קורס שיטת גרינברג

לימודי השיטה הייחודית והמרתקת

קורס שיטת גרינברג
שיטת גרינברג מבקשת להוביל את האדם בדרכי הצמיחה, ההתפתחות וההעצמה האישית, כך שיוכל לתפקד בצורה אופטימלית, להשיג את כל מטרותיו ולהחלים במהירות מבעיות שונות. את כל זאת מבקשת השיטה להשיג באמצעות מיקוד תשומת הלב בגוף, ועצירת דפוסי ההתנהגות האוטומטיים אותם רכשנו במהלך השנים, ואשר פוגעים באיכות חיינו וגורמים, לעיתים, לשלל בעיות גופניות, רגשיות והתנהגותיות שונות.

שיטה זו, המשתמשת בכלים שונים מעולם הרפואה המשלימה – והרפלקסולוגיה בראשם, קנתה לה קהל חסידים גדול בארץ ובעולם, ורבים מבקשים ליהנות מטיפול ייחודי ואפקטיבי זה, ועל כן עולה גם הביקוש למדריכים מוסמכים בשיטה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי שיטת גרינברג.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שיטת גרינברג היא שיטה ייחודית, אשר נועדה לטפל במגוון בעיות: כאבי גב, מיגרנות, כאבי בטן, בעיות נשימה, תשישות, חולשה, לחץ נפשי, תוקפנות, דיכאון וחרדה, ושלל בעיות פיזיות, רגשיות והתנהגותיות נוספות.

לימודי השיטה שמו להם למטרה לזהות הרגלים שליליים על ידי מודעות מוגברת לגוף ועל ידי כך לקבל חזרה את השליטה על הגוף. כאשר אנו מפסיקים התנהגויות אוטומטיות ומפתחים שליטה מלאה בגוף שלנו, נוכל להפסיק הרגלים לא רצויים וליצור הרגלים חדשים ונכונים. הרגלים אשר יובילו לתנועה טובה יותר, נשימה טובה יותר, אנרגיה רבה וחשיבה חיובית, ומכאן גם להעצמה אישית, הגשמת המטרות והשאיפות האישיות וסיפוק רב.

השיטה שואבת רבות מתחומי הרפואה המשלימה השונים – וחלק ניכר מהאבחון בשיטה נעשה תוך התבוננות בכף הרגל, באופן המזכיר את הרפלקסולוגיה, אך, כמובן, נבדל מהרפלקסולוגיה המסורתית באי אלו אספקטים. כן כוללת השיטה שלל טכניקות מגע ותנועה, במטרה ליצור מיקוד בגוף ובאיבריו.

קהל יעד

הלימודים בקורס שיטת גרינברג מיועדים לכל המעוניינים לעסוק בעבודה טיפולית בשיטה ייחודית ואפקטיבית זו. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, ובייחוד למטפלים בתנועה, מטפלים בפסיכותרפיה גופנית, רפלקסולוגים ותחומים קרובים אחרים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בשלל הכלים מתוך שיטה טיפולית ייחודית זו.

תנאי קבלה

בדרך כלל פתוחים לימודי שיטת גרינברג בפני הקהל הרחב, ואין תנאי קדם לקבלה. חלק ממוסדות הלימוד בתחום, לעומת זאת, מקיימים ראיונות קבלה אישיים, הבודקים את מידת התאמתו של המועמד ללימודים בקורס ולעיסוק בתחום טיפולי. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות (או בוגרי 12 שנות לימוד) על מנת להתקבל ללימודים בקורס.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס שיטת גרינברג משתנה בהתאם לעומקו של הקורס והיקפו, ועל כן לצד קורסים קצרים יחסית, הנמשכים מספר חודשים וכוללים את לימוד עיקרי השיטה, מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד, הכוללים בסביבות ה- 900 – 1000 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים כשלוש שנים לערך.

אם אתם מתעניינים בלימודי שיטת גרינברג, ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים בשעות הערב ואחר הצהריים, כך שגם סטודנטים ואנשים עובדים יכולים בקלות להשתלב בלימודים מרתקים ומעשירים אלו. כמו כן, לעיתים אף ניתן לתאם את מועדי הלימודים ישירות מול המוסד המלמד, כך שכל אחד יכול ללמוד בזמנים והמועדים הנוחים והמתאימים לו ביותר.

נושאי לימוד

נושאי לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים רבים נלמדים במהלך הקורסים להכשרת מטפלים בשיטת גרינברג, ולעיתים קרובות אף כוללים הלימודים מגוון התנסויות חווייתיות ושלל תרגולים של השימוש בשיטה. כמו כן, חלק מהמוסדות בתחום מציעים סטאז' – הכשרה קלינית מעשית בטיפול בשיטה, כך שכבר במהלך הלימודים צוברים התלמידים ניסיון מעשי בעבודה בתחום.

בדרך כלל כוללים לימודי שיטת גרינברג את התכנים הבאים: מהי שיטת גרינברג? רפלקסולוגיה, פסיכולוגיה, אבחון מצבים פיזיים ונפשיים שונים, מיקוד כוח הרצון והפיכתו לכוח מניע בחיים, איך להפסיק תגובות אוטומטיות, שליטה על תנועות ועל שרירים, מודעות עצמית, יחסי מטפל – מטופל, אתיקה מקצועית, התאמת הטיפול למטופל ולמצבו, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

תעודת מטפל בשיטת גרינברג תוענק לבוגרי הקורס אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים. התעודה מוענקת מטעם מוסד הלימודים עצמו, אולם, לעיתים היא גם מאושרת ומוכרת על ידי האיגוד הבינלאומי של מדריכי שיטת גרינברג.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי קורס שיטת גברינברג יכולים לעבוד כמטפלים ומדריכים בשיטה הן באופן עצמאי והן כשכירים בקליניקות ומרכזים העוסקים בטיפול בשיטה זו. כמו כן, מטפלים מוסמכים בתחומים אחרים (כמטפלים בפסיכותרפיה גופנית, לדוגמא) יוכלו לשלב את עקרונות האבחון והטיפול של שיטה ייחודית זו בעבודתם הסדירה, ובכך למשוך קהלי יעד חדשים, ואף להתאים ביתר דיוק טיפול מתאים לכל מטופל ומטופל.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים בלימודים של שיטה טיפולית ייחודית ומרתקת, אפקטיבית לטיפול במגוון בעיות פיזיות והתנהגותיות, אשר קנתה לה קהל מעריצים גדול תוך זמן קצר, ואשר חסידיה טוענים כי יעילותה רבה היא – לימודי שיטת גרינברג יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לאיש המקצוע האיכותי בתחום, כך שתוכלו להשתלב בקלות יחסית בעבודה טיפולית והדרכתית, ולעזור לקהל לקוחותיכם להיפטר בקלות ומהירות מהרגלים התנהגותיים המפריעים לתפקודו וחוסמים את התקדמותו בחיים. אז בואו ללמוד כיצד להקשיב לעצמכם ולסביבתכם, ליהנות מצמיחה והעצמה אישית ולקבל הכשרה מקצועית ואיכותית – בואו ללמוד בקורס להכשרת מטפלים ומדריכים בשיטת גרינברג.
איפה אפשר ללמוד קורס שיטת גרינברג?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס שיטת גרינברג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?