קורס קינסיולוגיה

הכשרת מטפלים בתחום המבוקש

קורס קינסיולוגיה
קינסיולוגיה היא שיטת הדרכה, הוראה וטיפול מתחומי הרפואה ההוליסטית, המבקשת להביא לשחרור החסמים והמתחים השונים המעכבים את התנועה והזרימה בחיינו, ובכך ליהנות משיפור בכל תחומי החיים, להקל על תסמינים כאובים ובעיות מעכבות, וליהנות מצמיחה, התפתחות והעצמה אישית. שיטה זו, אשר קונה לה חסידים רבים בכל רחבי העולם, מתרכזת בחיזוק הקשרים בין המוח והגוף ובהשגת אינטגרציה בין החלקים הפיזיים, הרגשיים והתודעתיים המרכיבים את האדם.

הביקוש ההולך וגובר לשירותיהם הטובים של הקינסיולוגים הוביל מספר מוסדות לימוד מובילים לפתוח קורסי הכשרה בתחום, כך שכעת יש גם לכם הזדמנות לקבל הכשרה איכותית בתחום ייחודי ומרתק זה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורסים השונים בתחום הקינסיולוגיה.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם מרגישים, לעיתים, "תקועים" בחייכם, כאילו התקדמותכם נחסמה, כי משהו מונע מכם להתקדם ולפרוח, וכי דאגות ולחצים שונים משתלטים על חיי היום יום שלכם ופוגמים בהנאתכם ובבריאותכם – הקינסיולוגיה יכולה להיעזר לכם להיחלץ מכל תחושות המעיקות הללו.

שיטת הקינסיולוגיה, אשר פותחה לפני כ-40 שנים בארה"ב, מציעה מספר כלים פשוטים וקלים אשר יכולים לתרום רבות לצמיחתו והתפתחותו של כמעט כל אחד ואחת. שיטה ייחודית זו הולכת וצוברת פופולאריות רבה, וככל שיותר נחשפים אליה יותר אנשים – כך מתעצם וגדל קהל חסידיה.

בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות מסלולי הלימוד השונים של שיטת הקינסיולוגיה, בהם תוכלו לקבל הכשרה להשתלבות בעבודה בתחום, או ללמוד למען העשרתכם והעצמתכם האישית בלבד.

קהל יעד

לימודי קינסיולוגיה מיועדים עבור כל המעוניינים להכיר לעומקה שיטה ייחודית ומרתקת זו, ועבור המעוניינים להשתלב בעבודות הוראה, טיפול והנחייה בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בענפיה השונים של הרפואה המשלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכל רב עוצמה נוסף.

תנאי קבלה

בעוד חלק מהמכללות ללימודי קינסיולוגיה אינן מציבות בפני המועמדים כל תנאי קבלה, מוסדות לימוד אחרים מקבלים לשורותיהם רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרשת תעודת בגרות מלאה). כמו כן, לעיתים מתקיימים ראיונות קבלה, הבודקים את התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס קינסיולוגיה משתנה בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס, וההכשרות וההסמכות הניתנות בסיומו. על אף הבדלים אלו, ברובם של מוסדות הלימוד בתחום נמשכים הלימודים בין שנה לשנתיים (לדרגת קינסיולוג מוסמך ובכיר) וכשלוש שנים לתעודת קינסיולוג מומחה.

כדאי לדעת כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד נוחים, הכוללים לימודים בשעות הערב ואחר הצהריים, ועל כן מתאימים במיוחד לאנשים עובדים וסטודנטים.

נושאי לימוד

לימודי קינסיולוגיה כוללים מגוון עשיר במיוחד של נושאי לימוד מרתקים, כמו גם שלל התנסויות חווייתיות מעשירות ותרגולים מעצימים.

במהלך קורס קינסיולוגיה נלמדים, בד"כ, התכנים והנושאים הבאים: מהי קינסיולוגיה? אמנות בדיקות השריר, זיהוי מטרות מקדמות בחיים, גישה חיובית, ראייה והתבוננות, מערכת הקשב והשמיעה, מוטוריקה גסה ומוטוריקה עדינה, שחרור רגשי, העצמה אישית, פיתוח אינטליגנציות מרובות תוך תנועה במסלול השמונה, עבודה עם קלפים, מיומנויות וכישורי הדרכה, העלאת הביטחון העצמי, יחסי מדריך – מודרך, מיפוי מצבי הלחץ, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים והתנסויות חווייתיות מפתחות ומעצימות.

תעודה

בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודות מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. פעמים רבות מוענקות התעודות בשיתוף עם מרכזים ואגודות רלוונטיות, כגון המרכז הישראלי לקינסיולוגיה או המרכז הבינלאומי לקינסיולוגיה חינוכית, לדוגמא.

כמו כן, לעיתים קרובות זכאים הבוגרים לתעודות המעידות על סיום התמחויות ספציפיות אשר נלמדו במהלך הקורס – תעודות סיום קורס תרגילי מוח אחד, לדוגמא.

סיכום

לסיכום, אם אתם מעוניינים ללמוד שיטת הדרכה וטיפול ייחודית ומרתקת, התורמת רבות לשחרור מלחצים ומתחים, לשיפור יכולות הלמידה, להתפתחות והעצמה אישית ולשיפור ושמירה על הבריאות והחיוניות – הלימודים בקורסי הקינסיולוגיה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים.

לימודים מרתקים אלו, הנלמדים במגוון נרחב של מסלולים, יכשירו אתכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בשלל העבודות בתחום ייחודי זה, ולתרום להתפתחותם ולשיפור חייהם של רבים. אז בואו ליהנות מלימודים מעשירים, מעצימים ומפתחים במיוחד – בואו ללמוד בקורס קינסיולוגיה.
איפה אפשר ללמוד קורס קינסיולוגיה?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס קינסיולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?