קורס מדריכי שחיית תינוקות

לצלול ללימודים מרתקים

קורס מדריכי שחיית תינוקות
שחיית תינוקות הולכת וצוברת פופולאריות רבה בשנים האחרונות, עקב תרומתה הרבה להתפתחות הפעוט ולקשר בין ההורה לילדו. אולם, חשוב להדגיש, כי על מנת להפיק את המיטב מהפעילות המימית עם תינוקות, אין די לקחת את הילד לבריכה ולבלות עמו שם – דרושים ידע מעמיק ושלל כלים ומיומנויות כדיי להתאים לכל תינוק ותינוק את הפעילות המימית האופטימלית עבורו, וכדיי לשמור על ביטחונו ושלומו.

בכדיי לענות על הביקוש הגובר מצד ההורים לפעילות מעשירה וחווייתית זו, מציעות מספר מכללות קורסים להכשרת מדריכי שחייה בתחום, האוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך שחיית תינוקות איכותי. אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס הכשרת מדריכי פעילות עם תינוקות במים.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מידע כללי

שחיית תינוקות, הידועה גם כפעילות עם תינוקות במים, הופכת לנפוצה יותר ויותר ברחבי הארץ, שכן הורים רבים מגלים את תרומתה הנפלאה של פעילות זו להתפתחות התינוקות ולקשר בינם לבין ילדם.

אם נזכור כי תינוקות רגילים לסביבה המימית – הרי משם הם הגיעו – נבין מדוע פעילות זו, המתאימה לתינוקות בני שלושה חודשים ומעלה, נושאת בחובה מספר יתרונות: היא תורמת לשיפור הקואורדינציה, שיווי המשקל והפעילות המוטורית, היא מחזקת את מערכת השלד והשרירים של התינוק ותורמת לגמישות, היא משפרת את קשר ההורה- תינוק, והיא אף תורמת לריכוז, הערנות, וככל הנראה גם לאינטליגנציה של הפעוט, וכמובן – היא פעולה מהנה במיוחד, המשרה שלווה על התינוק וההורה כאחד.

קהל יעד

קורס מדריכי שחיית תינוקות מיועד לכל המעוניינים להשתלב בתחום עיסוק ייחודי ומרתק זה, כמו גם עבור הורים המעוניינים בלימודים אלו לצורך העשרה אישית ובילוי זמן איכות עם ילדם.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורס ליווי התפתחותי, קורס הידרותרפיה, קורס מדריכי שחייה וכיו"ב.
 

תנאי קבלה

בדרך כלל, תנאי הקבלה היחיד לקורס מדריכי שחיית תינוקות הוא מעבר של ריאיון קבלה, הבודק את התאמת המועמד ללימודים ולעבודה בתחום.

חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי ניסיון בהדרכת השחייה או בטיפולים במים – הידרותרפיה. כמו כן, מובן כי גישה לתינוקות וידיעת שחייה הם תנאים חיוניים למעוניינים בלימודים אלו.

משך לימודים

הלימודים בקורס מדריכי שחיית תינוקות כוללים, בדרך כלל, בין 90 ל-120 שעות אקדמיות, כאשר חלק ניכר מהזמן מוקדש, כמובן, ללימודים מעשיים (סטאז').

נושאי לימודים

הלימודים בקורס הכשרת מדריכי שחיית פעוטות כוללים חלק עיוני ותיאורטי נרחב ומרתק, לצד שלל התנסויות מעשיות חווייתיות, לרבות ביצוע סטאז' (התמחות).

לימודי הכשרת מדריכי שחיית תינוקות כוללים, בד"כ, את הנושאים הבאים: השפעות פיזיולוגיות של השהייה במים, שלבי התפתחות התינוק – מוטורית, קוגניטיבית, שפתית וחושית,  הקשר הורה – ילד – מדריך, הפעלות במים – שירים ומשחקים, הטיפול באוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, עזרה ראשונה, אמצעי זהירות במים, מוזיקה לגיל הרך, הפסיכולוגיה של הורים וילדים, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים, המלווים בהתנסות מעשית בעבודה עם תינוקות במים.

תעודה

בוגרי קורס מדריכי שחיית פעוטות, אשר עומדים בהצלחה בכל דרישות הלימודים, זכאים לקבל תעודת "מדריך שחיית תינוקות" או תעודת "מדריך להפעלת תינוקות במים", מטעם המוסד בו הם השלימו את לימודיהם, ולעיתים גם מטעם מרכזים שונים עימם מקיים המוסד שיתופי פעולה, כמרכזים הידרותרפיים, לדוגמא.

למעשה מהוות שתי תעודות אלו את ההסמכה הנדרשת על מנת להשתלב בעבודות בתחום, ואין אחת עדיפה על רעותה. ההבדל בשם הוא עקב החלטת מוסדות הלימודים בלבד.

סיכום

לסיכום, אם אתם מחפשים מקצוע ייחודי ומרתק להשתלב בו, ואתם בעלי גישה לתינוקות (והוריהם), אהבה לפעילויות במים, ומשיכה לתחומי ההדרכה – קורס הכשרת מדריכי שחיית תינוקות יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם.

קורס מדריכי שחיית תינוקות יקנה לכם, תוך חודשים ספורים בלבד את כל הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים על מנת להשתלב בעבודה מרתקת ורווחית בתחום, אשר בה תוכלו לתרום ולהשפיע רבות על התפתחות הפעוטות.

אז אם אתם מחפשים עבודה אשר בה הרווחים החומריים הנאים יעמדו בצלו של הסיפוק הרב שתשאבו מהעבודה – קורס הדרכת שחיית פעוטות מיועד עבורכם!
איפה אפשר ללמוד קורס מדריכי שחיית תינוקות?
אודות - תנאי שימוש - צור קשר - מפת אתר
שירות אישי חינם
קורס מדריכי שחיית תינוקות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?