קורסים לאקדמאים

לימודי הסבה מקצועית

קורסים לאקדמאים

קיים מגוון רחב של קורסים המיועדים לאקדמאים. הקורסים מאפשרים לבעלי תארים ראשונים ושניים לבצע הסבה אקדמית, או הסבה מקצועית, לרכוש מקצוע וכן לרכוש כלים נוספים בתחום התמחותם, וזאת ללא צורך ללמוד מחדש לימודי תואר אקדמי. במסגרת הקורסים לאקדמאים (הנקראים גם הסבה מקצועית) הנלמדים במגוון נושאים ומקצועות מוענקות למשתתפים הסמכות ותעודות השלמה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים לאקדמאים - הסבה מקצועית

העמוד הנוכחי מרכז עבורכם קורסים המיועדים לאקדמאים, אנשים בעלי תואר ראשון ומעלה. הקורסים אשר נלמדים במוסדות הלימוד הפרוסים בכל חלקי הארץ עוסקים במגוון תחומים ומעניקים למשתתפים הסמכות מקצועיות, אפשרות להסבה מקצועית, השלמות ורכישת כלים חדשים בתחום התמחותם.

קורסים לאקדמאים - מסלולי הסבה מבוקשים

הקורסים לבעלי תארים קיימים בתחומים רבים, ובהם קורס מידענות, תרפיה באומנות, אימון, ייעוץ פנסיוני ואירגוני, קורס עריכת פטנטים, הנחיית קבוצות, חינוך והוראה (קורס אבחון דידקטי, לימודי השלמה לתעודת הוראה ועוד), ראיית חשבון, קורס מנהלים, מחשבים ועוד. חשוב לציין רבים הינם קורסים מוכרים לגמול השתלמות, המאפשרים לא רק לרכוש ידע חדש אלא גם לזכות בנקודות במשכורת.

קורסים לאקדמאים - אפשרויות לימוד

בשנים האחרונות מוצאים את עצמם אקדמאים רבים, בעלי תארים ראשונים בתחומי החינוך, פסיכולוגיה, פילוסופיה, מדעי החברה, כלכלה, משאבי אנוש, מדעי הרוח, אומנות, מדעים ועוד ללא מקצוע ממשי המאפשר להם להתפרנס בכבוד. אותם אקדמאים יוצאים לשוק העבודה ללא כלים יישומים ופרקטיים, שכן במשך שנותיהם באוניברסיטאות ובמכללות למדו בעיקר חומר תיאורטי על תחום התמחותם. עבור אותם אקדמאים, ועבור מועמדים נוספים בעלי תארים אקדמיים המעוניינים בהסבה מקצועית, מציעים מוסדות הלימוד השונים קורסים אשר מאפשרים רכישת כלים יישומיים, רכישת מקצוע איתו ניתן להשתלב בשוק העבודה וביצוע הסבה מקצועית. הקורסים מתבססים על ידיעותיהם המוקדמות של המועמדים בעלי התואר הראשון ומעלה ומאפשרים רכישת ידע ללא למידה מחודשת של תואר אקדמי.

קורסים לאקדמאים - גמול השתלמות

קורסים המוכרים לגמול השתלמות הינם קורסים מקצועיים והשתלמויות בהיקף של 400 שעות לימוד אשר מעשירים את הידע של העובד מעבר לנדרש למילוי תפקידו. עובד אשר סיים את אחד מהקורסים הנ"ל, ובתנאי שהקורס קשור לתחום הרחב של ביצוע התפקיד אותו הוא ממלא, יקבל גמול מקצועי שנקבע בהסכמים הקיבוציים.

קורסים לאקדמאים - קורסי העשרה

קורסי העשרה הפכו לשכיחים יותר ויותר בחברה. הקורסים אשר עוסקים במגוון רחב של נושאים מאפשרים לקהל הרחב, מכל הגילאים ורובדי החברה להיחשף לתחומי ידע אשר היו עד כה צפונים במסדרונות האקדמיה ומיועדים לאוזניהם של סטודנטים ואקדמאים בלבד. מוסדות הלימוד אשר חשו בצורך ההולך וגובר במתן "ידע לעם" פיתחו והסבו קורסים אקדמאים לקורסים המיועדים לקהל הרחב ומועברים בדרכים לא פורמאליות המאפשרות גם לחסרי ידע קודם להבין את החומר הנלמד. חשוב לציין שהסבה זו של הקורסים לא פגמה ברצינותם ומקצועיותם.

קורסים לאקדמאים - קורס ערב

אנשים עובדים רבים מבקשים להמשיך לרכוש ידע וכלים בתחום עבודתם או לשם הסבת עבודה, ולעשות כן תוך שמירה על משרתם. לשם כך פותחים מוסדות הלימוד קורסי ערב הנלמדים בשעות אחר הצהריים והערב הנוחות לאנשים עובדים ומאפשרות להם לשלב בין העבודה ללימודים. קורסי ערב נלמדים במגוון רחב של תחומים כרפואה משלימה, עיצוב, צילום, מוזיקה, חשבונאות,קורסי העשרה, קורסים מקצועיים ועוד.

קורסים לאקדמאים - קורסים לנשים בלבד

קורסים לנשים בלבד מוצעים כיום במגוון רחב של מסלולים, ומאפשרים לכל אישה למצוא את תחום הלימודים המתאים לה. בין אם מבקשים ללמוד תואר ראשון, לימודי תעודה או העשרה לשעות הפנאי, קשת הנושאים עשירה וקולעת לכל טעם. נשים מהוות מעט יותר מחצי של האוכלוסייה, אולם מספרן של הנשים בעלות השכלה נמוך מזה של גברים בעלי השכלה. קורסים לנשים בלבד מאפשרים גם לנשים מחברות מסורתיות, אשר מבקשות לשמור על הפרדה בין גברים לנשים, לרכוש השכלה ולהתקדם מבחינה אישית ומקצועית אל אפיקים חדשים.

איפה אפשר ללמוד קורסים לאקדמאים?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורסים לאקדמאים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?