קורס טיס

לימודים שיקחו אתכם גבוה

קורס טיס
אם מאז שנות הילדות חלמתם להיות טייסים, לשלוט במכונות המתוחכמות וליהנות מחוויה מופלאה זו – כעת יש לכם הזדמנות להגשים את החלום! שכן, אם לא הצלחתם להתקבל לקורס הטיס הצבאי, וחשבתם כי כך נסתם הגולל על חלומכם, יש לנו חדשות טובות עבורכם: קורס טיס אזרחי פתוח בפני (כמעט) כל אחד ואחת, וביכולתכם ליהנות מלימודים מרתקים ומאתגרים, אשר יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לכם על מנת לעבור את מבחני רשות התעופה בהצלחה ולקבל את רישיון הטיס הנכסף והיוקרתי.

קורסים אתגריים אלו מתאימים הן למעוניינים להתנסות בחוויה ייחודית ומרגשת זו, והן למעוניינים לפצוח בקריירה בתחום, אשר קורס טייס אזרחי בסיסי יכול להוות עבורם את יריית הפתיחה לקריירה מזהירה זו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי קורס טיס אזרחי, הגעתם למקום הנכון –בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס הטיס האזרחי. 
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

אם אתם רוצים להיות טייסים – קורס טיס אזרחי זה בדיוק מה שאתם צריכים! קורס זה הינו מקיף ומעמיק, ומקנה לכם את כל הדרוש על מנת ליהנות מהיכולת לשלוט על כלי הטיס השונים, ולנווטם בשמיים במיומנות.

הלימודים בקורס מהווים חוויה בלתי נשכחת עבור (כמעט) כל מי שמשתתף בהם, והם אף יכולים להוות את נקודת הפתיחה לקריירה מרשימה בתחום התעופה האזרחית (אם כי המעוניינים להשתלב בעבודות כטייסים, יצטרכו ללמוד בקורסים מתקדמים יותר, ולצבור שעות טיסה רבות, אשר אינן כלולות בקורסים הבסיסיים בתחום).

אז אם גם אתם מעוניינים להגשים חלום, ולהוציא את אחד הרישיונות הנחשבים והמבוקשים ביותר – בואו ללמוד בקורס טייס, ותבינו כי עבורכם – אפילו השמיים הם לא הגבול.

קהל יעד

הלימודים בקורס טיס אזרחי מיועדים עבור כל המעוניינים להוציא רישיון טיס אזרחי, בין אם לצורך הנאה והעשרה, ובין אם לצורך השתלבות בעבודות בתחום. כן מיועדים הלימודים עבור המעוניינים בחוויה הבלתי נשכחת של הטסת מטוס.

אם אתם מתעניינים בלימודי טיסה, אולי תתעניינו גם בקורס צלילה, קורס השטת יאכטות או קורס קייטסרפינג.
 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס טיס אזרחי הם: גיל 17 ומעלה, אישור רפואי, אישור על היעדר הרשעות פליליות, אישור ביטחון ממשרד התחבורה, וידיעה של אנגלית ועברית. חלק מהמכללות ומוסדות הלימודים אף מקיימים ראיונות קבלה, הבודקים את מידת ההתאמה של המועמד ללימודים בקורס.

משך לימודים

משך הלימודים בקורס טיס אזרחי תלוי בקצב התקדמותו האישי של כל תלמיד ותלמיד. על כן, על מנת לברר את אורכו המדויק של הקורס בו אתם מעוניינים, מומלץ ליצור קשר ישירות עם המכללה או מוסד הלימודים המבוקש.

נושאי לימודים

הלימודים בקורס טיס אזרחי משלבים בין הקניית ידע תיאורטי ועיוני רב, לבין התנסות מעשית בטיסה, הכוללת מינימום של 40 שעות טיסה.

בין הנושאים הנלמדים במרבית הקורסים בתחום: מכניקה, מטרולוגיה, ניווט, חוקת אוויר, ספר טיסה פתוח, ספר טיסה סגור, רדיו וטלפון, הסעה, השפעת הגאים, מצבי טיסה יסודיים, מעברים ופניות, שינוי מהירות, הקפות, טיסת לילה, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד.

תעודה

בוגרי קורס טיס אזרחי, העומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לרבות מעבר מוצלח של המבחנים התיאורטיים והמעשיים החיצוניים, יהיו זכאים לרישיון טיס פרטי.

שימו לב: כל רישיון טיס אזרחי כולל סעיפי משנה, הקובעים איזה סוג כלי טיס רשאי הטייס להטיס, באילו תנאי מזג אוויר הוא רשאי לצאת לטיסות וכיו"ב. הרישיון אותו תקבלו, וההגדרים הכלולים בו, תלויים במידת הכשרתכם – בקורס אותו עברתם, במספר שעות הטיסה שביצעתם, וכיו"ב.

סיכום

לסיכום, אם תמיד חלמתם להיות טייסים – תוכלו להשתלב בלימודי קורס טיס אזרחי ולהפוך את החלום למציאות!

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לטייס המוצלח, כך שתוכלו לגשת למבחנים של רשות התעופה האזרחית ולעבור אותם בהצלחה. קבלת רישיון הטיס יכולה להיות נקודת הפתיחה לקריירה מזהירה, אם תבחרו להמשיך ולהתמקצע בתחום, ולהוציא רישיון טיס מסחרי, רישיון טייס בנתיבי אוויר, או לקבל הכשרה כפקחי טיסה .

אז בואו ללמוד בקורס טיס אזרחי – ותיהנו מחוויה מרגשת במיוחד ומרישיון נחשק ויוקרתי.
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס טיס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?