הסבת אקדמאים לשוק ההון

ללמוד להרוויח

הסבת אקדמאים לשוק ההון
רבים מבוגרי תואר ראשון מופתעים לגלות כי התואר למענו טרחו כשלוש- ארבע שנים, אינו מבטיח אפשרויות פרנסה מרקיעות שחקים. רבים אחרים מבינים כי אין ברצונם לעסוק בתחום אותו למדו, או כי על מנת להשתלב בעבודה מכניסה יהיה עליהם להמשיך ללימודי תואר שני ולהשקיע עוד זמן רב בלימודים אקדמיים. לימודי הסבת אקדמאים הם פתרון מושלם עבור אנשים אלו. 

אחד מהתחומים הפופולאריים ביותר ללימודי הסבה הוא שוק ההון: לימודים אלו יקנו לכם ידע, כלים ומיומנויות עימם תוכלו להשתלב במשרות נחשקות ורווחיות – ייעוץ מס, ניהול תיקי השקעות, ייעוץ וביטוח פנסיוני ורבות נוספות, או אף "לעשות לבתיכם" בלבד, ולהתחיל להשקיע (ולהרוויח) באפיקי ההשקעה השונים בשוק ההון השוקק. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הסבת אקדמאים לשוק ההון.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שוק ההון, המגלגל מחזורי כספים אדירים מידי יום ביומו, מציע הזדמנויות רווח אדירות לסוחרים ומשקיעים כישרוניים ואיכותיים. מגוון המשרות הקשורות לתחום רב אף הוא, ומאפשר פרנסה מכובדת ביותר. 
 
רבים פונים ללימודי התחומים השונים בשוק ההון בשלב מתקדם בחיים, לאחר שסיימו תואר אקדמי, במטרה לפתוח לעצמם אפיקי רווח חדשים, אשר יתווספו למשכורתם הקבועה, או אף יחליפו אותה – שכן רבים בוחרים להשקיע את מירב זמנם ומרצם בתחום זה.

כיוון שהצלחה בשוק ההון דורשת ידע רב, הבנה מעמיקה ושלל כלים ומיומנויות, נדרש להשלים לימודים בתחום על מנת להצליח בו. לימודים אלו מתאימים במיוחד לאקדמאים, היכולים, בעזרת כישורי הלמידה שרכשו במהלך התואר, ובעזרת הידע שצברו, אשר לעיתים רבות הינו רלוונטי גם ללימודי שוק ההון, להשלים לימודים בתחומי שוק ההון בקלות ומהירות, ולהשתלב במגוון אפשרויות הפרנסה שמציע שוק שוקק ודינאמי זה.

אז אם גם אתם מצאתם עצמכם לאחר השלמת התואר תוהים היכן אפשר להתחיל להרוויח, כנראה שלימודי הסבת אקדמאים לשוק ההון הם בדיוק מה שאתם צריכים!

קהל יעד

קהל היעד ללימודי הסבת אקדמאים לשוק ההון הוא – כמובן – אקדמאים. בחלק ניכר מהקורסים אין צורך בידע או ניסיון בשוק ההון או בכלכלה, אולם בקורסים מתקדמים יותר, ייתכן כי תדרשו להיות בעלי ידע בסיסי בתחום, אותו ניתן להשלים בקלות בקורסי המבוא לשוק ההון.

משך לימודים

משך הלימודים תלוי, כמובן, בקורס הספציפי בו תבחרו – ואין דין קורס מבוא לשוק ההון כדין קורס אסטרטגיות מסחר מתקדמות, אולם, בדרך כלל הקורסים בתחום אינם ארוכים במיוחד, ונמשכים מספר חודשים. קיימים אף קורסים קצרים יותר אותם ניתן להשלים בפחות מחודש.

כדאי לדעת כי רבים מהקורסים בתחום נלמדים בשעות נוחות וכוללים מערכת גמישה, כך שגם אם אתם עובדים, מגדלים משפחה או עסוקים במיוחד מסיבות אחרות, תוכלו בקלות להשתלב בלימודי ערב, לימודי שישי, או מסלולי לימוד משולבים ונוחים.

נושאי לימוד

נושאי הלימוד בקורסים להסבת אקדמאים לשוק ההון רבים הם, וכל אחד יכול להירשם לקורס הקרוב ביותר לליבו ומושך אותו ביותר.

בין הקורסים המבוקשים והפופולאריים ביותר ניתן למנות את קורס המבוא לשוק ההון, קורס הכשרת סוחרים עצמאיים, קורס הכשרת מנהלי תיקים, קורס הכשרת יועצי מס, קורס השקעות במט"ח, קורס מסחר במניות בוול סטריט, קורס השקעות בשוק ההון, קורס ביטוח פנסיוני, ועוד רבים וטובים.

כל הקורסים הנ"ל (ואחרים) יכשירו אתכם בזמן קצר (יחסית) בכל הידע, הכלים והמיומנויות להם תזדקקו על מנת להשתלב בהצלחה בעבודה בתחום, או פשוט להתחיל לסחור ולהשקיע באופן עצמאי.

סיכום

לסיכום, אם סיימתם תואר אקדמי וגיליתם כי השתלבות בעבודה היא משימה קשה וסבוכה במיוחד, או אם סיימתם את התואר אך גיליתם כי אין ברצונכם בתחום בו למדתם – אין שום סיבה להתייאש!

יש לכם כעת הזדמנות להשתלב בשלל קורסים מרתקים ומאתגרים, אשר יקנו לכם את היכולת להתחיל להרוויח סכומים נאים מידי חודש מהשקעות ומסחר בשוק ההון, או אף להשתלב במגוון משרות נחשקות ורווחיות – בבנקים, חברות השקעות וייעוץ, חברות אשראי וכיו"ב, תוך ניצול של הידע אותו צברתם במהלך התואר, ורתימתו לאפיקים חדשים ומרתקים בתחום שוק ההון.
איפה אפשר ללמוד הסבת אקדמאים לשוק ההון?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
הסבת אקדמאים לשוק ההון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?