלולי לימוד נוחים  – בשעות הבוקר, בשעות אחר הצהריים והערב ובימי שישי בבוקר, כך שכל אחד – גם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים – יכולים להשתלב בלימודים בזמנים המתאימים להם ביותר.

נושאי לימודים

לימודי חשבונאות פיננסית כוללים, בד"כ, את התכנים והנושאים הבאים: כללי חשבונות מקובלים – עקרון ההקבלה, עקרון השמרנות, עקרון הגילוי הנאות, דו"חות כספיים לפי סוג הארגון, שיטות פחת, מכירת נכס, השקעות לטווח קצר והשקעות לטווח ארוך, חשיבות הרכוש השוטף לקיום הפירמה, מלאי, דו"ח רווח והפסד, שותפויות, דו"ח תזרים מזומנים, הון עצמי, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי קורס חשבונאי פיננסי, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישותיהם, זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד המלמד. בוגרים העוברים בהצלחה את הבחינה החיצונית, זכאים לתעודת חשבונאי פיננסי מטעם לשכת רואי החשבון – הועדה למדופלמים.

סיכום

לסיכום, אם אתם עוסקים בתחומי הנהלת החשבונות, ואתם מעוניינים לקדם את הקריירה שלכם – לפתוח אפיקי פרנסה חדשים ולהשתלב בתפקידים בכירים ורווחיים יותר – קורס חשבונאות פיננסית יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

קורס זה, המהווה המשך ישיר לקורס הנהלת חשבונות סוג 2, יקנה לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לחשבונאי הפיננסי המקצועי והאיכותי, כך שתוכלו לעבור בקלות את המבחנים החיצוניים הדרושים לקבלת התעודה, ולהשתלב בשלל העבודות בתחום יוקרתי זה – כשכירים או כעצמאיים. אז בואו לפתח קריירה מרתקת – בואו ללמוד בקורס חשבונאות פיננסית.
איפה אפשר ללמוד קורס חשבונאי פיננסי?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס חשבונאי פיננסי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?